Narty Fischer The Curv Pro JR 2020 + FJ4

ID: K00216

[sprawdź opinie]

  • Producent: Fischer
  • Kod prod.: A20819
  • Dostępność: Brak Brak
  • Czas realizacji: 24h
  • 889,00 zł 889,00 zł
  • oszczędzasz 0 zł
  • Niedostępny

Potrzebujesz pomocy?

Oblicz_raty_duckblue

GOTOWI? DO BIEGU! START!.

Gdy najlepszym motywatorem do treningów jest zabawa, nie ma innej możliwości - musisz wybrać narty The Curv Jr 2020 ! Doskonała wydajność sprzyja doskonałej zabawie, a kolejne szczeble na drabinie umiejętności narciarskich pokonasz bez najmniejszych przeszkód. Czysta esencja radości i nauki.

Dla najmłodszych, którzy chcą doświadczyć czegoś niesamowitego. Wzorowane na sportowych nartach dla dorosłych. Model podobnie jak jego seniorski odpowiednik wyposażony jest w Rocker. Krótszy kontakt z podłożem sprawdza się już przy pierwszym wyzwaniu. Deski idealne do nauki i rekreacyjnie jeżdżących młodych narciarzy. Dzięki Air Power oraz Fiber Tech narty te dają maksimum radości z jazdy.

Zewnętrzna powierzchnia narty pokryta tzw. "skórą węża" - narta jest chropowata przez co bardziej odporna na zarysowania niż narty gładkie, lakierowane.

 

SPECYFIKACJA:

TALIOWANIE 104-70-84
PROMIEŃ 11,3/ 120cm
WAGA 950g/ 120 cm
DŁUGOŚĆ 70, 80, 90, 100, 110, 120 cm
WIĄZANIE FJ4
ZAAWANSOWANIE 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

TECHNOLOGIE

 

SS EVO
Ewolucja technologii Snake Skin (skóra węża). Powierzchnia nart jest chropowata i posiada fakturę, dzięki czemu narty są jeszcze lepiej zabezpieczone przez zarysowaniami i uszkodzeniami. Zdecydowanie większa żywotność w porównaniu do nart lakierowanych, gładkich.

TIP PROTECTOR
Fabrycznie montowane ochraniacze dziobów nart. Zapobiegają uszkodzeniom oraz rozwarstwianiu się nart. Wpływając znacząco na żywotność sprzętu.

PŁYTA SLR 
Nowe, dwuczęściowe rozwiązanie systemowe o minimalnej wadze. Dzięki zastosowaniu tego typu rozwiązania narta może swobodnie wyginać się podczas jazdy po łuku.

FIBER TECH
Specjalna sieć z włókien szklanych o harmonijnych właściwościach gięcia. Narty wyróżniają się doskonałą zwrotnością, a także poprzeczną sztywnością.

ON PISTER ROCKER
Wcześniejsze wygięcie dziobu nart sprawia że inicjacja skrętu jest łatwiejsza i wymaga niewielkiego nakładu siły.

 

dobór sprzętu ankieta

faq

porady narciarskie

trojan sport opinie

karta podarunkowa trojan sport

profesjonalny serwis wypozyczalnia

Newsletter

Bądź zawsze na czasie

zAPISZ SIĘ, A W PREZENCIE OTRZYMASZ DARMOWY PORADNIK DLA NARCIARZY!