Narty biegowe damskie Fischer Mystique EF 2023 + Control Step In IFP

ID: N37020

  • Producent: Fischer
  • Kod prod.: N37020
  • Dostępność: Brak Brak
  • Czas wysyłki: do 24h
  • Historia ceny
  • 1 209,00 zł 1 189,00 zł
  • oszczędzasz 20 zł
  • Niedostępny

Potrzebujesz pomocy?

Oblicz_raty_duckblue

Narty biegowe Fischer Mystique 2023 to idealna narta dla dbających o kondycję początkujących i rekreacyjnych adeptek biegania. Technologia Wide Body zapewnia optymalną stabilność, natomiast łuska w technologii Vario Crown gwarantuje dynamiczne odbicie i pewne podbiegi. Damskie narty śladowe Fischer Mystique My Style to następca najbardziej wszechstronnej damskiej śladówki na rynku - Fischer Passion. Fischer Mystique to wszechstronne narty śladowe do zastosowań rekreacyjno-sportowych. Stabilność i bezpieczeństwo to ich główne atuty. Narty bardzo dobrze sprawdzą się na nieprzygotowanych trasach - leśnych drogach czy łąkach, ale również "zmieszczą się" na tradycyjnej trasie do narciarstwa biegowego. Technologia Wide Body gwarantuje optymalną stabilność i bezpieczeństwo. Od  sezonu 2019 łuskę w systemie Premium Crown zastąpiła najnowsza technologicznie łuska Vario Crown. Łuska ta zapewnia dynamiczne odbicie i maksymalny poślizg w zjazdach. Konstrukcja Air Channel zapewnia wyjątkową lekkość w połączeniu z dużą wytrzymałością.

Narty śladowe wyposażone w łuskę. Narty w komplecie z wiązaniem.

Świeże powietrze w połączeniu z aktywnością fizyczną to sprawdzony sposób na dobre samopoczucie i życie w zdrowiu. Takie skutki przynosić powinno uprawianie sportów. Bieganie na jednych z najlżejszych na świecie nart bezsprzecznie zalicza się do takich właśnie sportów. W konstrukcji wspomnianych nart zastosowano ślizgi identyczne do tych, które posiadają modele ścigające się na trasach pucharu świata, dzięki czemu narty - w każdych warunkach - suną po śniegu płynnie i gładko.
 

SPECYFIKACJA:


TALIOWANIE 50-46-48
WAGA 1240g / S 169 cm
DŁUGOŚĆ XS (164), S (169), M(174cm)
WIĄZANIE Control Step In IFP (Auto)
ZAAWANSOWANIE 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
 

Narty śladowe dobieramy do wagi użytkownika według poniższej tabelki:

dobór nart śladowych damskich
 
 

TECHNOLOGIE:

RENTAL TAIL PROTECTOR

Specjalny, niezwykle wytrzymały materiał stosowany w tyłach nart celem ich wzmocnienia. Dzięki takiej konstrukcji narty, nawet przy bardzo intensywnym użytkowaniu na długo pozostają w bardzo dobrym stanie.

SPEED GRINDING

Uniwersalny kamień szlifierski o doskonałych właściwościach w każdych warunkach.

VARIO CROWN

Nowa generacja łuski: połączenie jej trzech rodzajów - Single, Double i Gliding przekłada się na skuteczne przenoszenie sił przy odbiciu i optymalne właściwości poślizgu.

EFFICIENT FORWARD

Zastosowanie rewolucyjnej kompozycji sprawdzonych materiałów doprowadziło do maksymalnego zwiększenia elastyczności narty. W rezultacie narta nie wymaga już tak dużych umiejętności technicznych przy odbiciu.

POWER LAYER

Laminat w ekstremalnie niskiej wadze o grubości 0.2 mm na całej długości narty.

AIR CHANNEL BASALITE

Rdzeń z włókna szklanego/drewna ze zintegrowanymi kanałami powietrznymi pozwala zaoszczędzić do 250 g wagi, kolejne 40 g dzięki włóknom z bazaltu wulkanicznego.

Łatwe wypinanie wiązania poprzez przekręcenie zabezpieczenia jak na powyższym rysunku.


rzepy do nart gratis

dobór sprzętu ankieta

porady narciarskie

trojan sport opinie

karta podarunkowa trojan sport

profesjonalny serwis wypozyczalnia

Newsletter

Bądź zawsze na czasie

zAPISZ SIĘ, A W PREZENCIE OTRZYMASZ DARMOWY PORADNIK DLA NARCIARZY!