Serwis narciarski

W naszych sklepach w Nowym Sączu i Bereście koło Krynicy Zdrój prowadzimy profesjonalny serwis narciarski i snowboardowy.

Konserwacja i odnawianie nart to czynność jaką każdy posiadacz sprzętu narciarskiego powinien wykonać przynajmniej raz w sezonie. Dzięki temu nasz sprzęt zachowuje swoją żywotność i jest na bieżąco sprawdzany pod kątem awaryjności.

Jakość i komfort jazdy na dobrze wyserwisowanym sprzęcie (naostrzone krawędzie i nasmarowane ślizgi) jest zdecydowanie większa w porównaniu ze sprzętem rzadko lub błędnie serwisowanym.

Prowadzimy kompleksowy serwis sprzętu narciarskiego i snowboardowego, a w tym między innymi:

- profesjonalne, ręczne ostrzenie krawędzi,
- smarowanie nart "na gorąco",
- montaż i regulacja wiązań,
- zalewanie ubytków ślizgu,
- przygotowanie nowych nart do jazdy,
- posezonowa konserwacja nart,
- naprawy (np. uszkodzone wiązania),
- montaż nowych wiązań z użyciem szablonów,

Wszystkie serwisy, które nie wymagają maszynowego serwisu serwisujemy ręcznie. Ręczny serwis to gwarancja optymalnego odnowienia narty z jak najmniejszą stratą materiału. Doświadczenie i umiejętności jakie posiadają nasi serwisanci zdobyte na najlepszych szkoleniach w Polsce gwarantuje najwyższą jakość wykonanej usługi.

Tylko dzięki profesjonalnemu ręcznemu serwisowi możliwe jest zachowanie odpowiednich kątów na krawędziach i zachowanie odpowiedniego stanu ślizgów dzięki smarowaniu "na gorąco".

Wszystkich klientów, którzy chcieliby zasiągnąc porady i oddać swój sprzęt w profesjonalne ręce zapraszamy do kontaktu pod numerem telefonu: 604 279 679.

Poniżej znajdą Panstwo cennik podstawowych usług serwisowych:
 
  • Mały serwis (ostrzenie + smarowanie): 100 zł
  • Pełny serwis (pełna regeneracja ślizgów wraz z zalewaniem ubytków + ostrzenie ręczne krawędzi + smarowanie na gorąco): 130 zł

Szczegółowy cennik serwisowy znajdą Państwo tutaj.

dobór sprzętu ankieta

porady narciarskie

trojan sport opinie

karta podarunkowa trojan sport

profesjonalny serwis wypozyczalnia

Newsletter

Bądź zawsze na czasie

zAPISZ SIĘ, A W PREZENCIE OTRZYMASZ DARMOWY PORADNIK DLA NARCIARZY!