Wiązania narciarskie Fischer RS10 GW

Marka Fischer stworzyła wiązania dla wymagających narciarzy. Mniejszy wysiłek, większa frajda, fantastyczne osiągi – tak najkrócej można opisać wiązania RS10 GW. Dzięki lekkiej konstrukcji pozwalają czerpać przyjemność z jazdy przez cały długi dzień i jeszcze szybciej wskoczyć na wyższy level. Zwiększają też narciarską wydajność – bez wysiłku możesz szusować dłużej i zwiększyć intensywność jazdy. Twoje mięśnie zachowają świeżość mimo przejechania wielu kilometrów tras. 

Wiązania z zależności od roku produkcji lub modelu preferowanych nart mogą sie różnić szatą graficzną.

PARAMETRY PRODUKTU
WYSOKOŚĆ PRZODU 28 mm
WYSOKOŚĆ TYŁU 31 mm
ZAKRES DIN 3 - 10
WAGA 1790g / kpl

 

AFS – ANTI-FRICTION SLIDER
Technologia AFS pomaga butowi wysunąć się z wiązania prawie bez żadnego tarcia, zapewniając tym samym dodatkowe bezpieczeństwo w przypadku oblodzenia, brudu czy zużycia buta.

FULL DIAGONAL TOE
Funkcja Tyrolia Full Diagonal zapewnia inteligentne zwalnianie o 180°, zarówno w poziomie i jak i w pionie zapewniając tym samym maksymalne bezpieczeństwo.

GRIPWALK
Wiązania są w pełni kompatybilne z systemem podeszw GripWalk i mogą być używane również z tradycyjnymi butami narciarskimi dla dorosłych.

ŁATWA REGULACJA
Za pomocą dźwigni pod przednią podeszwą i pięcie można dokonać regulacji w bardzo krótkim czasie bez konieczności używania narzędzi

 

Zastrzeżenie

Uwaga: wiązania FISCHER przeznaczone są do użytku z nartami wyłącznie pod warunkiem ich zamontowania, dopasowania i serwisowania przez uprawnionego sprzedawcę sprzętu sportowego lub uprawnionego serwisanta. Zapewniane gwarancje przestaną obowiązywać, jeśli wiązania będą montowane, dopasowywane i serwisowane w sposób niewłaściwy.

dobór sprzętu ankieta

porady narciarskie

trojan sport opinie

karta podarunkowa trojan sport

profesjonalny serwis wypozyczalnia

Newsletter

Bądź zawsze na czasie

zAPISZ SIĘ, A W PREZENCIE OTRZYMASZ DARMOWY PORADNIK DLA NARCIARZY!