Kask narciarski snowboardowy Head Trex Olive

ID: 324819#XL/XXL

  • Producent: Head
  • Kod prod.: 324819
  • Dostępność: Mało Mało
  • Czas wysyłki: do 72h
  • Wymiary kasków:
  • XS/S - 52-55 cm
  • M/L - 56-59 cm
  • XL/XXL - 60-63 cm

Potrzebujesz pomocy?

Kask Head Trex został zaprojektowany tak, aby skutecznie chronić głowę miłośników białego szaleństwa. Kask Head Trex zapewnia maksymalną ochronę i idealną wentylację wewnątrz kasku. O doskonałą wentylację dba Thermal Ventilation, automatyczny system umożliwiający ciepłemu powietrzu wydostawanie się na zewnątrz, jednocześnie zapobiegający przed dopływem zimnego. O doskonały komfort dba polarowa, wewnętrzna "czapeczka" beanie liner, a nowa konstrukcja wyściółki Cantilever zabezpiecza przed niewygodą i punktami ucisku wynikającymi z nierównomiernego rozłożenia materiału podczas regulacji dopasowania.
Dodatkowo kask Head Trex wyposażony w technologię Hardshell - formowana wtryskowo zewnętrza skorupa oraz wewnętrzna warstwa EPS, która  tworzy jedną bezpieczną całość. Zapewnia doskonałą ochronę na uderzenia amortyzują wstrząsy. Za idealne dopasowanie kasku do głowy w pionie jak i poziomie dba system Head 3D fit. Obwód regulowany jest za pomocą wygodnego pokrętła i pozwala to na nawet minimalne wprowadzenie zmian w obwodzie.

SPECYFIKACJA
WAGA 540 g
PRODUKOWANE ROZMIARY XS/S (52-55); M/L (56-59); XL/XXL (60-63)

 

TECHNOLOGIE

HARDSHELL TECHNOLOGY

Formowana wtryskowo zewnętrzna skorupa i wewnętrzna skorupa EPS tworzą wysoce skuteczną kombinację bezpieczeństwa: odporną na uderzenia zewnętrzną, absorbującą wstrząsy i izolującą wnętrze.

Ta złożona konstrukcja umożliwia wbudowanie doskonale rozmieszczonych, zamykanych otworów wentylacyjnych i kanałów oraz posiada wyjątkowy komfort noszenia.

THERMAL VENTILATION

Automatyczny system wentylacji, który odprowadza ciepłe powietrze na zewnątrz, nie pozwalając na dostanie się zimnego powietrza do wewnątrz kasku.

BEANIE LINER

Miękki mikropolar idealnie dopasowuje się do anatomicznego kształtu głowy użytkownika. Strefy siatkowe odprowadzają ciepło i wilgoć na zewnątrz, a wraz z systemem wentylacji zapewniają przyjemny komfort twojej głowie.

MICROFUR

Zapewnia zarówno wygodę, ciepło oraz doskonałe dopasowanie i wygodę przez cały dzień.

NECKGATOR

To osłona szyi zapewniająca maksimum wygody i ciepła. Dopasowuje się do obwodu szyi narciarza zapewniając największy komfort noszenia.

STANDARD CE

Organizacje uprawnione do testowania produktów pod kątem spełniania europejskich (CE) i amerykańskich (ASTM) norm bezpieczeństwa i przyznawania im świadectw zgodności.

 

dobór sprzętu ankieta

porady narciarskie

trojan sport opinie

karta podarunkowa trojan sport

profesjonalny serwis wypozyczalnia

Newsletter

Bądź zawsze na czasie

zAPISZ SIĘ, A W PREZENCIE OTRZYMASZ DARMOWY PORADNIK DLA NARCIARZY!