Head Performance czyli Shape vs Supershape

Head Performance


DWIE OSOBOWOŚCI, JEDNA RODZINA.

Kolekcja HEAD Performance ma jeden cel: sprawić, aby każdy kolejny skręt był jeszcze lepszy.

Nieważne, czy jesteś wielbicielem spokojnej jazdy po trasach czy ścigania po wymagających stromiznach — przygotuj się na poznanie nowego wymiaru wydajności.

Linię Performance reprezentuje dwóch braci — spokojny poszukiwacz przyjemności - Head Shape i prawdziwy demon szybkości Head SuperShape. Która osobowość jest Ci bliższa?

Kup teraz Head Supershape


POZNAJ CAŁĄ RODZINĘ

Lubisz spokojną jazdę czy wolisz iść na całość? Rozwijasz umiejętności czy szlifujesz techniczne detale? Wolisz zmrożony sztruks czy wiosenny firn? Niebieskie czy czarne trasy? Niezależnie od preferencji i poziomu zaawansowania poniżej znajdziesz zaawansowane narty stworzone dla Ciebie.

 

Narty Head Shape


NARTY SHAPE

Każdy szczegół nart Shape został opracowany po to, aby ułatwić jazdę. W zasadzie nie musisz nawet myśleć — narty już inicjują kolejny skręt. Tylko kiedy niczym się nie martwisz, możesz w pełni cieszyć się nowymi doświadczeniami. Poszczególne modele Shape zostały stworzone dla narciarzy na różnym poziomie zaawansowania jeżdżących w różnym terenie. Od idealnie wyratrakowanego stoku po rozjeżdżony śnieg, od lodu po firn, od początkujących, przez średnio zaawansowanych, po ekspertów — dzięki tym nartom po prostu łatwiej się skręca.HEAD SHAPE V2

Head Shape V2 2023
Kup Teraz Supershape

Lekkie i przyjazne. Narty Shape V2 ułatwiają doskonalenie carvingowych umiejętności i podnoszą pewność siebie.
Head Shape V2 specyfikacja

 

HEAD SHAPE e.V5

Narty Head Shape e.V5
Kup Teraz Supershape

Nowe narty Shape e.V5 wyróżnia przyjazna charakterystyka, lekka konstrukcja i technologia EMC tłumiąca negatywne wibracje.
Head Shape e.v5 specyfikacja
 

HEAD SHAPE e-V8

Narty Head Shape E-V8 2023
Kup Teraz Supershape

Narty Shape e-V8 wyróżnia lekka konstrukcja i przyjazne taliowanie. Oferują wysoką uniwersalność i płynną jazdę po przygotowanych trasach.
Head Shape e-V8 specyfikacja
 

HEAD SHAPE e-V10

Narty Head Shape e-V10
Kup Teraz Supershape

Nowe narty Shape e-V10 o charakterystyce all mountain oferują topowe technologie i przyjazną geometrię.
Head Shape e-v10 specyfikacja
 

 

DOBIERZ AKCESORIA HEAD DO NART PERFORMANCE

Buty Head Kijki Head Pokrowce Head Kaski Head Gogle Head
Kup Teraz Kup Teraz Kup Teraz Kup Teraz Kup Teraz

 Head Supershape 2023

NARTY SUPERSHAPE

Dzięki zawodniczemu rodowodowi każdy model SuperShape imponuje wydajnością. Nie są to narty racingowe, ale plasują się niewiele niżej w narciarskiej hierarchii. Są jak diabelskie podszepty, które motywują do coraz szybszej jazdy. I jeżdżą nieziemsko. Uwielbiają dynamiczną jazdę i maksymalną intensywność. Nowe modele SuperShape kontynuują legendę carvingowej innowacji. To zdeterminowane narty dla zdeterminowanych narciarzy, którzy chcą, aby każdy kolejny skręt był jeszcze lepszy. Użytkownicy SuperShape znają tylko jeden poziom prędkości: szybko. I zawsze idą na całość.

 

HEAD SUPERSHAPE E-MAGNUM

Head Supershape e-Magnum 2023
Kup Teraz Supershape

Supershape e-Magnum to klasyczne narty all mountain wyposażone w innowacyjne technologie EMC i Graphene – model stworzony dla wszechstronnych narciarzy jeżdżących zarówno po trasach, jak i poza nimi.
Head Supershape e-Magnum specyfikacja

 

HEAD SUPERSHAPE E-RALLY

Narty Head Supershape E-Rally 2023
Kup Teraz Supershape

Supershape e-Rally to narty stworzone dla wszechstronnych narciarzy szukających wydajności i frajdy podczas jazdy w każdym terenie. Podobnie jak inne modele z rodziny Supershape są wyposażone w innowacyjne technologie EMC i Graphene.
Head Supershape e-Magnum specyfikacja
 

HEAD SUPERSHAPE E-ORIGINAL

Narty Head E-Original 2023
Kup Teraz Supershape

Wyposażone w innowacyjne technologie EMC i Graphene narty Supershape e-Original to model dla doświadczonych entuzjastów carvingu i krótkich skrętów.
Head Supershape e-Magnum specyfikacja
 

HEAD SUPERSHAPE E-SPEED

Narty Head Supershape E-Speed 2023
Kup Teraz Supershape

Supershape e-Speed to narty wyposażone w innowacyjne technologie EMC i Graphene – model stworzony dla doświadczonych narciarzy jeżdżących po trasach.
Head Supershape e-Magnum specyfikacja
 

HEAD SUPERSHAPE E-TITAN

Narty Head Supershape E-Titan 2023

Kup Teraz Supershape


Głęboki śnieg poza przygotowanymi trasami? Dla nart Supershape e-Titan o szerszej geometrii to żaden problem. Ich właściwości techniczne dodatkowo podnoszą innowacyjne technologie EMC i Graphene.

