Narty damskie Head Joy

Head Joy


JOY. THE WOMEN’S SKI.

Narty stworzone dla kobiet. Nowa kolekcja Joy to wyjątkowy pod każdym względem sprzęt perfekcyjnie dostosowany do biomechaniki kobiecego ciała. Oferuje stabilność, solidność i niezawodność sprzyjające czerpaniu maksymalnej przyjemności z jazdy. Od dziobów po piętki — to maksymalna wydajność w kobiecym wydaniu.
Od ślizu do warstwy zewnętrznej — to kwintesencja kobiecych nart.


Kup teraz Head Supershape


KTÓRY MODEL JOY JEST DLA MNIE?

Każdy model z tej kolekcji przeznaczonej dla dynamicznych narciarek został indywidualnie zaprojektowany w taki sposób, aby uzyskać jak najbardziej uniwersalną charakterystykę. To narty zarówno dla początkujących jak i doświadczonych narciarek, które sprawdzą się zarówno na trasie, jak i w terenie.

 

Narty Head Joy

HEAD PURE JOY

Head Pure Joy 2024
Kup Teraz Supershape

Narty Head Pure Joy to idealne narty na średnio zaawansowanych narciarek. Technologia Better Balance ułatwia jazdę w zrównoważonej pozycji.
Head Pure Joy specyfikacja

HEAD REAL JOY

Narty Head Real Joy
Kup Teraz Supershape

Jazda na nartach Real Joy to prawdziwa przyjemność — dzięki technologii HEAD Better Balance i nowej geometrii ułatwiającej inicjację skrętu
Head Real Joy 2024 specyfikacja

HEAD ABSOLUT JOY

Narty Head Absolut Joy
Kup Teraz Supershape

Absolut Joy to narty przeznaczone dla szerokiego grona narciarek o wszechstronnym stylu jazdy. Łączą uniwersalną charakterystykę i manewrowość.
Head Absolut Joy specyfikacja

HEAD SUPER JOY

Narty Head Super Joy
Kup Teraz Supershape

Nowa geometria, lekki rdzeń i technologia Better Balance — Super Joy to pełne mocy reaktywne narty stworzone do dynamicznej jazdy krótkimi skrętami..
Head Super Joy specyfikacja

Akcesoria Joy

5 POWODÓW ZA JOY!

 

 

TECHNOLOGIE

Head EMC Technologia

EMC

EMC - Energy Management Circuit redukuje negatywne wibracje, dzięki czemu możesz w pełni zaufać nartom i skoncentrować się na przyjemności z jazdy.
Head Graphene Technologia

GRAPHENE

To rewolucyjny materiał naszych czasów. Superlekki, a zarazem super wytrzymały, to on zapewnia niesamowite właściwości całej linii Supershape.
Head Lyt Tech Technologia

LYT TECH

Korzystamy z najlżejszego i najbardziej wytrzymałego materiału na Ziemi, aby nieustannie przełamywać konwencję. Tak powstała technologia LYT opracowana w jednym celu: aby zapewnić porywające osiągi, bez wysiłku.


PROTECTOR

Nowe wiązania PROTECTOR mogą o ponad 50% zmniejszyć siły działające na więzadło krzyżowe przednie podczas upadku do tyłu z rotacją. Narty Shape są kompatybilne z wiązaniami Protector.


"MODELE JOY W WYJĄTKOWY SPOSÓB ODPOWIADAJĄ POTRZEBOM KOBIET. ZAPEWNIAJĄ PRZYJEMNE WRAŻENIA Z JAZDY, ŁATWO NIMI STEROWAĆ I ŚWIETNIE JEŻDŻĄ —
SZCZEGÓLNIE DZIĘKI NOWYM ROZWIĄZANIOM, NAD KTÓRYMI PRACOWAŁAM WSPÓLNIE Z ZESPOŁEM HEAD”.


ANNA VEITH
AMBASADORKA HEAD
LEGENDA EKIPY WORLDCUP REBELS
BYŁA MISTRZYNI ŚWIATA I OLIMPIJSKA.

dobór sprzętu ankieta

porady narciarskie

trojan sport opinie

karta podarunkowa trojan sport

profesjonalny serwis wypozyczalnia

Newsletter

Bądź zawsze na czasie

zAPISZ SIĘ, A W PREZENCIE OTRZYMASZ DARMOWY PORADNIK DLA NARCIARZY!