Narty Volkl Racetiger SL 2023 + rMotion3 12 GW

ID: 122031#6887W1#155

  • Producent: Volkl
  • Kod prod.: 122031
  • Dostępność: Mało Mało
  • Czas wysyłki: do 24h
  • 4 500,00 zł 3 999,00 zł
  • oszczędzasz 501 zł

Potrzebujesz pomocy?

Oblicz_raty_duckblue

Najlepsze slalomki na świecie! Zwycięzca austriackiego World Ski Test. Wzór doskonałości wykonania. Wszystkie najlepsze rozwiązania techniczne Volkla i Markera w jednym miejscu! Doskonała slalomka w II generacji technologii Speedwall 2.0 - drewniany rdzeń narty wspierany jest "wewnętrznym sidewallem" z twardszego drewna bukowego, nowy profil Tip Rocker ułatwiający rozpoczęcie skrętu, nowa geometria, nowe bezpieczniejsze wiązanie Rmotion3 12 GW, najszybszy ślizg P-Tex 4500 minimalizujący drgania. Perfekcyjnie trzymają krawędzie, dynamiczne, szybkie, stabilne w skrętach. Najwyższa ocena w grupie nart slalomowych w testach NTN. Wzbudziły entuzjazm wśród testerów. Slalomki doskonałe. Te narty przeniosą cię na najwyższy poziom narciarstwa!

Model wzbogacony o 3D GLASS który znajduje się na dziobie i tyle narty, dzięki czemu zyskujemy płaska warstwa pod wiązaniem która zmniejsza sztywność pod butem i powoduje łatwiejszą inicjacje skrętu, warstwa włókna szklanego tuż nad Sidewallem powoduje wyraźnie zwiększone trzymanie krawędzi, szczególnie na zamrożonych stokach z kolei pionowa warstwa włókna szklanego na dziobie i tyle narty sprawia łatwiejsze przejście z krawędzi na krawędz.

Drewniany rdzeń jest sercem i duszą każdej narty Volkl. Pomimo rozwoju technologii, klasyczne drewno to nadal jest najważniejszym materiałem konstrukcyjnym. Każdy model zawiera unikalny rdzeń, który jest indywidualnie dostosowany do zastosowań i spodziewanego obciążenia. Rozróżniamy szeroki zakres zastosowanego drewna, które determinuje sztywność i zachowanie nar na śniegu. Aby zapewnić maksymalną szybkość, zwinność i trwałość, Volkl stosuje tylko ślizgi wysokiej jakości

Ponad 90% kolekcji nart wyposażono w system P-Tex to doskonałe właściwości ze względu na wysoki poziom absorpcji wosku, odporność na ścieranie i długowieczność.

Model Racetiger SL 2023 to złożony proces optymalizacji, podczas którego najlepsze komponenty są ułożone w sposób idealnie do siebie pasujący dzięki czemu harmonijnie ze sobą współgrają. Bez względu na model, skorzystasz z lekkości konstrukcji Volkl na kilku poziomach Wydajność i odczucia na śniegu są lepsze, dzięki obniżonej masie bezwładnej, co przekłada się na zwiększenie dynamiki. Lżejsza narta zapewnia lepszą kontrolę i szybsze reakcje.

SPECYFIKACJA
TALIOWANIE 127-67-102
PROMIEŃ 12,6m / 165 cm
PRODUKOWANE DŁUGOŚCI 150, 155, 160, 165, 170 cm
WIĄZANIE rMotion3 12 GW / 6877W1.VR
ZAAWANSOWANIE 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

 

dobór sprzętu ankieta

porady narciarskie

trojan sport opinie

karta podarunkowa trojan sport

profesjonalny serwis wypozyczalnia

Newsletter

Bądź zawsze na czasie

zAPISZ SIĘ, A W PREZENCIE OTRZYMASZ DARMOWY PORADNIK DLA NARCIARZY!