ID: 10-12484-0373
Mało
Kultowy model kubka Quencher został wyposażony w pokrywkę ProTour Flip Straw, dzięki której stał się szczelny!
Ten kubek ułatwia nawadnianie, co potwierdzają miliony zadowolonych użytkowników. Dzięki niemu pamiętanie o piciu wody nie będzie już problemem, kubek ma 0,6 l pojemności.
Wygodna, szczelna pokrywka z ustnikiem i wbudowaną słomką ułatwia bezpieczne korzystanie z kubka.
Najważniejsze cechy Stanley 1913 Quencher ProTour:
Ergonomiczna konstrukcja – dzięki zwężanej dolnej części korpusu jest dostosowana do większości uchwytów samochodowych.
Podwójna izolacja próżniowa – dzięki niej zimny napój zachowa optymalną temperaturę do 8 godzin, a napój z kostkami lodu pozostaje zimny nawet do 30 godzin.
Wygodny uchwyt - szeroki uchwyt pokryty miękką gumową powierzchnią ułatwiającą bezpieczne i wygodne trzymanie kubka Quencher.
Innowacyjna pokrywka - posiada wbudowaną słomkę i ustnik, który po złożeniu sprawia, że kubek jest w 100% szczelny.
Wykonany z wysokiej jakości stali nierdzewnej 18/8 – stal użyta do produkcji kubka w 90% pochodzi z recyklingu.
Łatwy w czyszczeniu - zdejmowany ustnik zapewnia higieniczne czyszczenie.
Kubek nadaje się do mycia w zmywarce. Natomiast w celu zachowania jego nieskazitelnego wyglądu na dłużej rekomendujemy mycie ręczne za pomocą delikatnej gąbki.
| WYMIARY | 14,8 x 10 x 27,4 cm |
| POJEMNOŚĆ | 1018ml |
| MATERIAŁ | Stal nierdzewna 18/8 naturalnie wolnej od BPA |
Informacje o bezpieczeństwie produktu
Informacje o producencie
Wybierz jedną z opcji montażu wiązań
Zamawiam montaż wiązań i podaję:
Nie znam danych, ale zamawiam montaż wiązań. Proszę o kontakt w celu ustalenia szczegółów.
Zamawiam montaż wiązań do butów z obecnego zamówenia.
Zamawiam montaż wiązań, regulację wykonam we własnym zakresie.