Ochraniacz na plecy żółwik dla dzieci Uvex Back Pure Pink

ID: Z0688

  • Producent: Uvex
  • Kod prod.: 44902590
  • Dostępność: Mało Mało
  • Czas wysyłki: do 72h

Kod prod: 44902590

  • 419,00 zł 289,00 zł
  • oszczędzasz 130 zł

Potrzebujesz pomocy?

 PEŁEN PROGRAM OCHRONY DLA TWOJEGO DZIECKA OD UVEX'A

 

Dziecięcy ochraniacz kręgosłupa UVEX Pure Jr

 Ochraniacz kręgosłupa do uprawiania sportów zimowych. Chroni podczas upadków i kolizji. Zastosowanie pianki hi-tech i przemyślanego designu sprawia, że ochraniacz jest wygodny, lekki i zawsze trzyma się w odpowiednim miejscu na ciele, zachowując swą funkcję ochronną. Głowa i kręgosłup są najbardziej narażonymi na kontuzje częściami ludzkiego ciała, a ochraniacz Back Pure chroni nie tylko przed urazami kręgosłupa, a także ramion i żeber.

Ochraniacz jest wykonany z amortyzującej pianki hi-tech, która po uderzeniu w ułamku sekundy twardnieje. Testy i pomiary wykazały, że pianka zapewnia lepszą ochronę, niż standardowe ochraniacze hard shell.

 

Dla kogo: Dziecięce
Typ ochraniacza: Ochraniacz pleców
Typ ochraniaczy pleców: Klasyczny
Wykorzystany system: Miękki

 

 

Różnica między zabawą a poważnym zdarzeniem ma cienką granicę. Ochraniacz Uvex Pure Junior chroni podczas upadku lub kolizji. Dzięki elastycznej piance i przemyślanej konstrukcji jest on wygodny w noszeniu i zawsze pozostaje we właściwej pozycji dając maksymalną ochronę.

Tuż przy głowie kręgosłup jest najbardziej wrażliwą częścią ludzkiego ciała. Uvex z powagą podchodzi do "ochrony ludzi" i prezentuje całkowicie nowo opracowane ochraniacze pleców. Zapobiegają urazom kręgosłupa i urazom w okolicy barków i żeber.

Ochraniacze Uvex mają zintegrowane poduszeczki wykonane z nawilżającej pianki high-tech, która twardnieje w ciągu kilku sekund po uderzeniu. Elastyczna struktura plastra miodu umożliwia ochronny efekt pianki wiskoelastycznej. Testy i pomiary przeprowadzone przez badaczy wypadków i ratowników górskich wykazały, że pianka zapewnia skuteczniejszą ochronę niż tradycyjna osłona twardej skorupy.

Może to brzmieć paradoksalnie, ale łatwo można to wytłumaczyć. Wykorzystana piana Uvex absorbuje uderzenia i przyjmuje siłę bez przenoszenia jej na otaczające obszary. Krzywa naprężenia po uderzeniu staje się szersza i bardziej płaska - siła z tyłu jest mniejsza i krótsza niż w przypadku twardych ochraniaczy: Ponadto materiał jest odporny na odkształcenia i temperaturę, a zatem nawet częste upadki nie zniszczą ochraniacza, który ciągle będzie miał niezmiennie wysoki poziom ochrony.

Ochraniacz pleców może naprawdę dobrze chronić tylko wtedy, gdy idealnie pokrywa wszystkie krytyczne obszary i nie zsuwa się po uderzeniu. Uvex oferuje ochraniacze w pięciu różnych rozmiarach, aby zapewnić idealne dopasowanie do każdej wielkości ciała. Specjalna konstrukcja 3D sprawia, że ochraniacz pleców jest wyjątkowo elastyczny. Jest dobrze przymocowany do ciała przy biodrze i między łopatkami. Ochraniacz dzięki swojej elastyczności śledzi każdy ruch, podczas gdy jest prawie nieodczuwalny. Dwa paski między paskiem na ramię i pasem biodrowym pozwalają na regulację wysokości ochraniacza tak, jak potrzeba i zapobiegają jego przesuwaniu się do góry. Chroniona jest kość ogonowa, ochraniacz pozostaje przy niej podczas każdego ruchu. Ochraniacz jest lepiej dopasowany do ciała i jest bardziej wygodny nawet, gdy dziecko siedzi. Warstwa siatki 3D pomiędzy plecami i ochraniaczem zapewnia niezbędną wentylację.

 

 

dobór sprzętu ankieta

porady narciarskie

trojan sport opinie

karta podarunkowa trojan sport

profesjonalny serwis wypozyczalnia

Newsletter

Bądź zawsze na czasie

zAPISZ SIĘ, A W PREZENCIE OTRZYMASZ DARMOWY PORADNIK DLA NARCIARZY!