Buty narciarskie Fischer RC4 120 LV Vacuum GW 2024

ID: U05223

  • Producent: Fischer
  • Kod prod.: U05223
  • Dostępność: Brak Brak

Potrzebujesz pomocy?

Oblicz_raty_duckblue

Model Fischer RC4 120 LV 2024 to buty narciarskie, które zapewniają użytkownikowi nie tylko doskonałe osiągi, ale również niespotykany w tej grupie butów komfort. Szerokość 98mm została specjalnie zaprojektowana, aby zapewnić optymalne trzymanie i kontrolę podczas jazdy, jednocześnie zachowując wysoki poziom wygody.

Producent zadbał również o najwyższej klasy wykończenie tych butów narciarskich. Skorupa, klamry i wszystkie pozostałe elementy zostały dopracowane i wykonane z niezniszczalnych materiałów, dzięki czemu użytkownik może być pewny, że buty te służą mu przez wiele sezonów. Twardość 120, która jest proponowana dla osób jeżdżących sportowo i dynamicznie, umożliwia uzyskanie doskonałych wyników na trasie.

Buty Fischer RC4 120 LV to zatem doskonały wybór dla osób, które cenią sobie nie tylko doskonałe osiągi, ale również wysoki poziom komfortu podczas jazdy. Dzięki szerokości 98mm, użytkownik może być pewny, że buty te będą idealnie dopasowane do jego stopy, zapewniając optymalne trzymanie i kontrolę podczas jazdy. 

Seria butów narciarskich RC4 została zaprojektowana przy współpracy ekspertów Fischera z najlepszymi zawodnikami Pucharu Świata. W ten sposób powstały buty narciarskie dzięki którym każdy precyzyjny skręt "wycinany" jest z jeszcze większą przyjemnością. Kompozyt z którego została wykonana skorupa, dzięki swojej plastyczności, idealnie współgra z nartą w każdej fazie skrętu. W efekcie daje to dużo lepszy przekaz energii. Technologia Vacuum pozwala dopasować zarówno skorupę jak i but wewnętrzny do indywidualnego kształtu każdej stopy.

Seniorskie buty Fischer'a zostały wyposażone w system Multilast. Dzięki Multilast dostajemy łatwy i prosty sposób na znalezienie odpowiedniego dla siebie buta w danym segmencie kolekcji. System składa się z 4 szerokości. Z oznaczeniami odpowiednio na małą objętość w śródstopiu (LV), średnią (MV) i dużą (HV). Ostatnie oznaczenie RV - oznacza dopasowanie race'owe i nie dotyczy segmentu cywilnego.

SPECYFIKACJA
FLEX 120
SZEROKOŚĆ 98 mm / 26.5
WAGA 1790 g
BOTEK WEWNĘTRZNY RC4 LV Performance
PRODUKOWANE ROZMIARY 25.5/26.5 ... 30.5
MATERIAŁ - SKORUPA VACUUM

 

TECHNOLOGIE

VACUUM FIT
Idealne dopasowanie w temperaturze 80 ° C do anatomii stopy dla bezpośredniego sterowania impulsami i lepszego odbicia dzięki większej elastyczności. Większa stabilność temperatury i 15% mniejsza waga.

IFZ LINER
Materiał zewnętrzny na rzepy w obszarze pięty i kostki umożliwia przymocowanie wkładek dopasowujących na rzepy w celu zmniejszenia punktów nacisku lub zwiększenia trzymania pięty.

ADJUSTABLE FORWARD LEAN
Nowo opracowany mechanizm pozwala na łatwą regulację pochylenia do przodu o 3°. Bardziej wyprostowane ustawienie 13-14° to bardziej neutralna, zorientowana na wygodę postawa; kąt 16-17° jest lepiej dostosowany do bardziej agresywnego stylu jazdy na nartach.

GRIPWALK SOLE
Podeszwy GripWalk® (ISO 23223) oferują użytkownikom najwyższy komfort naturalnego chodzenia, bezpieczeństwo na śliskim terenie i wydajność narciarską. Jest to możliwe dzięki wyraźnemu, zaokrąglonemu kształtowi i wypukłemu profilowi zbudowanemu z kopolimerowego materiału gumowego.

FISCHER SCAN-FIT LAST
Aplikacja pozwala na anatomiczne dopasowanie, które zapewnia zwiększony transfer mocy i kontrolę.

GRINDABLE BOOTBOARD
Specjalnie zaprojektowany, aby umożliwić łatwą modyfikację wysokości i kąta nachylenia bootboardu. Wgłębienia na powierzchni deski stanowią punkt odniesienia, dzięki czemu monterzy mogą kontrolować i standaryzować swoją pracę.

 

dobór sprzętu ankieta

porady narciarskie

trojan sport opinie

karta podarunkowa trojan sport

profesjonalny serwis wypozyczalnia

Newsletter

Bądź zawsze na czasie

zAPISZ SIĘ, A W PREZENCIE OTRZYMASZ DARMOWY PORADNIK DLA NARCIARZY!