Płatności


W sklepie internetowym Trojan Sport dostępne są następujące formy płatności:

  • Płatność przelewem – przedpłata na konto
  • Płatność za pobraniem – płątnośc gotówką u kuriera
  • Płatność ratalna – obsługiwana przez Credit Agricole Bank Polska S.A.
  • Płatność elektroniczna - płatność przelewem elektronicznym, BLIK'iem lub kartą płatniczą za pośrednictwem operatora Cashbill.

Wybór formy płatności dokonujemy w koszyku w zakładce płatności, zaznaczając preferowaną opcję zapłąty za towar. Po wyboru danej formy płatności następuje rekalkulacja całkowitego kosztu przesyłki w załeżności od formy płątności.

PŁATNOŚĆ PRZELEWEM - PRZEDPŁATA NA KONTO


Należność za zamówienie można uregulować przelewem tradycyjnym lub elektronicznym na poniższy numer konta w tytule wpisując numer zamówienia:

Nr. konta:
73 1050 1849 1000 0092 3290 8401 (ING Bank Śląski)

Trojan Sport S.C.
J. Trojanowicz i A. Druzgalska
Berest 98
33-380 Krynica Zdrój

 

PŁATNOŚĆ ZA POBRANIEM - PŁATNOŚĆ U KURIERA


Formę płatności jaką jest płatność za pobraniem możemy wybrać w przypadku gdy za zakupione towary chcemy zapłacić bezpośrednio u kuriera lub gdy odbieramy sprzęt osobiście i chcemy zapłacić na miejscu w sklep

PŁATNOŚĆ RATALNA


Aktualnie w Naszym sklepie internetowym posiadamy kredyt ratalny Credit Agricole w opcji "Raty za 1% miesięcznie" w ilości dostępnych rat od 6 do 43.


Kredyt w Credit Agricole to minimum formalności i dokumentów. Aby uzyskać kredyt, potrzebny będzie Twój dowód tożsamości, a także - ewentualnie - dokument potwierdzający Twój adres zamieszkania, jeżeli w dowodzie nie masz informacji o adresie zameldowania (wymagane przy zakupach w sklepach internetowych). Mogą być także wymagane dokumenty potwierdzające Twoje dochody, w zależności od ich źródła. 

 

PŁATNOŚĆ ELEKTRONICZNA


Jeśli chcą Państwo zapłacić błyskawiczną płatnością elektroniczną z wypełnionym formularzem danych, zapłacić kartą płatniczą lub BLIK'iem zapraszamy do wybrania opcji płatność elektroniczna i skorzystania z naszego operatora płatności elektronicznych firmy Cashbill.
 

gwarancja najniższejceny

ekspresowawysyłka

profesjonalnedoradztwo

szerokiasortyment

doświadczenie20 lat

zwrot do14 dni

darmowa dostawa od400 zł

dobór sprzętu ankieta

faq

porady narciarskie

trojan sport opinie

karta podarunkowa trojan sport

profesjonalny serwis wypozyczalnia

Newsletter

Bądź zawsze na czasie

zAPISZ SIĘ, A W PREZENCIE OTRZYMASZ DARMOWY PORADNIK DLA NARCIARZY!