Serwis narciarski

W naszych sklepach w Nowym Sączu i Bereście koło Krynicy Zdrój prowadzimy profesjonalny serwis narciarski i snowboardowy.

Konserwacja i odnawianie nart to czynność jaką każdy posiadacz sprzętu narciarskiego powinien wykonać przynajmniej raz w sezonie. Dzięki temu nasz sprzęt zachowuje swoją żywotność i jest na bieżąco sprawdzany pod kątem awaryjności.

Jakość i komfort jazdy na dobrze wyserwisowanym sprzęcie (naostrzone krawędzie i nasmarowane ślizgi) jest zdecydowanie większa w porównaniu ze sprzętem rzadko lub błędnie serwisowanym.

Prowadzimy kompleksowy serwis sprzętu narciarskiego i snowboardowego, a w tym między innymi:

- profesjonalne, ręczne ostrzenie krawędzi,
- smarowanie nart "na gorąco",
- montaż i regulacja wiązań,
- zalewanie ubytków ślizgu,
- przygotowanie nowych nart do jazdy,
- posezonowa konserwacja nart,
- naprawy (np. uszkodzone wiązania),
- montaż nowych wiązań z użyciem szablonów,

Wszystkie serwisy, które nie wymagają maszynowego serwisu serwisujemy ręcznie. Ręczny serwis to gwarancja optymalnego odnowienia narty z jak najmniejszą stratą materiału. Doświadczenie i umiejętności jakie posiadają nasi serwisanci zdobyte na najlepszych szkoleniach w Polsce gwarantuje najwyższą jakość wykonanej usługi.

Tylko dzięki profesjonalnemu ręcznemu serwisowi możliwe jest zachowanie odpowiednich kątów na krawędziach i zachowanie odpowiedniego stanu ślizgów dzięki smarowaniu "na gorąco".

Wszystkich klientów, którzy chcieliby zasiągnąc porady i oddać swój sprzęt w profesjonalne ręce zapraszamy do kontaktu pod numerem telefonu: 604 279 679.

Poniżej znajdą Panstwo cennik podstawowych usług serwisowych:
 
  • Smarowanie ręczne na gorąco: 20 zł
  • Ostrzenie - 30 zł
  • Pełny serwis (pełna regeneracja ślizgów wraz z zalewaniem ubytków + ostrzenie ręczne krawędzi + smarowanie ręczne na gorąco: 80 zł

Szczegółowy cennik serwisowy znajdą Państwo tutaj.

serwis narciarski cennik

dobór sprzętu ankieta

porady narciarskie

trojan sport opinie

karta podarunkowa trojan sport

profesjonalny serwis wypozyczalnia

Newsletter

Bądź zawsze na czasie

zAPISZ SIĘ, A W PREZENCIE OTRZYMASZ DARMOWY PORADNIK DLA NARCIARZY!