Head Supershape e-Magnum specyfikacja

 

DOBIERZ AKCESORIA HEAD DO NART PERFORMANCE

Buty Head Kijki Head Pokrowce Head Kaski Head Gogle Head
Kup Teraz Kup Teraz Kup Teraz Kup Teraz Kup Teraz
TECHNOLOGIE

Head EMC Technologia

EMC

EMC - Energy Management Circuit redukuje negatywne wibracje, dzięki czemu możesz w pełni zaufać nartom i skoncentrować się na przyjemności z jazdy.
Head Graphene Technologia

GRAPHENE

To rewolucyjny materiał naszych czasów. Superlekki, a zarazem super wytrzymały, to on zapewnia niesamowite właściwości całej linii Supershape.
Head Era 3.0 Technologia

ERA 3.0 S

S pochodzi od słowa „sport” i określa podrasowaną wersję sprawdzonej technologii HEAD. ERA 3.0 S to połączenie rozwiązań zapewniających idealne proporcje konstrukcji rocker i camber – dedykowane sportowej, dynamicznej jeździe


PROTECTOR

Nowe wiązania PROTECTOR mogą o ponad 50% zmniejszyć siły działające na więzadło krzyżowe przednie podczas upadku do tyłu z rotacją. Narty Shape są kompatybilne z wiązaniami Protector.


NIECH KAŻDY KOLEJNY SKRĘT
BĘDZIE TYM NAJLEPSZYM

Jeśli połączysz moc, balans, kontrolę i stabilność otrzymasz coś zupełnie wyjątkowego.


KWINTESENCJA CARVINGU

Wszystkie narty z kolekcji Performance uwielbiają dynamiczną jazdę na krawędziach, ale każdy z braci ma swoją własną osobowość. Shape reaguje na najdrobniejsze ruchy i ułatwia inicjację skrętu przy mniejszej i średniej prędkości, jednak kiedy przyspieszasz, nie ma problemu z utrzymaniem nart w skręcie. Supershape lepiej czuje się w szybkiej jeździe. Jego specyficzna konstrukcja w połączeniu z taliowaniem ERA 3.0 oddają całą energię włożoną w każdy skręt — z nawiązką. 

 

 

INNOWACYJNA KONTROLA

Opracowana przez HEAD pionierska technologia EMC to ważny element linii Shape i SuperShape. Energy Management Circuit to jedyna na świecie technologia elektronicznego tłumienia drgań, która redukuje negatywne wibracje, zapewniając płynność i stabilność jazdy. Poszukiwacze prędkości, którzy potrzebują pełnej kontroli, znajdą EMC z przodu oraz z tyłu nart we wszystkich reprezentantach linii SuperShape i topowych modelach Shape. 

 

 

BALANS NA MIARĘ

W opracowaniu nart Shape i SuperShape wykorzystano całą carvingową wiedzę HEAD — linie powstały w oparciu o metody udoskonalane na przestrzeni dekad. Wszystkie modele Shape oparto na nowej konstrukcji Adapted Performance Backbone — dodatkowym materiale tam, gdzie potrzebna jest sztywność, i usunięciu jego nadmiaru z pozostałych obszarów. Zapewnia to obniżenie wagi sprzętu, dzięki czemu jazda jest łatwiejsza i kosztuje mniej wysiłku. Modele SuperShape mają sztywniejszą konstrukcję. Na całej długości nart strategicznie rozmieszczono materiały Graphene i Titanal.

 

 

WIĘKSZA PEWNOŚĆ JAZDY

Zarówno w modelach Shape, jak i SuperShape zastosowano sprawdzoną geometrię ERA 3.0. To nasze charakterystyczne połączenie reaktywnej konstrukcji, rockera i specyficznego taliowania zapewniające stabilną platformę inspirującą do przekraczania granic. Każdy model SuperShape ma unikalny design dziobów, co ułatwia inicjację skrętu w każdym terenie. Wszystkie narty z linii oferują technologię ERA 3.0S, czyli sportową wersję naszej sprawdzonej geometrii.

 

 

dobór sprzętu ankieta

porady narciarskie

trojan sport opinie

karta podarunkowa trojan sport

profesjonalny serwis wypozyczalnia

Newsletter

Bądź zawsze na czasie

zAPISZ SIĘ, A W PREZENCIE OTRZYMASZ DARMOWY PORADNIK DLA NARCIARZY!