Kask narciarski Head Vanda White 2022

ID: D2839

  • Producent: Head
  • Kod prod.: 325320
  • Dostępność: Brak Brak
  • Czas realizacji: 24h
  • Wymiary kasków:
  • XS/S - 52-55 cm
  • M/L - 56-59 cm
  • 430,00 zł 359,00 zł
  • oszczędzasz 71 zł
  • Niedostępny

Potrzebujesz pomocy?

Kask Head Vanda stworzony dla doświadczonych sportowców, którzy w narciarstwo wkładają całą duszę. Kask Head Vanda zapewnia maksymalną ochronę i idealną wentylację wewnątrz kasku. Regulowana wentylacja wysysa nadmiar ciepła i wilgoci przy pomocy efektu Venturi. Nigdy więcej zaparowanych gogli!  Kask Vanda wyposażony w specjalnie skonstruowane otwory Active bottom edge, które skutecznie redukują zaparowanie gogli, umożliwiając im ciągły przepływ powietrza poprzez kask. O doskonały komfort dba polarowa, wewnętrzna "czapeczka" beanie liner.

Dodatkowo kask Head Vanda wyposażony w technologię In Mold - amortyzująca, wewnętrzną warstwę EPS, która wstrzykiwana jest do twardszej, zewnętrznej warstwy poliwęglanowej, aby utworzyć jedną całość. Zapewnia doskonałą ochronę przy zmniejszonym ciężarze. Za idealne dopasowanie kasku do głowy w pionie jak i poziomie dba system Head 3D fit. Obwód regulowany jest za pomocą wygodnego pokrętła i pozwala to na nawet minimalne wprowadzenie zmian w obwodzie.

SPECYFIKACJA:

WAGA 440 g
PRODUKOWANE ROZMIARY XS/S (52-55) ; M/L (56-59)

 

TECHNOLOGIE:

INMOULD

Ochronny materiał EPS jest wstrzykiwany bezpośrednio pod skorupę kasku. Tworzy lekki hełm o najwyższej odporności na uderzenia. 

ACTIVE BOTTOM EDGE

Redukuje parowanie gogli umożliwiając im ciągły przepływ powietrza poprzez gogle i kask.

REGULOWANA WENTYLACJA

Regulowany system wentylacji umożliwia wydostawanie się na zewnątrz ciepłego powietrza, a jednocześnie zapobiega przed dopływem zimnego powietrza.

VENTURI EFFECT

Zapewnia idealny klimat wewnątrz kasku. Powietrze przepływające po powierzchni kasku, dzięki specjalnej konstrukcji kanałów wentylacyjnych, wysysa nadmiar ciepła i wilgoci z jego wnętrza.

BEANIE LINER

Miękki mikropolar idealnie dopasowuje się do anatomicznego kształtu głowy użytkownika. Strefy siatkowe odprowadzają ciepło i wilgoć na zewnątrz, a wraz z systemem wentylacji zapewniają przyjemny komfort twojej głowie.

MICROFUR

Zapewnia zarówno wygodę, ciepło oraz doskonałe dopasowanie i wygodę przez cały dzień.

STANDARD CE

Organizacje uprawnione do testowania produktów pod kątem spełniania europejskich (CE) i amerykańskich (ASTM) norm bezpieczeństwa i przyznawania im świadectw zgodności.

dobór sprzętu ankieta

porady narciarskie

trojan sport opinie

karta podarunkowa trojan sport

profesjonalny serwis wypozyczalnia

Newsletter

Bądź zawsze na czasie

zAPISZ SIĘ, A W PREZENCIE OTRZYMASZ DARMOWY PORADNIK DLA NARCIARZY!