Płatności


W sklepie internetowym Trojan Sport dostępne są następujące formy płatności:

  • Płatność przelewem – przedpłata na konto
  • Płatność za pobraniem – płątnośc gotówką u kuriera
  • Płatność ratalna – obsługiwana przez Credit Agricole Bank Polska S.A.
  • Płatność elektroniczna - płatność przelewem elektronicznym, BLIK'iem lub kartą płatniczą za pośrednictwem operatora Cashbill.

Wybór formy płatności dokonujemy w koszyku w zakładce płatności, zaznaczając preferowaną opcję zapłąty za towar. Po wyboru danej formy płatności następuje rekalkulacja całkowitego kosztu przesyłki w załeżności od formy płątności.

PŁATNOŚĆ PRZELEWEM - PRZEDPŁATA NA KONTO


Należność za zamówienie można uregulować przelewem tradycyjnym lub elektronicznym na poniższy numer konta w tytule wpisując numer zamówienia:

Nr. konta:
73 1050 1849 1000 0092 3290 8401 (ING Bank Śląski)

Trojan Sport S.C.
J. Trojanowicz i A. Druzgalska
Berest 98
33-380 Krynica Zdrój

 

PŁATNOŚĆ ZA POBRANIEM - PŁATNOŚĆ U KURIERA


Formę płatności jaką jest płatność za pobraniem możemy wybrać w przypadku gdy za zakupione towary chcemy zapłacić bezpośrednio u kuriera lub gdy odbieramy sprzęt osobiście i chcemy zapłacić na miejscu w sklep

PŁATNOŚĆ RATALNA


Aktualnie w naszym sklepie internetowym posiadamy ofertę kredytu ratalnego Credit Agricole.


Kredyt w Credit Agricole to minimum formalności i dokumentów. Aby uzyskać kredyt, potrzebny będzie Twój dowód tożsamości, a także - ewentualnie - dokument potwierdzający Twój adres zamieszkania, jeżeli w dowodzie nie masz informacji o adresie zameldowania (wymagane przy zakupach w sklepach internetowych). Mogą być także wymagane dokumenty potwierdzające Twoje dochody, w zależności od ich źródła. 

 

PŁATNOŚĆ ELEKTRONICZNA


Jeśli chcą Państwo zapłacić błyskawiczną płatnością elektroniczną z wypełnionym formularzem danych, zapłacić kartą płatniczą lub BLIK'iem zapraszamy do wybrania opcji płatność elektroniczna i skorzystania z naszego operatora płatności elektronicznych firmy Cashbill.
 

dobór sprzętu ankieta

porady narciarskie

trojan sport opinie

karta podarunkowa trojan sport

profesjonalny serwis wypozyczalnia

Newsletter

Bądź zawsze na czasie

zAPISZ SIĘ, A W PREZENCIE OTRZYMASZ DARMOWY PORADNIK DLA NARCIARZY!