Trojan Sport - Opinie o Nas dla Was

W Trojan Sport na pierwszym miejscu zawsze jest Klient. Profesjonalna obsługa, szybki i intuicyjny proces zakupowy to nasze priorytety. Opinie naszych Klientów są dla nas bardzo ważne abyśmy mogli stale podnosić poziom obsługi. Strona ta została stworzona dla osób szukających wiarygodnych opinii o naszej firmie, pochodzących z rzetelnych źródeł. Poniżej znajdą Państwo wiarygodne opinie na temat naszej firmy z najbardziej rzetelnych i opiniotwórczych źródeł w polskim Internecie. Źródła podane są wraz z linkami do oryginalnych wersji opinii na temat naszej firmy.

1. Opinie z programu "Zaufane opinie" Ceneo

Nasza firma bierze udział w programie "Zaufane Opinie Ceneo", który jest najpopularniejszym systemem rekomendacji sklepów internetowych w Polsce. System ten opiera się o internetowe ankiety, które są wypełniane tylko przez  klientów, którzy dokonali zakupów w danym sklepie internetowym. Fakt, że opinie pochodzą bezpośrednio od klientów, stanowi dużą przewagę nad zwykłymi opiniami, których pochodzenie nie jest weryfikowalne.

opinie trojan sport ceneo zaufane opinie
Program "Zaufane Opinie" Ceneo

 

Poniżej można znaleźć wybrane opinie na temat naszej firmy z programu "Zaufane Opinie Ceneo". Przypominamy, że opinie wystawiane są przez użytkowników, którzy faktycznie dokonali zakupów w naszym sklepie. Wszystkie opinie z programu "Zaufane opinie Ceneo" można znaleźć tutaj.

zaufane opinie trojan sport

2. Opinie konsumenckie Google.

Google Customer Reviews to program który, podobnie jak "Zaufane opinie Ceneo", umożliwia zbieranie opinii tylko od klientów, którzy dokonali zakupu w naszym sklepie internetowym.

Opinie konsumenckie Google
Poniżej można znaleźć wybrane opinie na temat naszej firmy z programu "Opinie konsumenckie Google". Przypominamy, że opinie wystawiane są przez użytkowników, którzy dokonali zakupów w naszym sklepie. Wszystkie opinie z programu "Opinie konsumenckie Google" można znaleźć tutaj.

Trojan Sport Opinie konsumenckie Google


3. Opinie użytkowników Google.

Poniżej można zobaczyć opinie użytkowników z wyszukiwarki Google. Google to najpopularniejsza wyszukiwarka na świecie, której zadaniem jest dostarczenie jak najdokładniejszych i najbardziej przydatnych informacji dla klienta. Na profilach firmowych w wyszukiwarce Google opinie dotyczą zazwyczaj naszych sklepów stacjonarnych Trojan Sport Berest i Trojan Sport Nowy Sącz.opinie googleopinie sklep narciarski Berest Nowy Sącz

 

4. Opinie użytkowników Facebook'a

Poniżej można zobaczyć opinie użytkowników naszego Fanpage'a na Facebook'u, gdzie również opinie wystawiają autentyczni użytkownicy.

facebook opinie trojan sport

 

5. Opinie użytkowników Allegro

Na najpopularniejszym polskim serwisie aukcyjnym Allegro.pl jesteśmy już prawie 20 lat (wcześniej na innym koncie). Posiadamy setki pozytywnych komentarzy. Na Allegro nie prezentujemy naszego całego asortymentu a jedynie wybrane produkty. Kompletną ofertę można znaleźć na naszej stronie internetowej www.trojansport.pl Poniżej zrzut ekranu z naszego konta na Allegro.

trojan sport opinie allegro

Z biegiem czasu będziemy dodawać kolejne opinie o naszej firmie z wiarygodnych źródeł aby pomóc Państwu w wyborze najlepszego dostawcy sprzętu zimowego.

dobór sprzętu ankieta

porady narciarskie

trojan sport opinie

karta podarunkowa trojan sport

profesjonalny serwis wypozyczalnia

Newsletter

Bądź zawsze na czasie

zAPISZ SIĘ, A W PREZENCIE OTRZYMASZ DARMOWY PORADNIK DLA NARCIARZY!