Bluza damska termoaktywna termiczna X- Bionic Radiactor 4.0 Gold 2024

ID: RAWTXXW19W#S001#M

  • Producent: X-Bionic
  • Kod prod.: RA-WTXXW19W S001
  • Dostępność: Mało Mało
  • Czas wysyłki: do 24h
  • Historia ceny
  • 750,00 zł 649,00 zł
  • oszczędzasz 101 zł

Potrzebujesz pomocy?

Oblicz_raty_duckblue

X-Bionic Radiactor 4.0 to nowa generacja odzieży, w której zastosowano ultra wysoką jakość Retina, zapewniającą wyjątkową wydajność działania. Rezultatem jest bardzo gęsta dzianina o zmniejszonej objętości, która zapewnia pełną funkcjonalność przy niskiej wadze. Strefy funkcjonalne o działaniu termoregulującym i ochronnym są precyzyjnie rozmieszczone i wspierają Twoją wydajność i wytrzymałość. Włókna high-tech Xitanit 2.0 zapewniają bardzo wydajny efekt regulacji temperatury, zwłaszcza w najmroźniejsze dni. Legendarny, opatentowany system 3D Bionic Sphere® z technologią ThermoSyphon® oraz elementy ubioru w kształcie litery Y maksymalizują wymianę powietrza. Chłodzi, gdy się pocisz i ogrzewa, gdy jest ci zimno.

X-BIONIC® Partialkompression® wykorzystuje ukierunkowaną kompresję, aby stymulować funkcje mięśni, zwiększać wydajność i skracać czas regeneracji. Expansion Ribs® amortyzują stawy na łokciach, zapewniając efekt ocieplenia nawet wtedy, gdy stawy są w ruchu.

SPECYFIKACJA
DLA KOGO Damska
PRZEZNACZENIE Narciarstwo, turystyka
KOMPRESJA Wysoka
IZOLACJA Wysoka
MATERIAŁ 63% poliester, 32% polipropylen, 5% elastan
MATERIAŁ TECHNICZNY  63% Xitanit, 32% mythlan, 5% elastan

 

X-Bionic to najbardziej zaawansowana technologicznie bielizna na rynku, która:

- Zamienia pot w "energię”. Dzięki specjalnym technologiom wspiera organizm w procesie termoregulacji, oszczędza energię , którą możemy wykorzystać do aktywności fizycznej
- Utrzymuje najkorzystniejszą dla aktywności fizycznej, stałą temperaturę ciała 37°C - ogrzewa kiedy jest nam zimno i chłodzi gdy jest gorąco
- Wykonana jest z materiałów o charakterze bakteriostatycznym, przez co zapobiega rozwojowi bakterii i ogranicza powstawanie nieprzyjemnego zapachu
- Produkowane są w nowoczesnej fabryce we Włoszech według najsurowszych norm europejskich, co zapewnia niezrównaną jakość i trwałość
- Produkt doceniony przez fachowców: nagrodzony ponad 300 razy na całym świecie
- 2 lata gwarancji

TECHNOLOGIE

Air Guides i AirConditioning Channel
The AirConditioning Channel® to system wentylacji z kanałami, które owijają się wokół ciała, stale odprowadzając wilgoć i ciepło. Umożliwiają one przepływ świeżego powietrza do okolic ciała normalnie niedostępnych . Badania wykazały, że obszar klatki piersiowej to optymalna strefa dla szybkiego i skutecznego chłodzenia. Wymiana świeżego powietrza przez system kanałów chłodzi obszar klatki piersiowej, bez rozprzestrzeniania się wrażenia chłodu w całym ciele. Stały przepływ powietrza wzdłuż AirConditioning Channel® skutecznie odprowadza wilgoć z dala od stref potowych.

THERMOSYPHON® 3D BIONIC SPHERE® SYSTEM Z TECHNOLOGIĄ THERMOSYPHON® NA KLATCE PIERSIOWEJ

Nowy system 3D Bionic Sphere® z Technologią ThermoSyphon® oferuje złożone struktury 3D wewnętrznych i zewnętrznych kanałów powietrznych. Ochładza się, gdy się pocisz i ogrzewa, gdy jest ci zimno. Pot jest pochłaniany przez ciasno umieszczone kanały i transportowany do regionów o wysokim stopniu parowania. Maksymalizuje to chłodzenie i zwiększa wydajność.

