Narty Head Supershape

 

Head Supershape


PRZYSZŁOŚĆ MA KSZTAŁT SUPERSHAPE

Dzięki racingowemu rodowodowi każdy model Supershape imponuje wydajnością. Nie są to narty zawodnicze, ale plasują się niewiele niżej w narciarskiej hierarchii. Są jak diabelskie podszepty, które motywują do coraz szybszej jazdy. A jeżdżą nieziemsko. Oto rewolucja Supershape.

Kup teraz Head Supershape

Head Supershape E-OriginalUCZUCIE, KTÓREGO NIE DA SIĘ PORÓWNAĆ Z NICZYM INNYM…

Jeśli połączysz moc, balans, kontrolę i stabilność otrzymasz coś zupełnie wyjątkowego. Zobacz sam.


Head Power

BEZWYSIŁKOWA MOC

Narty Supershape posiadają zupełnie nową konstrukcję z powiększoną powierzchnią rdzenia drewnianego. Dzięki lekkiej charakterystyce Graphene byliśmy w stanie użyć grubszej i szerszej warstwy aluminium, która pokrywa całą nartę i zapewnia bardziej reaktywną i dynamiczną jazdę.

 

 

BALANS

Graphene umieszczony w części środkowej narty pozwala na zmniejszenie grubości w tej części i przeniesienie większej ilości materiału na końce narty, co pozwala na harmonijne wygięcie, łatwiejsze zakrawędziowanie i szybką zmianę krawędzi.

Head Balance

 

 
Head Control

KONTROLA

Dzięki pogrubionemu profilowi na dziobach i piętkach udało nam się opracować specjalną geometrię wszystkich pięciu modeli z kolekcji. Stworzony przez HEAD jedyny na świecie elektroniczny system tłumienia wibracji EMC wygładza jazdę i ułatwia maksymalne wykorzystanie efektywnej krawędzi nart.HEAD SUPERSHAPE E-MAGNUM

Head Supershape e-Magnum 2022
Kup Teraz Supershape

Supershape e-Magnum to klasyczne narty all mountain wyposażone w innowacyjne technologie EMC i Graphene – model stworzony dla wszechstronnych narciarzy jeżdżących zarówno po trasach, jak i poza nimi.
Head Supershape e-Magnum specyfikacja

 

HEAD SUPERSHAPE E-RALLY

Narty Head Supershape E-Rally 2022
Kup Teraz Supershape

Supershape e-Rally to narty stworzone dla wszechstronnych narciarzy szukających wydajności i frajdy podczas jazdy w każdym terenie. Podobnie jak inne modele z rodziny Supershape są wyposażone w innowacyjne technologie EMC i Graphene.
Head Supershape e-Magnum specyfikacja
 

HEAD SUPERSHAPE E-ORIGINAL

Narty Head E-Original 2022
Kup Teraz Supershape

Wyposażone w innowacyjne technologie EMC i Graphene narty Supershape e-Original to model dla doświadczonych entuzjastów carvingu i krótkich skrętów.
Head Supershape e-Magnum specyfikacja
 

HEAD SUPERSHAPE E-SPEED

Narty Head Supershape E-Speed 2022
Kup Teraz Supershape

Supershape e-Speed to narty wyposażone w innowacyjne technologie EMC i Graphene – model stworzony dla doświadczonych narciarzy jeżdżących po trasach.
Head Supershape e-Magnum specyfikacja
 

HEAD SUPERSHAPE E-TITAN

Narty Head Supershape E-Speed 2022

Kup Teraz Supershape


Głęboki śnieg poza przygotowanymi trasami? Dla nart Supershape e-Titan o szerszej geometrii to żaden problem. Ich właściwości techniczne dodatkowo podnoszą innowacyjne technologie EMC i Graphene.

Head Supershape e-Magnum specyfikacja

 

DOBIERZ AKCESORIA HEAD DO SWOICH SUPERSHAPE'ÓW

Buty Head Kijki Head Pokrowce Head Kaski Head Gogle Head
Kup Teraz Kup Teraz Kup Teraz Kup Teraz Kup Teraz
TECHNOLOGIE

Head EMC Technologia

EMC

EMC - Energy Management Circuit redukuje negatywne wibracje, dzięki czemu możesz w pełni zaufać nartom i skoncentrować się na przyjemności z jazdy.
Head Graphene Technologia

GRAPHENE

To rewolucyjny materiał naszych czasów. Superlekki, a zarazem super wytrzymały, to on zapewnia niesamowite właściwości całej linii Supershape.
Head Era 3.0 Technologia

ERA 3.0 S

S pochodzi od słowa „sport” i określa podrasowaną wersję sprawdzonej technologii HEAD. ERA 3.0 S to połączenie rozwiązań zapewniających idealne proporcje konstrukcji rocker i camber – dedykowane sportowej, dynamicznej jeździe

dobór sprzętu ankieta

porady narciarskie

trojan sport opinie

karta podarunkowa trojan sport

profesjonalny serwis wypozyczalnia

Newsletter

Bądź zawsze na czasie

zAPISZ SIĘ, A W PREZENCIE OTRZYMASZ DARMOWY PORADNIK DLA NARCIARZY!