KONTAKT

Kontakt telefoniczny i mailowy
Biuro:

zamówienia
faktury
wyceny

tel: 18 533 12 02

e-mail: sklep@trojansport.pl
Przemek:

sprzęt biegowy
sprzęt narciarski
płatności elektroniczne

tel: 602 355 989

e-mail: przemek@trojansport.pl
Jarek:

sprzęt narciarski
sprzęt snowboardowy
serwis sprzętu

tel: 662 125 229

e-mail: jarek@trojansport.pl
Diana:

odzież narciarska
akcesoria


tel: 694 448 508

e-mail:
diana@trojansport.pl
Emil:

sprzęt narciarski
sprzęt snowboardowy
serwis sprzętu

tel: 604 279 679

e-mail:
emil@trojansport.pl
Ania:

sprzęt narciarski
odzież narciarska
akcesoria

tel: 512 867 848

e-mail: ania@trojansport.pl

 

Nasze sklepy:

 

Nowy Sącz:

ul. Nawojowska 38
33-300 Nowy Sącz

Jarek: 662 125 229
Emil: 604 279 679


Godziny otwarcia:

W dniu 02.05.18 sklep nieczynny.
poniedziałek - piątek: 10.00 - 18.00
sobota: 9.00 - 14.00
niedziela: nieczynne

 
Berest k. Krynicy Zdrój:

Berest 98
33-380 Krynica Zdrój

Biuro: 18 533 12 02
Jarek: 662 125 229

Sklep w Bereście nieczynny na okres letni od 31.03.2018



 
"Trojan Sport"
44 1050 1722 1000 0023 2398 053
Dane firmowe:


Trojan Sport S.C.
J. Trojanowicz i A. Druzgalska
Berest 98
33-380 Krynica Zdrój
 
NIP: 734 354 04 03
 

Konto firmowe:

73 1050 1849 1000 0092 3290 8401 (ING)

gwarancja najniższejceny

ekspresowawysyłka

profesjonalnedoradztwo

szerokiasortyment

doświadczenie20 lat

zwrot do14 dni

darmowa dostawa od400 zł

dobór sprzętu ankieta

faq

porady narciarskie

trojan sport opinie

karta podarunkowa trojan sport

profesjonalny serwis wypozyczalnia

Newsletter

Bądź zawsze na czasie

zAPISZ SIĘ, A W PREZENCIE OTRZYMASZ DARMOWY PORADNIK DLA NARCIARZY!