Deska snowboardowa Raven Pulse 2022

ID: J8012

  • Producent: Raven
  • Kod prod.: RAVPUL
  • Dostępność: Mało Mało
  • Czas realizacji: 24h

Kod prod: RAVPUL

  • 729,00 zł 679,00 zł
  • oszczędzasz 50 zł

Potrzebujesz pomocy?

Oblicz_raty_duckblue

Raven Pulse to deska która sprawdzi się przy szybkiej jeździe również poza trasą. Wiemy bowiem doskonale, że gdy liczy się szybka agresywna jazda, nic nie daje lepszych efektów niż kierunkowy camber. Właściwie w tym miejscu moglibyśmy postawić kropkę. Nie dowiedziałbyś się jednak wtedy, że w przeciwieństwie do wielu innych tego typu desek, Pulse obdarzony jest średnim, przyjaznym flexem, dzięki czemu deska da Ci wiele radości z jazdy ale nie wyciśnie z Ciebie ostatnich sił.

 
 
 
 
Micro camber który jest pomiędzy przednim i tylnym wiązaniem w połączeniu z rockerem na dziobie i na ogonie deski daje wiele korzyści. Miejsce niskiego camberu między wiązaniami znacząco poprawia trzymanie na krawędzi, a sekcja rockera na dziobie i ogonie pomaga unikać przypadkowego łapania krawędzi mniej doświadczonym raiderom. Jedną z kluczowych zalet camrockera jest również jego świetne zachowanie się deski w kopnym śniegu.
 
Parametry:

Rodzaj: Allmountain/Freestyle
Budowa: Sidewall/Sandwich
Shape: Directional Twin Shape
Ślizg: Extruded IS4400 (tłoczony)
Talia: 312 - 268 - 312mm
Profil: Hybrid
Flex: Medium
Promień skrętu: 8,3m
Rdzeń drewniany
Wysokiej gęstości tkanina triax
Przeznaczenie: początkujący - średniozaawansowani
100% hand made
 
 

SPECYFIKACJA:

TALIOWANIE 312-268-312 (159 Wide)
PROMIEŃ 8,3 m (159 Wide) 
PRODUKOWANE DŁUGOŚCI 159W, 163W, 167W, 170W  
PRZEZNACZENIE Allmountain/Freestyle
ZAAWANSOWANIE 1 3 4 5 6 7 8 9 10
 

Deska Raven Pulse jest produktem absolutnego lidera polskiego rynku snowboardowego. Produkt w przeciwieństwie do snowboardów marek reklamowanych jako „niemieckie” lub „austriackie”, a posiadające w tych krajach tylko siedzibę nie jest produkowany w Chinach. Deska Raven Pulse , tak jak pozostałe produkty Ravena jako jedyne w tej klasie cenowej są produkowane w europie. Dzięki produkcji tego snowboardu w fabryce produkującej dla marek takich Burton czy Fanatic udało się ograniczyć liczbę reklamacji do minimum i zapewnić 30 miesięczną gwarancję door-to-door działającą na terenie Niemiec, Austrii i Polski. Jeśli masz jakiś problem z deską Pulse na stoku spowodowany jej wadą, to po wysłaniu do nas emaila za zdjęciami maksymalnie po 3 dniach cieszysz się nowym sprzętem. Pulse jest produkowana przy użyciu najlepszych komponentów światowego lidera, firmy Isosport i jak każda inna deska Ravena jest nasmarowana legendarnym austriackim smarem Holmenkol.

Na desce Pulse oraz innych produktach Ravena jeżdżą, zawodnicy którzy wielokrotnie stawali na podium w prestiżowych zawodach:

Piotr „Lotnik” Tokarczyk

Charles Blanc

Gillian Finnerty

Ola von Engel

 

dobór sprzętu ankieta

porady narciarskie

trojan sport opinie

karta podarunkowa trojan sport

profesjonalny serwis wypozyczalnia

Newsletter

Bądź zawsze na czasie

zAPISZ SIĘ, A W PREZENCIE OTRZYMASZ DARMOWY PORADNIK DLA NARCIARZY!