Deska snowboardowa Head Everything LYT 2021

ID: S0406

  • Producent: Head
  • Kod prod.: 330710
  • Dostępność: Mało Mało
  • Czas wysyłki: do 72h
  • 1 500,00 zł 1 149,00 zł
  • oszczędzasz 351 zł

Potrzebujesz pomocy?

Oblicz_raty_duckblue

Jeśli szukasz lekkiej deski wybaczającej błędy, zapewniającej kontrolę i świetne trzymanie krawędzi, EVERYTHING to model dla Ciebie. Jak sama nazwa wskazuje, deska łączy wszystkie zalety. Jej nową konstrukcję nie bez przyczyny nazwano „autopilotem”. Oferuje stabilność i przyczepność zarówno podczas jazdy na trasie, jak i w terenie. Dodatkowe punkty kontaktu ze śniegiem gwarantują kontrolę w trudnych warunkach, na przykład na oblodzonym stoku. Miękki flex oznacza przyjemne wrażenia z jazdy i łatwość skręcania. Taki zestaw cech dopełnia zredukowana waga przedniej i tylnej części deski – rozwiązanie przekładające się na mniejsze zużycie energii, również podczas jazdy w głębokim śniegu. Jedna deska do wszystkiego? Właśnie taka jest EVERYTHING.

Dodatkowa specyfikacja:

GRUPA DOCELOWA: Zaawansowany
ARCHITECTURE: Pro ­Board ­Architecture
FLEX INDEX: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 
BASE: Extruded ­Base
CAMBER: Hybrid Camber DCT 2.0
DODATKOWE TECHNOLOGIE:  Hexagonal Core, LYT TECH
 
 

TECHNOLOGIE:

 

HYBRID CAMBER POP
Uniesiona część środkowa deski oraz profil rocker z przodu i tyłu deski pozwalają na połączenie idealnego pokonywania zakrętów z popem i łatwą kontrolą.

HEXAGONAL CORE
Hexagonal Core jest zaawansowaną technicznie konstrukcją, dzięki której deska może ważyć mniej przy jednoczesnym zachowaniu wytrzymałości rdzenia. 

GRAPHENE
Graphene to struktura 2D, która posiadając grubość jednego atomu, jest jednym z najlżejszych i najbardziej wytrzymałych materiałów na Ziemi. Zastosowanie Graphene w specjalnie wybranych miejscach deski pozytywnie wpływa na jej charakterystykę oraz osiągi bez zwiększania jej wagi.

LYT TECH
Lżejsze produkty pozwalają cieszyć się dłużej na śniegu. Koncentrując się na tym, co najważniejsze, jesteśmy w stanie zapewnić sprzęt, który jest lekki, ale wyjątkowy pod względem wydajności i konstrukcji.

 

dobór sprzętu ankieta

porady narciarskie

trojan sport opinie

karta podarunkowa trojan sport

profesjonalny serwis wypozyczalnia

Newsletter

Bądź zawsze na czasie

zAPISZ SIĘ, A W PREZENCIE OTRZYMASZ DARMOWY PORADNIK DLA NARCIARZY!