Kask narciarski Head Rev Anthracite 2022

ID: 323621#M/L

 • Producent: Head
 • Kod prod.: 323621
 • Dostępność: Mało Mało
 • Czas wysyłki: do 24h
 • Wymiary kasków:
 • XS/S - 52-55 cm
 • M/L - 56-59 cm
 • XL/XXL - 60-63 cm
 • Historia ceny
 • 630,00 zł 449,00 zł
 • oszczędzasz 181 zł

Potrzebujesz pomocy?

Innowacyjny kask Head Rev wyznaczający nowe standardy w zakresie komfortu i dopasowania: Sphere Fit. Czekający na opatentowanie system dopasowuje się do głowy niczym czapka, zapewniając niezwykły komfort użytkowania. Dodaj do tego wyjątkową odporność na uderzenia i masz pewność, że głowa jest właściwie chroniona. Regulowana wentylacja gwarantuje odpowiedni mikroklimat wewnątrz kasku niezależnie od warunków pogodowych, co stanowi zwieńczenie wszystkich funkcji oferowanych przez ten nowoczesny, sportowy kask. Microfur zapewnia zarówno wygodę jak i ciepło. Użyty w kasku zapewnia doskonałe dopasowanie i wygodę przez cały dzień.
Miękki mikropolar z którego zrobiona jest czapeczka wewnętrzna idealnie dopasowuje się do głowy, zapobiegając powstawaniu punktów ucisku skorupy i dostawaniu się do środka niepożądanego zimnego powietrza. Zintegrowane, siatkowane fragmenty pozwalają by ciepłe powietrze i wilgoć wydostawały się na zewnątrz. W połączeniu z naszymi systemami wentylacji to perfekcyjne rozwiązanie zapewniające komfort cieplny głowy.

SPECYFIKACJA:

SYSTEM WENTYLACJI Regulowany
PRODUKOWANE ROZMIARY XS/S (52-55); M/L (56-59); XL/XXL (60-63)

 

 

TECHNOLOGIE:

SPHERE FIT
Nowy i oczekujący na opatentowanie Sphere Fit dopasowuje się do głowy niczym czapka. Wygodny, komfortowy system BOA reguluje dopasowanie kasku do każdej wielkości głowy. To nie tylko wygoda, ale również bezpieczeństwo. 

FIDLOCK BUCKLE
Zamykająca się automatycznie klamra z możliwością łatwego i wygodnego otwarcia za pomocą jednej ręki. 

NECKGATOR
To osłona szyi zapewniająca maksimum wygody i ciepła. Dopasowuje się do obwodu szyi narciarza zapewniając największy komfort noszenia.

INMOULD
Amortyzująca, wewnętrzna warstwa EPS jest wstrzykiwana do twardszej, zewnętrznej warstwy poliwęglanowej, aby utworzyć jedną całość, która zapewnia doskonałą ochronę przy zmniejszonym ciężarze.

REGULOWANA WENTYLACJA

Regulowany system wentylacji umożliwia wydostawanie się na zewnątrz ciepłego powietrza, a jednocześnie zapobiega przed dopływem zimnego powietrza. Otwarcie kanałów wentylacyjnych umieszczonych na czubku kasku może być regulowane płynnie za pomocą suwaka.

BEANIE LINER

Miękki mikropolar idealnie dopasowuje się do anatomicznego kształtu głowy użytkownika. Strefy siatkowe odprowadzają ciepło i wilgoć na zewnątrz, a wraz z systemem wentylacji zapewniają przyjemny komfort twojej głowie.

MICROFUR

Zapewnia zarówno wygodę, ciepło oraz doskonałe dopasowanie i wygodę przez cały dzień.

STANDARD CE

Organizacje uprawnione do testowania produktów pod kątem spełniania europejskich (CE) i amerykańskich (ASTM) norm bezpieczeństwa i przyznawania im świadectw zgodności.dobór sprzętu ankieta

porady narciarskie

trojan sport opinie

karta podarunkowa trojan sport

profesjonalny serwis wypozyczalnia

Newsletter

Bądź zawsze na czasie

zAPISZ SIĘ, A W PREZENCIE OTRZYMASZ DARMOWY PORADNIK DLA NARCIARZY!