Buty narciarskie Head Edge LYT 100 Black 2021

ID: K0381

[sprawdź opinie]

  • Producent: Head
  • Kod prod.: 609235
  • Dostępność: Mało Mało
  • Czas realizacji: 72h
  • 1 100,00 zł 799,00 zł
  • oszczędzasz 301 zł

Potrzebujesz pomocy?

Oblicz_raty_duckblue

Head EDGE LYT 100 2021 to uniwersalny i łatwy do założenia model, który stworzono pod kątem osiągów i dopracowania techniki jazdy na nartach. Termoformowalny but wewnętrzny gwarantuje idealne dopasowanie, przekaz energii od narciarza na nartę i najwyższy poziom komfortu, a skorupa ułatwiająca zakładanie bezproblemowe założenie. Buty umożliwiają szybszą reakcję nart, lepszą dynamikę i przekazywanie sił przy minimalnym wkładzie ze strony narciarza. Są świetnym, wygodnym sprzętem na cały dzień na nartach..

PERFECT FIT
Perfect Fit to rewolucyjny system, który umożliwia dopasowanie butów HEAD zarówno pod względem komfortu jak i precyzji prowadzenia nart. Specjalna konstrukcja 3D została zaprojektowana w celu zapewnia maksymalnego komfortu oraz optymalnego dopasowania do anatomicznego kształtu stopy.

 

SPECYFIKACJA:

FLEX 90/100
SZEROKOŚĆ 102 mm / 26.5
BOTEK WEWNĘTRZNY Perfect Fit S
ROZMIARY 25,0/25.5 ... 30,5
MATERIAŁ - SKORUPA PU/SL

TECHNOLOGIE:
perfect_fit

Perfect Fit
To rewolucyjny system termicznego dopasowania buta wewnętrznego, który umożliwia dopasowanie butów HEAD zarówno pod względem komfortu jak i precyzji prowadzenia nart. Specjalna konstrukcja 3D została zaprojektowana w celu zapewnia maksymalnego komfortu oraz optymalnego dopasowania do anatomicznego kształtu stopy.


dobór sprzętu ankieta

porady narciarskie

trojan sport opinie

karta podarunkowa trojan sport

profesjonalny serwis wypozyczalnia

Newsletter

Bądź zawsze na czasie

zAPISZ SIĘ, A W PREZENCIE OTRZYMASZ DARMOWY PORADNIK DLA NARCIARZY!