KONTAKT

Kontakt telefoniczny i mailowy
Biuro (Aneta):



zamówienia
faktury
wyceny

tel: 18 533 12 02

e-mail: sklep@trojansport.pl
Grzesiek:

Grzesiek

sprzęt narciarski



tel: 662 125 072

e-mail: grzesiek@trojansport.pl
Jarek:



sprzęt narciarski
serwis sprzętu
reklamacje

tel: 662 125 229

e-mail: jarek@trojansport.pl
Przemek:



sprzęt do nar. biegowego
sprzęt narciarski
płatności elektroniczne

tel: 602 355 989

e-mail: przemek@trojansport.pl
Diana:



odzież narciarska
akcesoria


tel: 694 448 508

e-mail:
diana@trojansport.pl
Iza:



sprzęt narciarski



tel: 728 423 143

e-mail: iza@trojansport.pl
Emil:



sprzęt narciarski / skiturowy
sprzęt snowboardowy
serwis sprzętu

tel: 604 279 679

e-mail:
emil@trojansport.pl
Tomek:



sprzęt używany
sprzęt narciarski


tel: 600 834 462

e-mail: tomek@trojansport.pl

 

Nasze sklepy:

 

Nowy Sącz:

ul. Nawojowska 38
33-300 Nowy Sącz

Sklep: 662 125 072
Emil: 604 279 679

W związku z zamknięciem dla ruchu odcinka ul. Nawojowskiej w Nowym Sączu na którym znajduje się nasz sklep informujemy, że sklep pozostaje cały czas otwarty. Dojazd na parking sklepowy jest niezmiennie możliwy ponieważ zakaz ruchu nie obejmuje dojazdu zarówno do firm jak i posesji. Jeśli byłyby problemy z dojazdem bezpośrednio pod sklep to można skorzystać z parkingu na ulicy Kolejowej koło myjni.

Godziny otwarcia:

poniedziałek - piątek: 10.00 - 18.00

sobota: 9.00 - 16.00

niedziela: nieczynne


 
Berest k. Krynicy Zdrój:

Berest 98
33-380 Krynica Zdrój

Biuro: 18 533 12 02
Jarek: 662 125 229

Godziny otwarcia:

poniedziałek - piątek: 8.30 - 18.00

sobota: 8.30 - 16.00

niedziela: nieczynne





 
"Trojan Sport"
44 1050 1722 1000 0023 2398 053
Dane firmowe:


Trojan Sport S.C.
J. Trojanowicz i A. Druzgalska
Berest 98
33-380 Krynica Zdrój
 
NIP: 734 354 04 03
 

Konto firmowe:

73 1050 1849 1000 0092 3290 8401 (ING)

dobór sprzętu ankieta

porady narciarskie

trojan sport opinie

karta podarunkowa trojan sport

profesjonalny serwis wypozyczalnia

Newsletter

Bądź zawsze na czasie

zAPISZ SIĘ, A W PREZENCIE OTRZYMASZ DARMOWY PORADNIK DLA NARCIARZY!