Narty Śladowe Fischer My Style Mystique 2016 + Touring Classic NIS

[sprawdź opinie]

  • Producent: Fischer
  • Kod: N346121
  • Dostępność: Brak Brak
  • Czas realizacji: 24h
  • 799,00 zł 599,00 zł
  • oszczędzasz 200 zł

Potrzebujesz pomocy?

Oblicz_raty_duckblue

Solidna narty z grupy Cruiser oferuje stabilność i bezpieczeństwo podczas podbiegów. Postęp w osiągnięciach gwarantowany.

Fischer Mystique to wszechstronne narty śladowe do jazdy sportowo-rekreacyjnej. Narty bardzo dobrze sprawdzą się na nieprzygotowanych trasach - leśnych drogach czy łąkach, ale również "zmieszczą się" na tradycyjnej trasie do narciarstwa biegowego.  Wyposażone w łuskę. Konstrukcja Air Tec / Air Channel.

Świeże powietrze w połączeniu z aktywnością fizyczną to sprawdzony sposób na dobre samopoczucie i życie w zdrowiu. Takie skutki przynosić powinno uprawianie sportów. Bieganie na jednych z najlżejszych na świecie nart bezsprzecznie zalicza się do takich właśnie sportów. W konstrukcji wspomnianych nart zastosowano ślizgi identyczne do tych, które posiadają modele ścigające się na trasach pucharu świata, dzięki czemu narty - w każdych warunkach - suną po śniegu płynnie i gładko.WAGA / DŁ 1.370g / M
TALIOWANIE 45/50/45
DŁUGOŚĆ S 164cm
WIĄZANIE AUTO TOURING CLASSIC NIS NNN
ZAAWANSOWANIE   2   3   4   5   6   7   8   9   10
 
 

                                                                                                                                                              TECHNOLOGIE :

 
WYKOŃCZENIE ŚLIZGU
ULTRA TUNING
Nieograniczone możliwości. Uniwersalna struktura bazy sprawia, że narta jest szybka i nadaje się do wszelkich zastosowań.
 
KONSTRUKCJA
WIDE BODY TECHNOLOGY
Technologia budowy narty biegowej do stylu klasycznego polegająca na poszerzeniu narty w strefie pod stopą. Daje to lepsze oparcie i większą stabilność nogi przy podbiegach, jednocześnie minimalizując wysiłek. Mimo zwiększenia powierzchni narty udało się utrzymać niewielką wagę sprzętu.
KONSTRUKCJA
RENTAL TAIL PROTECTOR
Specjalny, niezwykle wytrzymały materiał stosowany w tyłach nart celem ich wzmocnienia. Dzięki takiej konstrukcji narty, nawet przy bardzo intensywnym użytkowaniu na długo pozostają w bardzo dobrym stanie.
KRAWĘDZIE
POWER LAYER
0,2 mm grubości, ekstremalnie lekki, zastosowany na całej powierzchni laminat zawierający naturalne włókna i żywicę dla zauważalnej redukcji wagi narty.
RDZENIE
AIR CHANNEL
Technologia stosowana w konstrukcji rdzeni polegająca na połączeniu kanałów powietrznych z włóknem szklanym. Rdzenie wykonane w tej technologii są o wiele lżejsze, bardziej wytrzymałe i lepiej rozkładają siły nacisku w porównaniu z rdzeniami drewnianymi.
ŁUSKA
VARIO CROWN
Nowa generacja technologii wykonania łuski:kombinacja łuski Single, Double i Gliding skutecznie przenosi siły i optymalizuje właściwości poślizgu. Single i Double Crown przenoszą bezpośrednio i w pełni moc odbicia, a nowe Gliding Crown -odcinki o zaokrąglonym profilu- gwarantują maksymalnie łatwy poślizg. Uniwersalność w użyciu w każdych warunkach śnieżnych jest możliwa dzięki optymalizacji elementów odpowiedzialnych za podejścia i ześlizg.

gwarancja najniższejceny

ekspresowawysyłka

profesjonalnedoradztwo

szerokiasortyment

doświadczenie20 lat

zwrot do14 dni

darmowa dostawa od400 zł

dobór sprzętu ankieta

faq

porady narciarskie

trojan sport opinie

karta podarunkowa trojan sport

profesjonalny serwis wypozyczalnia

Newsletter

Bądź zawsze na czasie

zAPISZ SIĘ, A W PREZENCIE OTRZYMASZ DARMOWY PORADNIK DLA NARCIARZY!