Narty biegowe Fischer Fibre Crown 2024 + Tour Step In IFP

ID: N43022#S60417#179

  • Producent: Fischer
  • Kod prod.: N43022
  • Dostępność: Mało Mało
  • Czas wysyłki: do 72h
  • Historia ceny
  • 969,00 zł 629,00 zł
  • oszczędzasz 340 zł

Potrzebujesz pomocy?

Oblicz_raty_duckblue

Narty biegowe Fischer Fibre Crown 2024 to wszechstronne narty sportowe do poruszania się zarówno po nieprzygotowanych, leśno-parkowych trasach jak również do biegania na przygotowanych trasach. Lekka konstrukcja rdzenia typu Air Channel tych biegówek i uniwersalny ślizg w technologii Protec i zapewniająca dynamiczne odbicie strefa łuski Vario Crown - to niewątpliwie mocne strony tego modelu.

Model z łuską Vario Crown dla narciarzy o zróżnicowanym poziomie zaawansowania i poszukujących sprawdzonego sprzętu. 

Narty biegowe Fischer Fibre Crown zostały wyposażone w innowacyjny system Fischer'a Efficiency Forward ułatwiający odbicie. System EF to lepsze trzymanie oraz stabilniejsze prowadzenie nart, nawet w cięższych warunkach na zmrożonych i zlodzonych trasach. Odbicie staje się bardziej intuicyjne niwelując w sporym stopniu braki techniczne biegacza.

Narty wyposażone w łuskę. Narty w komplecie z wiązaniami w systemie NNN.

Smarowanie nart zapewnia optymalną wydajność i zabezpiecza ślizgi przed wpływem warunków atmosferycznych. W cenie zakupu oferujemy przygotowanie nart do użycia poprzez nasmarowanie nart na gorąco. Do codziennego smarowania nart biegowych bardzo dobrze sprawdzają się smary na zimno.

Świeże powietrze w połączeniu z aktywnością fizyczną to sprawdzony sposób na dobre samopoczucie i życie w zdrowiu. Takie skutki przynosić powinno uprawianie sportów. Bieganie na jednych z najlżejszych na świecie nart bezsprzecznie zalicza się do takich właśnie sportów. W konstrukcji nart Fischer'a zastosowano technologie wzorowane na tych, które posiadają modele ścigające się na trasach pucharu świata, dzięki czemu narty - w każdych warunkach - suną po śniegu płynnie i gładko.
 
SPECYFIKACJA
TALIOWANIE 51-46-49
WAGA 1.390g / 194cm
DŁUGOŚĆ 179-204cm
WIĄZANIE Tour Step In IFP NNN (Auto)
ZAAWANSOWANIE 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Narty biegowe dobieramy do wagi użytkownika według poniższej tabelki: 

DŁUGOŚĆ WAGA
179 <49-59 KG
184 55-69 KG
189 60-74 KG
194 70-84 KG
199 75-89 KG
204 POWYŻEJ 85 KG
 
TECHNOLOGIE

RENTAL TAIL PROTECTOR
Specjalny, niezwykle wytrzymały materiał stosowany w tyłach nart celem ich wzmocnienia. Dzięki takiej konstrukcji narty, nawet przy bardzo intensywnym użytkowaniu na długo pozostają w bardzo dobrym stanie.

VARIO CROWN
Nowa generacja łuski: połączenie jej trzech rodzajów - Single, Double i Gliding przekłada się na skuteczne przenoszenie sił przy odbiciu i optymalne właściwości poślizgu.

POWER LAYER
Laminat w ekstremalnie niskiej wadze o grubości 0.2 mm na całej długości narty.

AIR CHANNEL BASALITE
Rdzeń z włókna szklanego/drewna ze zintegrowanymi kanałami powietrznymi pozwala zaoszczędzić do 250 g wagi, kolejne 40 g dzięki włóknom z bazaltu wulkanicznego.

ULTRA TUNING
Nieograniczone możliwości. Uniwersalna struktura bazy sprawia, że narta jest szybka i nadaje się do wszelkich zastosowań.


Łatwe wypinanie wiązania poprzez przekręcenie zabezpieczenia jak na powyższym rysunku.dobór sprzętu ankieta

porady narciarskie

trojan sport opinie

karta podarunkowa trojan sport

profesjonalny serwis wypozyczalnia

Newsletter

Bądź zawsze na czasie

zAPISZ SIĘ, A W PREZENCIE OTRZYMASZ DARMOWY PORADNIK DLA NARCIARZY!