Narty Volkl Racetiger SC Yellow 2023 + VMotion 11 GW

ID: 122071

  • Producent: Volkl
  • Kod prod.: 122071
  • Dostępność: Brak Brak
  • Czas wysyłki: do 24h
  • 3 500,00 zł
  • Niedostępny

Potrzebujesz pomocy?

Oblicz_raty_duckblue

Narty Volkl Racetiger SC 2023 to wszechstronne, nowoczesne slalomki na przygotowaną trasę, przeznaczone do jazdy krótszymi skrętami. Nowy profil Tip Rocker, nowe wiązania Xmotion (lżejsze, krótsze i szerzej osadzone na narcie), poszerzona geometria, lżejszy rdzeń drewniany oraz Sidewall dają tym nartom i narciarzom nowe możliwości – łatwiejsze sterowanie i zwinność w każdych warunkach. Dzięki nowej konstrukcji narty stały się bardzo zwrotne i zwinne, dodatkowo zyskując stabilność. Dzięki wytłumieniu drgań z zakresie 360° odnosi się wrażenie, że narty wręcz kleją się do śniegu. Lekkie i zwrotne – płynnie inicjują skręty i są łatwe w prowadzeniu. Można na nich jeździć cały dzień nie męcząc się.

SYSTEM UVO 3D to poziome tłumienie dzięki czemu zyskujemy zwiększenie docisku dziobu narty oraz szybszą i bardziej precyzyjną jazde plus wzmocniony system pionowego tłumienia powoduje znacznie zredukowane wibracje oraz nowy poziom niezawodności w czasie jazdy na krawędziach

W nartach Volkl, kształt rocker jest bezpośrednio nadawany w trakcie procesu produkcyjnego, co sprawia że dopasowanie między wszystkimi elementami narty jest wyjątkowo harmonijne i precyzyjne a z tym idzie łatwiejsza inicjacja skrętu, efektowna długość krawędzi wydłuża się wraz z pogłębieniem skrętu oraz dodatkowe ułatwienie w trakcie jazdy poza trasą

Drewniany rdzeń jest sercem i duszą każdej narty Volkl. Pomimo rozwoju technologii, klasyczne drewno to nadal jest najważniejszym materiałem konstrukcyjnym. Każdy model zawiera unikalny rdzeń, który jest indywidualnie dostosowany do zastosowań i spodziewanego obciążenia, aby zapewnić maksymalną szybkość, zwinność i trwałość. Ponad 90% kolekcji nart wyposażono w system P-Tex który gwarantuje doskonałe właściwości ze względu na wysoki poziom absorpcji wosku, odporność na ścieranie i długowieczność.

Model Racetiger SC to złożony proces optymalizacji sprzętu, podczas którego najlepsze komponenty są ułożone w sposób idealnie do siebie pasujący dzięki czemu harmonijnie ze sobą współgrają. Bez względu na model, skorzystasz z lekkości konstrukcji Volkl na kilku poziomach Wydajność i odczucia na śniegu są lepsze, dzięki obniżonej masie bezwładnej, co przekłada się na zwiększenie dynamiki. Lżejsza narta zapewnia lepszą kontrolę i szybsze reakcje.

SPECYFIKACJA
TALIOWANIE 123-70-103/ 165cm
PROMIEŃ 13 / 165 cm
DŁUGOŚĆ 150, 155, 160, 165, 170 cm  
WIĄZANIE VMotion 11 GW
ZAAWANSOWANIE 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

dobór sprzętu ankieta

porady narciarskie

trojan sport opinie

karta podarunkowa trojan sport

profesjonalny serwis wypozyczalnia

Newsletter

Bądź zawsze na czasie

zAPISZ SIĘ, A W PREZENCIE OTRZYMASZ DARMOWY PORADNIK DLA NARCIARZY!