 

ISO-Shoulder

Zwykłe ubrania pozwalają na stratę ciepła przez barki, które uciskane są przez wagę kurtki lub plecaka. Traci on swoje właściwości. Falista struktura ISO-Shoulder™ na ramionach, utrzymuje ciepło ciała i ochronę przed dreszczami bez względu na nacisk.

AIRCOMPLEX ZONE W GÓRNEJ CZĘŚCI BRZUCHA
W splocie słonecznym, tuż pod dwunastym kręgiem piersiowym, przebiegają ważne włókna nerwowe od organów. Tu są zbierane informacje, które wpływają na ogólne samopoczucie. Zamknięte ciepłe powietrze optymalnie izoluje w zimie dzięki specjalnym kanałom. Podczas wysiłku fizycznego struktura usuwa nadmiar potu i zapewnia chłodzenie oraz komfort.

XitanitTM
to zaawansowany technologicznie materiał, który odbija zewnętrzne promieniowanie cieplne, chroniąc organizm przed przegrzaniem. Szybko transmituje wilgoć zatrzymując przy tym naturalne promieniowanie cieplne organizmu zapewniając komfort termiczny. Jest materiałem bakteriostatycznym, który posiadając jony srebra zapobiega rozwojowi bakterii. Ogranicza powstawanie nieprzyjemnego zapachu!

Sweat Traps®

Ponad 3 miliony gruczołów potowych zlokalizowanych jest w naszej skórze, prawie 300 na centymetr kwadratowy znajduje się w skórze pod pachą. Znacznie więcej niż w czole. Jak tylko organizm zaczyna aktywnie pracować to produkcja potu wzrasta. Tradycyjna odzież nie jest w stanie sobie poradzić z intensywną produkcją potu. Aby zapobiec nadmiernemu poceniu się nawet już na początku aktywności X-Bionic wykorzystał technologię SweatTraps® - która pomaga odprowadzać nadmiar potu z powierzchni skóry.

MYTHLAN
Jest prawdziwie lekkim wśród nowo opracowanych włókien technicznych. Niezwykle lekka budowa samowystarczalnych mikrowłókien sprawia, że nie mogą się na nich rozwinąć bakterie. MYTHLAN jest całkowicie zrównoważony z PH i jest hipoalergiczny. Lekkość materiału MYTHLAN oznacza, że powietrze może swobodnie krążyć i dostarczać znakomicie uregulowaną temperaturę. Co więcej, nowoczesny materiał taki jak MYTHLAN jest łatwy w utrzymaniu i odporny na przebarwienia.

Retina HD – dzianina z fabryki nowej ery
Wielomilionowa inwestycja w supernowoczesną fabrykę i przeniesienie wszystkich etapów produkcji w jedno miejsce umożliwiło wykorzystanie nowych maszyn tkających niezwykle dokładnie z drobnych, bardzo delikatnych włókien. Proces ten pozwala uzyskać materiał o bardzo zróżnicowanej gęstości przędzy. Dzianina Retina HD umożliwia rozmieszczenie stref kompresji oraz technologii zarządzania potem jeszcze bardziej precyzyjnie. Struktury 3D wykonane w jakości Retina pozwalają na możliwie najbardziej efektywne wykorzystanie opatentowanych funkcji odzieży termoaktywnej X-Bionic.

 

Tabela rozmiarów producenta:

 
CM XXS XS S M L XL XXL
KLATKA PIERSIOWA     90-96 96-102 102-108 108-114 114-120
TALIA     77-83 83-89 89-95 95-101 101-107

 

dobór sprzętu ankieta

porady narciarskie

trojan sport opinie

karta podarunkowa trojan sport

profesjonalny serwis wypozyczalnia

Newsletter

Bądź zawsze na czasie

zAPISZ SIĘ, A W PREZENCIE OTRZYMASZ DARMOWY PORADNIK DLA NARCIARZY!