O Nas

Firma Trojan Sport istnieje na polskim rynku już od ponad 15 lat. Głównym obszarem naszej działalności jest sprzęt narciarski (zjazdowy i biegowy) oraz sprzęt snowboardowy. Zajmujemy się sprzedażą sprzętu zarówno nowego jak i używanego. Znajdziesz u Nas również markową odzież, kaski ochronne i inne profesjonalne akcesoria niezbędne podczas szusowania.

Jesteśmy autoryzowanym dealerem na Polskę renomowanych marek takich jak Fischer, Head, Salomon, Voelkl, Dalbello i wielu innych.

Towar oferowany przez naszą firmę sprowadzany jest przez nas prosto od producentów – dzięki temu gwarantujemy najwyższą jakość sprzedawanego przez Nas sprzętu w najniższych cenach.

Dzięki profesjonalnemu doradztwu, dbałości o Klienta, szerokiemu asortymentowi i możliwości pozostawienia własnego sprzętu w ramach rozliczenia grono naszych Klientów z sezonu na sezon wzrasta. Zadowolenie i satysfakcja klienta to cel, który Nasza firma stawia na pierwszym miejscu w naszej codziennej działalności.

Sprzedaż stacjonarną prowadzimy w naszych sklepach na terenie małopolski. W Nowym Sączu i Bereście koło Krynicy Zdrój. Sprzedaż internetową prowadzimy poprzez sklep internetowy – www.trojansport.pl, a także wystawiamy nasze produkty na aukcjach na Allegro.

Od kilku lat systematycznie poszerzamy nasz asortyment. Od sezonu 2015/2016 posiadamy maszynę Fischer'a Vacuum Fit, dzięki której dopasowanie buta narciarskiego stało się... czystą formalnością!

Narciarstwo jest dla nas nie tylko pracą, ale także wielką pasją, którą "zarażeni" jesteśmy już od dzieciństwa. Z wielką przyjemnością pomagamy w indywidualnym doborze dobrego i odpowiedniego sprzętu. Zajmujemy się także profesjonalnym serwisem nart zjazdowych i desek snowboardowych.

Osoby preferujące „kontakt elektroniczny” zapraszamy do wypełnienia naszej interaktywnej ankiety doboru sprzętu, na którą dostaną Państwo odpowiedź drogą elektroniczną.

Firma Trojan Sport wychodzi na przeciw Państwa oczekiwaniom. Rozumiemy Państwa obawy w związku z zakupami w sklepie internetowym. Na Państwa życzenie wystawimy interesujacy Państwa produkt na Allegro, na którym od kilku lat posiadamy konta i tysiące pozytywnych komentarzy oraz udanych transakcji.

Wszelkie potrzebne informacje, dotyczące zakupów, z którymi należy się zapoznać znajdą Państwo w zakładce Regulamin oraz pozostałych zakładkach z górnego menu, jeśli mają Państwo jakieś pytania lub wątpliwości prosimy o skontaktowanie się z naszymi doradcami. Uzbrojeni w cierpliwość i doświadczenie chętnie Państwu doradzimy!
dobór sprzętu ankieta

porady narciarskie

trojan sport opinie

karta podarunkowa trojan sport

profesjonalny serwis wypozyczalnia

Newsletter

Bądź zawsze na czasie

zAPISZ SIĘ, A W PREZENCIE OTRZYMASZ DARMOWY PORADNIK DLA NARCIARZY!