Narty biegowe Fischer Apollo 2024 + Tour Step In IFP

ID: NV32022#S

  • Producent: Fischer
  • Kod prod.: NV32022
  • Dostępność: Jest Jest
  • Czas wysyłki: do 24h
  • Historia ceny
  • 879,00 zł 689,00 zł
  • oszczędzasz 190 zł

Potrzebujesz pomocy?

Oblicz_raty_duckblue

Narty śladowe Fischer Apollo 2024 to następca najbardziej wszechstronnej śladówki na rynku - Fischer Jupiter. Fischer Apollo to wszechstronne narty śladowe do zastosowań rekreacyjno-sportowych. Stabilność i bezpieczeństwo to ich główne atuty. Narty bardzo dobrze sprawdzą się na nieprzygotowanych trasach - leśnych drogach czy łąkach, ale również "zmieszczą się" na tradycyjnej trasie do narciarstwa biegowego. Technologia Wide Body gwarantuje optymalną stabilność i bezpieczeństwo. łuskę w systemie Premium Crown zastąpiła najnowsza technologicznie łuska Vario Crown. Łuska ta zapewnia dynamiczne odbicie i maksymalny poślizg w zjazdach. Konstrukcja Air Channel zapewnia wyjątkową lekkość w połączeniu z dużą wytrzymałością

Narty biegowe Fischer Apollo zostały wyposażone w innowacyjny system Fischer'a Efficient Forward ułatwiający odbicie. System EF to lepsze trzymanie oraz stabilniejsze prowadzenie nart, nawet w cięższych warunkach na zmrożonych i zlodzonych trasach. Odbicie staje się bardziej intuicyjne niwelując w sporym stopniu braki techniczne biegacza.

Narty śladowe wyposażone w łuskę. Narty w komplecie z wiązaniami w systemie NNN.

Smarowanie nart zapewnia optymalną wydajność i zabezpiecza ślizgi przed wpływem warunków atmosferycznych. W cenie zakupu oferujemy przygotowanie nart do użycia poprzez nasmarowanie nart na gorąco. Do codziennego smarowania nart biegowych bardzo dobrze sprawdzają się smary na zimno.

Świeże powietrze w połączeniu z aktywnością fizyczną to sprawdzony sposób na dobre samopoczucie i życie w zdrowiu. Takie skutki przynosić powinno uprawianie sportów. Bieganie na jednych z najlżejszych na świecie nart bezsprzecznie zalicza się do takich właśnie sportów. W konstrukcji nart Fischer'a zastosowano technologie wzorowane na tych, które posiadają modele ścigające się na trasach pucharu świata, dzięki czemu narty - w każdych warunkach - suną po śniegu płynnie i gładko.

SPECYFIKACJA
TALIOWANIE 50-46-48
WAGA 1.330g / M 174cm
PRODUKOWANE ROZMIARY S (164), M (174), L (184), XL (189)
WIĄZANIE Tour Step In IFP NNN (Auto) / S60417
ZAAWANSOWANIE 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

 

Narty biegowe dobieramy do wagi użytkownika według poniższej tabelki: 

DŁUGOŚĆ WAGA
164 <55 KG
174 55-79 KG
184 80-95 KG
189  >95 KG
 
TECHNOLOGIE

RENTAL TAIL PROTECTOR
Specjalny, niezwykle wytrzymały materiał stosowany w tyłach nart celem ich wzmocnienia. Dzięki takiej konstrukcji narty, nawet przy bardzo intensywnym użytkowaniu na długo pozostają w bardzo dobrym stanie.

VARIO CROWN
Nowa generacja łuski: połączenie jej trzech rodzajów - Single, Double i Gliding przekłada się na skuteczne przenoszenie sił przy odbiciu i optymalne właściwości poślizgu.

POWER LAYER
Laminat w ekstremalnie niskiej wadze o grubości 0.2 mm na całej długości narty.

AIR CHANNEL BASALITE
Rdzeń z włókna szklanego/drewna ze zintegrowanymi kanałami powietrznymi pozwala zaoszczędzić do 250 g wagi, kolejne 40 g dzięki włóknom z bazaltu wulkanicznego.

ULTRA TUNING
Nieograniczone możliwości. Uniwersalna struktura bazy sprawia, że narta jest szybka i nadaje się do wszelkich zastosowań.


Łatwe wypinanie wiązania poprzez przekręcenie zabezpieczenia jak na powyższym rysunku.
 
EK
Ewelina Krawczuk
Zweryfikowany

Bardzo fajny sprzęt, fachowa pomoc. Dziękuję

dobór sprzętu ankieta

porady narciarskie

trojan sport opinie

karta podarunkowa trojan sport

profesjonalny serwis wypozyczalnia

Newsletter

Bądź zawsze na czasie

zAPISZ SIĘ, A W PREZENCIE OTRZYMASZ DARMOWY PORADNIK DLA NARCIARZY!