Buty skitourowe tourowe Fischer Travers TS 2023

ID: U18622#275

  • Producent: Fischer
  • Kod prod.: U18622
  • Dostępność: Mało Mało
  • Czas wysyłki: do 72h
  • Historia ceny
  • 2 299,00 zł 1 399,00 zł
  • oszczędzasz 900 zł

Potrzebujesz pomocy?

Oblicz_raty_duckblue

Fischer Travers TS 2023 to doskonałe dopasowanie, naturalna swoboda ruchów i stabilność. Lekki, stabilny i wspierający mankiet zapewnia doskonałe przenoszenie mocy, zapewniając doskonałą jakość jazdy. Zapewnia absolutną stabilność, zapewniając imponujące osiągi. Wkładka z włókna aramidowego w podeszwie zapewnia niezbędną sztywność skrętną dla całkowitej kontroli przy prędkości.

Fischer Travers TS dodatkowo wyposażony w wygodny i łatwy w regulacji system Boa® Performance Fit, który zapewnia bezpieczne, równomierne dopasowanie w całym bucie, aby jeszcze bardziej zwiększyć wydajność. Specjalna konstrukcja Hike Lock w Travers TS zapewnia optymalną swobodę ruchów w trybie Walk. Pełny obrót do przodu o 80° w kostce i ogólna lekka konstrukcja pozwalają narciarzom na skuteczne postępy do przodu.

SPECYFIKACJA
SZEROKOŚĆ 100 mm / 26.5
WAGA 1190 g
PRODUKOWANE ROZMIARY 23.5/24.5 ... 30.5


TECHNOLOGIE

LANCE LINER
Sznurowany botek.

ACTIVE CUFF
Zapewnia nieosiągalną wcześniej możliwość ruchu stawu skokowego w zakresie pracy nawet do 80°. Swoboda ruchu i nieograniczony komfort przy podchodzeniu gwarantowany.

NO-TORSION BASE
Węglowo-aramidowa podeszwa zapewnia maksymalną sztywność poprzeczną i przenoszenie sił bezpośrednio na nartę. 

BOA® FIT SYSTEM
Prosta, szybka i precyzyjna regulacja i ustawienie buta. Teraz przy pomocy tylko jednej ręki szybko i łatwo zapniesz/rozepniesz buta. 

PULLEY LACE GUIDES
Rozwiązanie zapewniające płynny przekaz siły od śródstopia aż po palce, dzięki czemu skorupa jest idealnie dopasowana do kształtu stopy użytkownika.

SLIDER BUCKLE
Wystarczy jeden ruch, aby otworzyć lub zamknąć klamrę, co zapewnia szybką zmianę z trybu podjazdowego na zjazdowy. Dodatkowo klamrę można zablokować w pozycji otwartej.

PHATT MAXX TOUR
45 mm szerokości przekłada się na mocne i pewne spięcie cholewki buta, aby jeszcze lepiej przenieść siły podczas zjazdu.

ORGINAL DYNAFIT INSERTS
Gwarancja kompatybilności z wiązaniami tourowym najwyższej klasy. Wieloletnie doświadczenie przekłada się na odporność na zużywanie sprzętu.

SOMATEC
Naturalna pozycja V zapewnia narciarzowi pełną kontrolę nad nartą.

dobór sprzętu ankieta

porady narciarskie

trojan sport opinie

karta podarunkowa trojan sport

profesjonalny serwis wypozyczalnia

Newsletter

Bądź zawsze na czasie

zAPISZ SIĘ, A W PREZENCIE OTRZYMASZ DARMOWY PORADNIK DLA NARCIARZY!