Buty damskie narciarskie skiturowe Dynafit Speed Nimbus/Silvretta 2022

ID: G0158

  • Producent: Dynafit
  • Kod prod.: 61919 0560
  • Dostępność: Mało Mało
  • Czas wysyłki: do 72h
  • 1 949,90 zł 1 599,00 zł
  • oszczędzasz 350.9 zł

Potrzebujesz pomocy?

Oblicz_raty_duckblue

Buty skitourowe Dynafit Speed to bardzo lekkie buty ważące zaledwie 950 gramów. Stworzone dla osób, które poszukują lekkich i sztywnych butów skitourowych. Wysoką sztywność tych butów docenisz w zjeździe, natomiast lekki materiał Grilamid® i duża ruchomość cholewki ucieszy Cię podczas podchodzenia w butach.
 
Buty Dynafit Speed posiadają zamknięcie Ultra Lock 2.0, które jest regulowane, otwierane i zamykane za pomocą jednej klamry - w ten sposób oszczędzając czas i obsługę podczas pracy. Wyższa klamra pełni dwie funkcje, nie tylko pozwalając użytkownikowi otworzyć i zapiąć but, ale także zmieniać tryby pomiędzy Walk i Ski. Tak jak druga klamra poniżej posiada ona mikroregulację umożliwiającą idealne dopasowanie buta do każdej stopy. System jest bardzo łatwy i szybki w obsłudze również w rękawicach. Dzięki 60-stopniowej rotacji cholewki but pozwala na naturalny, mniej wysiłkowy ruch nawet w bardzo stromym terenie.
 
W trybie zjazdowym but zablokować można po kątem 15 lub 18 stopni nachylenia, co pozwala utrzymać dynamiczną pozycją w trakcie szybkich zjazdów, a poprawiona, zapewniająca jeszcze lepszą transmisję energii konstrukcja Speed to teraz węższy, sportowy krój o szerokości 103mm.
 

Botki wewnętrzne zostały wykonane w technologii Custom Ready z różnej grubości i gęstości materiałów. Wszystko po to, aby zapewnić precyzję dopasowania i komfort użytkowania. Mieszanka gumy POMOCA w podeszwie zewnętrznej nie zmienia się pod wpływem temperatury i zapewnia stałą wydajność, jeśli chodzi o przyczepność i postawę podczas wychodzenia z wiązania.

 

SPECYFIKACJA
WAGA 950g (24.0)
SZEROKOŚĆ 103mm 
ROZMIARY 23.0 ... 27.5
KLAMRY Wiązanie Ultra-Lock System 2.0
BOTEK WEWNĘTRZNY Custom Ready
ROTACJA CHOLEWKI 60°
KĄT NACHYLENIA 15-18° + Tryb do chodzenia
MATERIAŁ SKORUPY Grilamid®
PODESZWA Formula POMOCA Climb

 

TECHNOLOGIE

ULTRA LOCK 2.0
Zapewnia wysoką stabilność butów i łatwe wyregulowanie każdej z klamr oraz łatwe przełączanie pomiędzy trybem podejściowym a zjazdowym system przełączania butów do zjazdu przy użyciu jednej, magnezowej klamry

ULTRA LOCK STRAP
System gwarantujący szybkie i doskonałe dopasowanie górnej części botka do goleni

 

dobór sprzętu ankieta

porady narciarskie

trojan sport opinie

karta podarunkowa trojan sport

profesjonalny serwis wypozyczalnia

Newsletter

Bądź zawsze na czasie

zAPISZ SIĘ, A W PREZENCIE OTRZYMASZ DARMOWY PORADNIK DLA NARCIARZY!