Deska snowboardowa Pathron Sensei Blue 2023

ID: RAVSENB#155W

  • Producent: Pathron
  • Kod prod.: RAVSENB
  • Dostępność: Mało Mało
  • Czas wysyłki: do 72h

Kod prod: RAVSENB

  • Historia ceny
  • 999,00 zł 849,00 zł
  • oszczędzasz 150 zł

Potrzebujesz pomocy?

Oblicz_raty_duckblue

Deska snowboardowa Pathron Sensei, co po japońsku oznacza nauczyciel. Z pewnością, gdy idzie o snowpark ta deska pozwoli Ci na niczym nieskrępowany progres z roku na rok: potężny pop, który generuje pełny topolowy rdzeń wzmocniony precyzyjnie rozmieszczonymi pasami z dębu tasmańskiego, szybki spiekany ślizg , przyjemny średni flex oraz profil hybrid-rocker nie pozostawiają co do tego żadnych wątpliwości. Jednakże na tej desce z przyjemnością pojeździsz również w puchu oraz na trasie. Jest to nasza najbardziej uniwersalna deska, najczęściej wybierana przez zawodników naszego teamu. Sensei wszędzie da radę!

SPECYFIKACJA
TYP all-mountain/freestyle
TALIOWANIE 304 - 263 - 304 (157 cm)
PROMIEŃ 8,6m (158 cm) 
PRODUKOWANE DŁUGOŚCI 152MW, 155, 155W, 158, 158W cm
RDZEŃ Drewniany
KSZTAŁT True Twin
BUDOWA Sidewall/Sandwich
ŚLIZG Sintered IS7200(spiekany)
FLEX Medium-Stiff
ZAAWANSOWANIE 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
 
TECHNOLOGIE

CAMROCK
Micro camber który jest pomiędzy przednim i tylnym wiązaniem w połączeniu z rockerem na dziobie i na ogonie deski  daje wiele korzyści. Miejsce niskiego camberu między wiązaniami znacząco poprawia trzymanie na krawędzi, a sekcja rockera na dziobie i ogonie pomaga unikać przypadkowego łapania krawędzi mniej doświadczonym raiderom. Jedną z kluczowych zalet camrockera jest również jego świetne zachowanie się deski w kopnym śniegu.

POPLAR WOOD CORE

Super mocny a zarazem lekki rdzeń o niskim współczynniku wilgoci. Każde drzewo jest skontrolowane przed zastosowaniem w desce. Dzięki temu każda deska ma dokładnie taką samą liczbę pop i flex. Klej używany do klejenia listew drewnianych jest wykonany tylko z najlepszych naturalnych komponentów, dlatego nasze deski nigdy się nie rozwarstwiają.

TRUE TWIN SHAPE

Deska jest w 100% symetryczna - pozycja jest wyśrodkowana, flex równy, taliowanie podwójnie progresywne, a czubek i piętka mają dokładnie taką samą szerokość i długość.

TRIAX FIBERGLASS

Lekki, wieloosiowy, szyty laminat z włókna szklanego, który zapewnia doskonałą sztywność skrętną i wzdłużną, świetny pop i reakcję dla precyzyjnie kontrolowanej jazdy.

 

dobór sprzętu ankieta

porady narciarskie

trojan sport opinie

karta podarunkowa trojan sport

profesjonalny serwis wypozyczalnia

Newsletter

Bądź zawsze na czasie

zAPISZ SIĘ, A W PREZENCIE OTRZYMASZ DARMOWY PORADNIK DLA NARCIARZY!