Deska snowboardowa Head E-Instinct LYT 2023

ID: 330021#159

  • Producent: Head
  • Kod prod.: 330021
  • Dostępność: Mało Mało
  • Czas wysyłki: 72h
  • Historia ceny
  • 2 500,00 zł 1 799,00 zł
  • oszczędzasz 701 zł

Potrzebujesz pomocy?

Oblicz_raty_duckblue

Jeśli jesteś ekspertem i szukasz deski o dużej stabilności, dobrym sprzężeniu zwrotnym i maksymalnej kontroli przy dużych prędkościach, to Head E-Instinct jest właśnie tym, czego potrzebujesz. Nowa technologia EMC tłumi wibracje podczas szybkiej jazdy, co przekłada się na dodatkową kontrolę i gwarantuje płynność. Mimo bogatego wyposażenia w technologie deska jest bardzo lekka – dzięki naszej konstrukcji LYT TECH.
 
Dzięki zastosowaniu grafenu deska jest bardzo lekka i odznacza się dużą sztywnością na skręcanie. Dzięki nowej wstawce Hexagonal Core na nosie i tailu deska jest o kolejne 200 gram lżejsza. 
 
Ta deska uwielbia agresywny, szybki carving, a jednocześnie doskonale trzyma się nie tylko na przygotowanym stoku, ale także wgryza się w lód, wycina połamane mokre pagórki i unosi się w wielkim śniegu. Rozkład masy i zastosowane technologie sprawiają, że deska ta jest symetrycznie agresywna, z dużą energią w obszarze wiązania deski. Najbardziej zaawansowane kombi dla tych, którzy naprawdę kochają jeździć.
 
SPECYFIKACJA
ŚLIZG Sintered
CAMBER Hybrid Camber DCT
TEREN All Mountain
PROMIEŃ 7,9 m / 159 cm
KSZTAŁT Directional Twin
TWARDOŚĆ Medium/Hard
PRODUKOWANE DŁUGOŚCI 146, 149, 153, 156, 159, 162 cm
FLEX 8
ZAAWANSOWANIE 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
 
TECHNOLOGIE
energy

ENERGY MANAGEMENT CIRCUIT
EMC to gwarancja płynnej jazdy i fantastycznego trzymania krawędzi w każdych warunkach. Kiedy narty wyginają się i wchodzą w wibracje, EMC przekształca wytwarzaną energie kinetyczną, którą następnie wykorzystuje do pochłaniania negatywnych wibracji. Rezultat to płynniejsza jazda i większa stabilność.

HYBRID CAMBER DCT
Hybrid Camber DCT stanowi połączenie typowego profilu camber, oraz węższej części środkowej zapewniającej dużą stabilność. Profil camber umiejscowiony w okolicach wiązań pozwala na niespotykanie skuteczne trzymanie krawędzi, a część płaska dba o resposywność i pop, dając prawdziwą frajde.

GRAPHENE
to struktura 2D, która posiadając grubość jednego atomu, jest jednym z najlżejszych i najbardziej wytrzymałych materiałów na Ziemi. Zastosowanie Graphene w specjalnie wybranych miejscach deski pozytywnie wpływa na jej charakterystykę oraz osiągi bez zwiększania jej wagi.

HEXAGONAL CORE
Hexagonal Core jest zaawansowaną technicznie konstrukcją, dzięki której deska może ważyć mniej przy jednoczesnym zachowaniu wytrzymałości rdzenia.

LYT TECH
Lżejsze produkty pozwalają cieszyć się dłużej na śniegu. Koncentrując się na tym, co najważniejsze, jesteśmy w stanie zapewnić sprzęt, który jest lekki, ale wyjątkowy pod względem wydajności i konstrukcji.

ŚLIZG SPIEKANY (SINTERED)
Jest dużo lepszym materiałem niż ślizg tłoczony. Wymaga większej dbałości i systematyczności w smarowaniu, ale jest trwalszy i szybszy od ślizgu tłoczonego.

 

dobór sprzętu ankieta

porady narciarskie

trojan sport opinie

karta podarunkowa trojan sport

profesjonalny serwis wypozyczalnia

Newsletter

Bądź zawsze na czasie

zAPISZ SIĘ, A W PREZENCIE OTRZYMASZ DARMOWY PORADNIK DLA NARCIARZY!