Buty narciarskie Head Formula 130 MV GW Anthracite 2024

ID: 603105#265

  • Producent: Head
  • Kod prod.: 603105
  • Dostępność: Mało Mało
  • Czas wysyłki: do 72h
  • Historia ceny
  • 2 500,00 zł 1 415,00 zł
  • oszczędzasz 1085 zł

Potrzebujesz pomocy?

Oblicz_raty_duckblue

Dzięki inspiracji czołowymi modelami narciarskimi i innowacyjnej konstrukcji umożliwiającej dostosowanie butów do indywidualnych potrzeb, buty Formula MV 130 GW 2024 to prawdziwe mistrzostwo w dziedzinie zjazdów narciarskich. Te buty łączą w sobie doskonałe osiągi na stoku z niezrównanym komfortem.

Model ten wyróżnia się szerokością wynoszącą 100 mm, co zapewnia komfortowy i precyzyjny dopasowanie do stopy. Wydłużona przednia część skorupy gwarantuje pełną swobodę ruchów palców.

Skorupa butów jest elastyczna i umożliwia regulację flexu w zakresie od 140 do 130, co pozwala na dostosowanie butów do własnych preferencji i warunków na stoku. Cholewka oraz cztery niskoprofilowe klamry Spine-Flex z mikroregulacją zapewniają pewne i precyzyjne zapięcie buta, niezależnie od intensywności jazdy.

Wewnętrzna struktura buta, oparta na technologii 3D Pro Formula, wykorzystuje zaawansowaną technologię dopasowania Liquid Fit, dostosowując ją do kształtu pięty i kostki. Dla jeszcze większej pewności i kontroli na stoku, but wyposażono w rzep o szerokości 50 mm, zapewniający precyzyjne trzymanie łydki. To buty, które z pewnością pozwolą Ci osiągnąć mistrzostwo w każdym zjeździe!

Do butów producent dołącza podeszwy typu alpine, pasujące dla nart bez systemu Grip Walk.

W zestawie z butami jest dodatkowa wkładka dzięki której możemy regulować objętość.
Włożenie jej pod wkładkę spowoduje zmniejszenie buta o pół rozmiaru.

SPECYFIKACJA
FLEX 130 /140
SZEROKOŚĆ 100 mm / 26.5
BOTEK WEWNĘTRZNY 3D Perfect FIT EVO Pro Liquid Fit
PRODUKOWANE ROZMIARY 25.0/25.5 ... 30.0/30.5
MATERIAŁ - SKORUPA PU
KLAMRY 4 przykręcane, aluminiowe klamry Spineflex z mikroregulacją

 

TECHNOLOGIE
perfect_fit

PERFECT FIT
To rewolucyjny system termicznego dopasowania buta wewnętrznego, który umożliwia dopasowanie butów HEAD zarówno pod względem komfortu jak i precyzji prowadzenia nart. Specjalna konstrukcja 3D została zaprojektowana w celu zapewnia maksymalnego komfortu oraz optymalnego dopasowania do anatomicznego kształtu stopy.

primaloft

PRIMALOFT
PrimaLoft to bardzo lekki, super oddychający materiał który zapewnia ultra efektywną izolację cieplną.

liquid_fit

LIQUID FIT
Materiał, który zastosowaliśmy w technologii LIQUID FIT zapewnia najbardziej precyzyjne i najszybsze dopasowanie. Jego gęstość gwarantuje perfekcyjne wypełnienie krytycznych miejsc – okolic kostki oraz pięty. Doskonałe, idealne dopasowanie w 10 minut.

from_fit

FORM FIT
System 100%, termicznego dopasowania skorupy - potrzebujesz więcej komfortu, indywidualne cechy twojej stopy wymagają korekty skorupy buta - tworzywo FormFit daje taką możliwość jednocześnie zapewniając długotrwały efekt.

REGULACJA CHOLEWKI 
Zapewnia bardziej precyzyjne dopasowanie, stabilniejsze połączenie i mniejsze tarcie między cholewką i dolną częścią skorupy.

KLAMRY SPINFLEX
Rewolucyjne klamry z elastycznym elementem sciągającym oraz stałym punktem zaczepienia. System ten zapewnia optymalne trzymanie stopy bez tworzenia się punktów miejscowego ucisku.

WYDŁUŻONA KONSTRUKCJA PRZODU BUTÓW I NOWY MATERIAŁ
Poprawia przekaz sił. W połączeniu z nowym poliuretanowym tworzywem zapewnia bardziej progresywny flex, płynną reaktywność i zredukowane wibracje, co przekłada się na lepszą kontrolę.

gripwalk

GRIP WALK
Dobrze wyprofilowana oraz antypoślizgowa podeszwa. Zwiększony komfort podczas chodzenia i naturalne poruszanie się dzięki zakrzywionej, gumowej podeszwie. Brak konieczności regulacji wiązań dostosowanych do standardu Grip Walk.

 

dobór sprzętu ankieta

porady narciarskie

trojan sport opinie

karta podarunkowa trojan sport

profesjonalny serwis wypozyczalnia

Newsletter

Bądź zawsze na czasie

zAPISZ SIĘ, A W PREZENCIE OTRZYMASZ DARMOWY PORADNIK DLA NARCIARZY!