Gogle narciarskie Uvex Downhill 2100 VP X Black Mat Vario Pola OTG Photo 2024

ID: 5503902030

  • Producent: Uvex
  • Kod prod.: 5503902030
  • Dostępność: Brak Brak
  • Czas wysyłki: 72h
  • Historia ceny
  • 1 129,90 zł 999,00 zł
  • oszczędzasz 130.9 zł
  • Niedostępny

Potrzebujesz pomocy?

Oblicz_raty_duckblue

Ewolucja kultowych gogli narciarskich: model Uvex Downhill 2100 VP X płynnie kontynuuje historię sukcesu serii Uvex Downhill 2000, która od ponad 50 lat skutecznie chroni entuzjastów sportów zimowych przed słońcem, wiatrem i pogodą. Wyposażone w technologię Uvex Variomatic® i automatyczne przyciemnianie o płynnym przejściu, które w ciągu kilku sekund dostosowuje się do szerokiego zakresu warunków oświetleniowych na stoku, gogle te gwarantują optymalne widzenie podczas każdego zjazdu. Zintegrowana powłoka przeciwmgielna Uvex Supravision® niezawodnie zapobiega parowaniu soczewek sferycznych. Dodatkowy komfort zapewnia technologia Uvex Polavision®, która skutecznie filtruje rozpraszające odblaski i zauważalnie łagodzi zmęczenie oczu.

SPECYFIKACJA
SERIA Downhill
KSZTAŁT SZYBEK Podwójne Sferyczne
SZYBA Pola / Vario S2-S4
SZYBA OD WEWNĄTRZ Pola Smoke
OTG Tak (na okulary korekcyjne)

 

Zamieszczone w naszej ofercie zdjęcia produktów pochodzą z bazy zdjęć Uvex. Kolory produktów mogą nieco różnić się w rzeczywistości (szyby fotochromatyczne zmieniają zabarwienie w zależności od natężenia światła).

Właściwości:

- Membrana regulująca
- Gumowy pasek z silikonem
- Pojedyncza pianka z welurem
- Woreczek do przechowywania gogli

 

TECHNOLOGIE

VARIOMATIC
Fotochromowa technologia dopasowuje odcień szkła, przyciemniając się przy słonecznej pogodzie, a rozjaśniając przy słabej widoczności. Szyby w modelu Downhill 2100 VPX variomatic regulują przenikanie światła na poziomie S2-S4.

POLAVISION
Niezawodna ochrona przed odbiciem i odblaskiem: soczewki polavision® pochłaniają rozproszone światło i chronią oczy przed naprężeniem.
Polavision® eliminuje rozpraszające refleksy i przekształca blask w przyjemne światło.

DECENTERED LENS
Gogle narciarskie z soczewkami bez zniekształceń od uvex Technologia soczewek decentralnych zapewniająca wyraźne widzenie bez zniekształceń.
Krzywizna i zniekształcenie w polu widzenia mogą łatwo doprowadzić do podrażnienia. Wstrzykiwane, osadzone soczewki uvex zapewniają wyraźny obraz bez zniekształceń.

UV PROTECTION
Filtry absorbujące promieniowanie UV wbudowane bezpośrednio w surowiec chronią siatkówkę w 100% przed szkodliwym promieniowaniem UV o długości do 400 nm.
Wszystkie soczewki zapewniają 100% ochronę przed promieniowaniem UVA, UVB i UVC. Jest to również podstawą nazwy naszej firmy.
uv-ex = z wyłączeniem promieniowania ultrafioletowego

VARIOMATIC
Fotochromowa technologia dopasowuje odcień szkła, przyciemniając się przy słonecznej pogodzie, a rozjaśniając przy słabej widoczności. Szyby variomatic regulują przenikanie światła na poziomie S1 do S3.

POLAVISION
Niezawodna ochrona przed odbiciem i odblaskiem: soczewki polavision® pochłaniają rozproszone światło i chronią oczy przed naprężeniem.
Polavision® eliminuje rozpraszające refleksy i przekształca blask w przyjemne światło

WYMIARY
A ok. 22 cm
B ok. 8,5 cm
C ok. 5,5 cm

 

dobór sprzętu ankieta

porady narciarskie

trojan sport opinie

karta podarunkowa trojan sport

profesjonalny serwis wypozyczalnia

Newsletter

Bądź zawsze na czasie

zAPISZ SIĘ, A W PREZENCIE OTRZYMASZ DARMOWY PORADNIK DLA NARCIARZY!