Buty narciarskie dziecięce Fischer RC4 60 JR Junior 2022

ID: A0229

  • Producent: Fischer
  • Kod prod.: U19118
  • Dostępność: Jest Jest
  • Czas wysyłki: do 72h
  • 539,00 zł 399,00 zł
  • oszczędzasz 140 zł

Potrzebujesz pomocy?

Fischer RC4 60 na sezon 2022 to juniorski but z doskonałymi technologiami, miękkim flex'em i termo formowalnym butem wewnętrznym. Odpowiedni do jazdy zarówno na przygotowane trasy jak i poza nimi. Sportowy but dla najmłodszych adeptów narciarstwa. Pojedynczy canting i mikro regulacja w klamrach pozwalają na lepsze ustawienie buta pod indywidualne potrzeby zawodnika. Buty wyposażone w legendarny już system Soma Tec - stopy ułożone zgodnie z naturalną postawą w kształcie litery "V". Wkładka termiczna zapewnia doskonałą izolację termiczną oraz idealnie dopasowuje się do kształtu stopy oraz łydki.

Flex 60 pozwoli wykorzystać potencjał nart - zapewni dobre trzymanie stopy oraz możliwość komfortowego szusowania na stoku przez cały dzień. Polecany zarówno dla początkujących jak i średnio zaawansowanych młodych narciarzy. Idealny komplet z nartami juniorskimi z serii RC4 i nie tylko.

Fischer stworzył buty dla najmłodszych myśląc przed wszystkim o bezpieczeństwie. Lekkie i bardzo ciepłe pozwolą spędzić na stoku cały dzień. Kolorystyka nawiązująca do butów z serii RC4 sprosta wymaganiom młodych adeptów narciarstwa, natomiast system Soma Tec zadba o stawy Twojego dziecka.

SPECYFIKACJA
FLEX 60
PRODUKOWANE ROZMIARY 21.5/22.0 ... 26.5
SZEROKOŚĆ 99 mm / 26.5
KLAMRY 4 klamry z micro i macro regulacją 

 

TECHNOLOGIE

SOMATEC
Utrzymuje nasze stopy w bezpiecznej dla więzadeł pozycji, zapewniając maksymalnie wydajne prowadzenie narty.

 

MC
Mirosław Cejmer
Zweryfikowany

Właściwie to dziecko powinno napisać opinię. Ja tylko napiszę, że przez tydzień używania nigdy nie narzekał. A chwalił się że nie ma butów "ma Fischery"

dobór sprzętu ankieta

porady narciarskie

trojan sport opinie

karta podarunkowa trojan sport

profesjonalny serwis wypozyczalnia

Newsletter

Bądź zawsze na czasie

zAPISZ SIĘ, A W PREZENCIE OTRZYMASZ DARMOWY PORADNIK DLA NARCIARZY!