Kask narciarski damski Rossignol Allspeed Visor Imp Pchoto Black z fotochromem 2025

ID: RKMHE02

  • Producent: Rossignol
  • Kod prod.: RKMHE02
  • Dostępność: Brak Brak
  • Czas wysyłki: 72h
  • Wymiary kasków:
  • M- 54-56 cm
  • L - 56-58 cm

Potrzebujesz pomocy?

Oblicz_raty_duckblue

Widoczność i ochrona przed uderzeniami to najważniejsze priorytety dla kasku narciarskiego Rossignol Allspeed Visor IMPACTS JCC. Wyposażony jest w naszą technologię IMPACTS z twardą skorupą i pianką multi-impact, zapewniającą zwiększoną wszechstronną trwałość bez kompromisów w zakresie dopasowania, wagi i stylu. Wbudowany wizjer wyposażony jest w soczewkę fotochromową, która automatycznie dostosowuje się do aktualnych warunków oświetleniowych. System regulacji Dial R-Fit umożliwia dokładne dopasowanie, a regulowane otwory wentylacyjne umożliwiają regulację temperatury w zależności od warunków. 

SPECYFIKACJA
SZYBA Fotochromatyczna S1-S3 
WYMIENNA SZYBA Tak
WAGA 680 750 g
ROZMIARY M (54-56 cm); L (56-58 cm)

 

Właściwości:

- Zintegrowany wizjer zapewnia bezproblemową integrację kasku i ochrony oczu, zapewniając bezkompromisowe widzenie. Przyjazny dla okularów
- Kask ma bardzo lekką konstrukcję, dzięki zastosowaniu klejonej powłoki poliwęglanu
- Wielkość wizjera jest dostosowana do rozmiaru kasku dla zapewnienia najlepszej ochrony
- Otwory wentylacyjne współpracują z kanałami wentylacyjnymi pomiędzy warstwami czapeczki wewnętrznej, aby utrzymać stałą cyrkulację powietrza bez zimnych punktów lub bezpośredniego kontaktu z głową
- Matowe wykończenie skorupy
- Konstrukcja skorupy ABS

TECHNOLOGIE

IMPACTS TECHNOLOGY

Biorąc pod uwagę codzienne użytkowanie kasku narciarskiego, włączając w to przechowywanie, transport i jego noszenie, Rossignol opracował nowe technologie, które dłużej chronią twoją głowę. Nawet uderzenia o małej sile, które nie zostawiają widocznych śladów mogą mieć wpływ negatywny na kask i skutkować jego późniejszą mniejszą odpornością na uderzenia. By zapewnić większą wytrzymałość, Rossignol wdraża nową technologię IMPACTS. Oferuje ona zwiększoną ochronę przed wielokrotnymi uderzeniami bez kompromisów w zakresie wagi, stylu i komfortu. IMPACTS ochroni Cię dłużej!

HARD SHELL / ABS

Nasza konstrukcja HARD SHELL składa się z zewnętrznej skorupy ABS o grubości 3 mm z oddzielnie formowanym wtryskowo PSE, co pozwala na łatwiejsze wbudowanie otworów wentylacyjnych i mniejsze efekty wizualne spowodowane uderzeniami światła.

PHOTOCHROMIC VISOR

Zintegrowane rozwiązanie z kaskiem i ochroną oczu, które zapewnia najwyższy komfort, widoczność i ochronę w każdych warunkach. Automatycznie przełącza się między kategorią 1 a 3 w ciągu kilku sekund, w zależności od poziomu jasności, bez kompromisów w zakresie opływowej i lekkiej konstrukcji wizjera.

R-FIT SYSTEM

System R-fit umożliwia dopasowanie kasku w celu uzyskania większego wsparcia, bezpieczeństwa i komfortu. Składa się z dwóch ramion wpinanych w kask i regulowanego pokrętła, prostota systemu oznacza, że ​​możesz dopasować swój kask w różnych warunkach.

3D SOUND SYSTEM

Innowacyjne nauszniki poprawiające percepcję dźwięku na stokach. Dzięki wyjątkowo cienkiej mikroperforowanej piance, która przepuszcza dźwięk, ale nie zimno, możesz zachować świadomość otoczenia i bezpieczniej jeździć.

ADJUSTABLE VENTILATION

Regulowana wentylacja umożliwia zwiększenie lub zmniejszenie przepływu powietrza poprzez regulowane otwory wentylacyjne, co zapewnia większy komfort i kontrolę temperatury.

FIDLOCK®

To rewolucyjna klamra magnetyczna, którą można szybko i bez wysiłku otwierać i zamykać.

 

dobór sprzętu ankieta

porady narciarskie

trojan sport opinie

karta podarunkowa trojan sport

profesjonalny serwis wypozyczalnia

Newsletter

Bądź zawsze na czasie

zAPISZ SIĘ, A W PREZENCIE OTRZYMASZ DARMOWY PORADNIK DLA NARCIARZY!