Deska snowboardowa Raven Element Carbon 2022

ID: J8003

  • Producent: Raven
  • Kod prod.: RAVELEC
  • Dostępność: Mało Mało
  • Czas realizacji: 24h

Kod prod: RAVELEC

  • 799,00 zł 729,00 zł
  • oszczędzasz 70 zł

Potrzebujesz pomocy?

Oblicz_raty_duckblue

Bardzo uniwersalna deska która pozwoli spędzić intensywnie dzień na stoku. Włókno węglowe ułożone pod drewnianym rdzeniem z topolii gwarantuje dobrego popa i poprawia sztywność poprzeczną.
 
 
 
Micro camber który jest pomiędzy przednim i tylnym wiązaniem w połączeniu z rockerem na dziobie i na ogonie deski  daje wiele korzyści. Miejsce niskiego camberu między wiązaniami znacząco poprawia trzymanie na krawędzi, a sekcja rockera na dziobie i ogonie pomaga unikać przypadkowego łapania krawędzi mniej doświadczonym raiderom. Jedną z kluczowych zalet camrockera jest również jego świetne zachowanie się deski w kopnym śniegu.
 
Parametry:

Rodzaj: Allmountain/Freestyle
Budowa: Sidewall/Sandwich
Shape: True Twin Shape
Ślizg: Extruded IS4400 (tłoczony)
Profil: Camrock
Flex: Medium
Rdzeń drewniany
Wysokiej gęstości tkanina triax
Pasy Carbonu na ślizgu w kształcie litery "X"
Przeznaczenie: początkujący - średniozaawansowani
100% hand made
 

SPECYFIKACJA:

TALIOWANIE 296-251-296 (157cm)
PROMIEŃ 6,8m (157cm) 
DŁUGOŚCI 150, 153, 155, 157, 159, 163W
PRZEZNACZENIE Allmountain/Freestyle
ZAAWANSOWANIE 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
 

Deska Raven Element Carbon jest produktem absolutnego lidera polskiego rynku snowboardowego. Produkt w przeciwieństwie do snowboardów marek reklamowanych jako „niemieckie” lub „austriackie”, a posiadające w tych krajach tylko siedzibę nie jest produkowany w Chinach. Deska Raven Element , tak jak pozostałe produkty Ravena jako jedyne w tej klasie cenowej są produkowane w europie. Dzięki produkcji tego snowboardu w fabryce produkującej dla marek takich Burton czy Fanatic udało się ograniczyć liczbę reklamacji do minimum i zapewnić 30 miesięczną gwarancję door-to-door działającą na terenie Niemiec, Austrii i Polski. Jeśli masz jakiś problem z deską Element na stoku spowodowany jej wadą, to po wysłaniu do nas emaila za zdjęciami maksymalnie po 3 dniach cieszysz się nowym sprzętem. Element jest produkowana przy użyciu najlepszych komponentów światowego lidera, firmy Isosport i jak każda inna deska Element jest nasmarowana legendarnym austriackim smarem Holmenkol.

Na desce Element oraz innych produktach Ravena jeżdżą, zawodnicy którzy wielokrotnie stawali na podium w prestiżowych zawodach:

Piotr „Lotnik” Tokarczyk

Charles Blanc

Gillian Finnerty

Ola von Engel

 

dobór sprzętu ankieta

porady narciarskie

trojan sport opinie

karta podarunkowa trojan sport

profesjonalny serwis wypozyczalnia

Newsletter

Bądź zawsze na czasie

zAPISZ SIĘ, A W PREZENCIE OTRZYMASZ DARMOWY PORADNIK DLA NARCIARZY!