Buty Snowboardowe Head Four Boa 2020

ID: 350309#275

  • Producent: Head
  • Kod prod.: 350309
  • Dostępność: Mało Mało
  • Czas wysyłki: do 24h

Kod prod: 350309

  • 1 100,00 zł 799,00 zł
  • oszczędzasz 301 zł

Potrzebujesz pomocy?

Oblicz_raty_duckblue

Model FOUR, opracowany dla średnio zaawansowanych i zaawansowanych użytkowników, to najlepsze rozwiązanie w zakresie dopasowania, komfortu i transferu energii. Zastosowana podeszwa zapewnia przyczepność i amortyzację natomiast system Boa® oraz dodatkowe paski Velcro gwarantują ścisłe przyleganie i trzymanie stopy. Liner buta jest wyposażony w Perfect Fit i może zostać całkowicie dopasowany do kształtu stóp użytkownika. Niska masa, średni flex i nachylenie cholewki to zwieńczenie funkcji tego uniwersalnego buta typu All-Mountain.

 


Boa® Coiler to szybkie, wygodne wiązanie, które zapewnia doskonałe mocowanie. To najszybszy i najwygodniejszy sposób na wiązanie buta dzięki automatycznemu zwijaniu nadmiaru linki.

Frequency Technology pozwala zmniejszyć wagę buta, a jednocześnie zwiększyć jego wodoszczelność. Bazuje ona na technologiach stosowanych w butach biegowych, sprawiając, że but wygląda nowocześnie.

Botek wewnętrzny Perfect Fit Custom umożliwia pełną regulację szerokości w okolicy śródstopia, zapewniając doskonałe trzymanie bez punktów nacisku.
Wiecej...
Injected Heel Section

Ninja to lekka, tłumiąca drgania podeszwa o niespotykanej przyczepności. Wyposażono ją w piankę EVA oraz gumowe elementy przy palcach i pięcie, które zapewniają dobrą przyczepność na śniegu i lodzie.

Bootleg Strap Mocowany na rzep pasek pod pokrętłem BOA utrzymuje język buta we właściwym miejscu — nawet podczas długotrwałych zjazdów.
Wrap Strap

Pasek Wrap Strap zapewnia komfort i jeszcze pewniejsze mocowanie bez punktów nacisku. Sznurowanie Boa® poprowadzono w pasku Wrap Strap, co pozwala na dokładne zaciśnięcie mocowania i optymalne trzymanie łydki.
Cuff Cut Construction

Cuff Cut Construction pozwala na wyeliminowanie odkształcania się zewnętrznej części butów, a także płynne ugięcie cholewki do przodu.

S.Café® Lining Mesh Szybkoschnąca tkanina S.Café® neutralizuje przykre zapachy. Stało się to możliwe dzięki technologii S.Café®, która polega na umieszczeniu mielonych ziaren kawy w tkaninie. Tkanina S.Café® pochłania i odprowadza wilgoć z ciała na zewnątrz, zapewniając niemal 200% krótszy czas schnięcia w porównaniu z bawełną.
FPG Insole

Ergonomiczne ukształtowana wkładka 3D FPG idealnie obejmuje całą piętę, zapewniając doskonałe podparcie całej stopy.

Rozwiązanie Adaptive Fit pozwala na dokładne dopasowanie szerokości buta wewnętrznego w okolicy śródstopia. Zastosowanie paska z rzepem to szybki i skuteczny sposób na komfort i wygodę.

System Easylock znacznie ułatwia wiązanie buta wewnętrznego: w celu zasznurowania wystarczy pociągnąć za sznurówki, które zablokują się automatycznie. Natomiast pociągnięcie za pętlę na języku w kierunku palców spowoduje uwolnienie sznurówek.

dobór sprzętu ankieta

porady narciarskie

trojan sport opinie

karta podarunkowa trojan sport

profesjonalny serwis wypozyczalnia

Newsletter

Bądź zawsze na czasie

zAPISZ SIĘ, A W PREZENCIE OTRZYMASZ DARMOWY PORADNIK DLA NARCIARZY!