Deska snowboardowa Raven Patrol 2022

ID: A1010

  • Producent: Raven
  • Kod prod.: RAVPATR
  • Dostępność: Mało Mało
  • Czas wysyłki: do 72h
  • 729,00 zł 699,00 zł
  • oszczędzasz 30 zł

Potrzebujesz pomocy?

Oblicz_raty_duckblue

Raven Patrol to deska która najlepiej sprawdzi się w jeździe po przygotowanych trasach. To ciekawa propozycja dla osób które podstawy jazdy mają już opanowane i chcą deski do dalszego doskonalenia umiejętności. Całkiem długa krawędź efektywna w połączeniu z profilem deski i potrójnym splotem włókna szklanego pozwalają na dynamiczną jazdę na krawędziach przy większych prędkościach. Camber między wiązaniami znacznie poprawia trzymanie krawędzi, a rocker na nosie i tali zapobiega przypadkowemu złapaniu krawędzi mniej doświadczonym oraz daje desce odrobinę luzu. Deska powstała w odpowiedzi na oczekiwania riderów którym brakowało sztywniejszej deski do dynamicznej jazdy po przygotowanych trasach.

Micro camber który jest pomiędzy przednim i tylnym wiązaniem w połączeniu z rockerem na dziobie i na ogonie deski  daje wiele korzyści. Miejsce niskiego camberu między wiązaniami znacząco poprawia trzymanie na krawędzi, a sekcja rockera na dziobie i ogonie pomaga unikać przypadkowego łapania krawędzi mniej doświadczonym raiderom. Jedną z kluczowych zalet camrockera jest również jego świetne zachowanie się deski w kopnym śniegu.

 

SPECYFIKACJA
TYP all-mountain/freestyle
TALIOWANIE 295 - 254 - 295 (157 cm)
PROMIEŃ 8,8m (157 cm) 
PRODUKOWANE DŁUGOŚCI 150, 155, 157, 160, 160W, 163, 163W
RDZEŃ Drewniany
BUDOWA Sidewall/Sandwich
ŚLIZG Extruded IS4400 (tłoczony)
FLEX Medium-Stiff
WAGA 3,1 kg
ZAAWANSOWANIE 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

 

TECHNOLOGIE

POPLAR WOOD CORE

Super mocny a zarazem lekki rdzeń o niskim współczynniku wilgoci. Każde drzewo jest skontrolowane przed zastosowaniem w desce. Dzięki temu każda deska ma dokładnie taką samą liczbę pop i flex. Klej używany do klejenia listew drewnianych jest wykonany tylko z najlepszych naturalnych komponentów, dlatego nasze deski nigdy się nie rozwarstwiają.

TRIAX FIBERGLASS

Lekki, wieloosiowy, szyty laminat z włókna szklanego, który zapewnia doskonałą sztywność skrętną i wzdłużną, świetny pop i reakcję dla precyzyjnie kontrolowanej jazdy.

TRUE TWIN SHAPE

Deska jest w 100% symetryczna - pozycja jest wyśrodkowana, flex równy, taliowanie podwójnie progresywne, a czubek i piętka mają dokładnie taką samą szerokość i długość.

ABS SIDEWALL

Ściany boczne ścięte pod kątem 30 stopni poprawiają przenoszenie mocy na krawędź i zapewniają lepsze tłumienie drgań. Wykonane wyłącznie z najwyższej jakości wysokocząsteczkowego ABS produkowanego w Austrii.

dobór sprzętu ankieta

porady narciarskie

trojan sport opinie

karta podarunkowa trojan sport

profesjonalny serwis wypozyczalnia

Newsletter

Bądź zawsze na czasie

zAPISZ SIĘ, A W PREZENCIE OTRZYMASZ DARMOWY PORADNIK DLA NARCIARZY!