Deska snowboardowa Head Daymaker LYT 2021

ID: C9000

  • Producent: Head
  • Kod prod.: 330410
  • Dostępność: Mało Mało
  • Czas wysyłki: do 72h
  • 1 300,00 zł 1 059,00 zł
  • oszczędzasz 241 zł

Potrzebujesz pomocy?

Oblicz_raty_duckblue

Deska snowboardowa Head Daymaker LYT jest najbardziej uniwersalną deską dostępną w kolekcji Head na sezon 2021. Bardzo niska waga połączona z hybrydowym profilem camber zapewnia skrętność a także łatwe unoszenie deski na miękkim puchu. Dzięki wąskiej talii i płaskiej konstrukcji środkowej Daymaker LYT jest bardzo dynamiczną deską która potrafi wybaczać błędy. 

 
SPECYFIKACJA:
ŚLIZG Extruded Base 
CAMBER Hybrid Camber DCT
TEREN All Mountain
PRODUKOWANE DŁUGOŚCI 146, 149, 156, 159, 162, 156W, 159W, 162W
FLEX 5
ZAAWANSOWANIE 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

 

STANDARDOWA SZEROKOŚĆ DESKI
Jeśli twój rozmiar stopy nie jest większy niż 45 to standardowa szerokość będzie optymalnym rozwiązaniem.

ŚLIZG TŁOCZONY
Ślizg tłoczony (extruded) nie wymaga częstego smarowania i jest bardzo łatwy w regeneracji. Trwały, odporny na zarysowania, wybierany głownie przez osoby rekreacyjnie i średnio jeżdżące. 

MEDIUM (ŚREDNIA TWARDOŚĆ)
Najczęściej wybierana twardość ze względu na wszechstronność, deski o średniej twardości zapewniają optymalną stabilność przy umiarkowanych prędkościach a także pozwalają na swobodne ruchy podczas szaleństw na stoku. 


TECHNOLOGIE:

HYBRID CAMBER DCT
Hybrid Camber DCT stanowi połączenie typowego profilu camber, oraz węższej części środkowej zapewniającej dużą stabilność. Profil camber umiejscowiony w okolicach wiązań pozwala na niespotykanie skuteczne trzymanie krawędzi, a część płaska dba o resposywność i pop, dając prawdziwą frajde.

HEXAGONAL CORE
Hexagonal Core jest zaawansowaną technicznie konstrukcją, dzięki której deska może ważyć mniej przy jednoczesnym zachowaniu wytrzymałości rdzenia. 

LYT TECH
Lżejsze produkty pozwalają cieszyć się dłużej na śniegu. Koncentrując się na tym, co najważniejsze, jesteśmy w stanie zapewnić sprzęt, który jest lekki, ale wyjątkowy pod względem wydajności i konstrukcji.


INFORMACJE:

 

dobór sprzętu ankieta

porady narciarskie

trojan sport opinie

karta podarunkowa trojan sport

profesjonalny serwis wypozyczalnia

Newsletter

Bądź zawsze na czasie

zAPISZ SIĘ, A W PREZENCIE OTRZYMASZ DARMOWY PORADNIK DLA NARCIARZY!