Narty damskie Fischer My Trinity 2022 + RS9 GW

ID: C00071

  • Producent: Fischer
  • Kod prod.: A35221
  • Dostępność: Brak Brak
  • Czas wysyłki: do 72h
  • 1 899,00 zł 1 499,00 zł
  • oszczędzasz 400 zł
  • Niedostępny

Potrzebujesz pomocy?

Oblicz_raty_duckblue

Jak połączyć świat piękna i świat sportowych ambicji? To proste - narty Fischer My Trinity na sezon 2021/2022!Deski dla pań, które doskonale wiedzą czego chcą od nart. To lekkie, precyzyjne i zwinne allroundy. Idealne zarówno na stoki twarde jak i rozjeżdżone. W ich konstrukcji zastosowano m.in. ściany boczne i drewniany rdzeń. Sportowa geometria i zacięcie zdecydowanie wyróżniają tą nartę.

Każda kobieta ma swój styl. Sposób poruszania się na nartach nie jest tu wyjątkiem. Co więcej, panie domagają się, by sprzęt, którego używają umożliwił im sportową, lecz niewymagającą zbyt dużego nakładu energii jazdę. My Turn - linia damskich nart, w których Fischer zastosował wszystkie, opracowane specjalnie z myślą o paniach technologie to najlepsza odpowiedź austriackiego producenta na damskie żądania. Warto jeszcze wspomnieć o specjalnej konstrukcji wiązań, dzięki której inicjacja skrętów jest teraz dużo prostsza. Dzięki zastosowaniu jednego z najlżejszych systemów wiązań My Turn są wyjątkowo przyjazne w prowadzeniu nadają się zarówno do rekreacyjnej jazdy ale potrafią też pokazać pazur.

Narty wyposażone są w Rocker. Inicjacja skrętu stała się łatwiejsza niż kiedykolwiek dotąd.

W nartach zastosowano tzw. "skórę węża" - powierzchnia nart posiada fakturę i jest chropowata przez co jest dużo bardziej odporna na zarysowania niż narty lakierowane, gładkie.

Narty wyposażone fabrycznie w nową płytę SLR PRO. Dwuczęściowa, odchudzona płyta o strukturze plastra miodu pozwala na jeszcze lepsze trzymanie krawędzi dzięki płynniejszemu wygięciu nart pod wiązaniem. Płyta posiada system błyskawicznej, bez narzędziowej regulacji. W każdej chwili nartę bez żadnych narzędzi można ustawić pod innego buta. W przyszłości narty bez problemu dopasujemy do innego buta. W poniższej tabeli podane są zakresy regulacji wiązań dla danych długości.

Cena obejmuje kompletny zestaw narciarski czyli narty z wiązaniami.

SPECYFIKACJA
TALIOWANIE 118-68-100
PROMIEŃ 13m / 160 cm
PRODUKOWANE DŁUGOŚCI 150, 155, 160, 165 cm
WAGA 1700g / 160 cm
WIĄZANIE MY RS9 GW (2.5-9 DIN) / X
ZAAWANSOWANIE 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

 

TECHNOLOGIE

ON PISTER ROCKER
Wcześniejsze wygięcie dziobu nart sprawia że inicjacja skrętu jest łatwiejsza i wymaga niewielkiego nakładu siły.

PŁYTA SLR PRO
Nowe, dwuczęściowe rozwiązanie systemowe o minimalnej wadze. Dzięki zastosowaniu tego typu rozwiązania narta może swobodnie wyginać się podczas jazdy po łuku.

 

Women BMP
Przesunięty środek ciężkości do przodu, dzięki czemu narta jest łatwiejsza do prowadzenia.

ON PISTER ROCKER
Wcześniejsze wygięcie dziobu nart sprawia że inicjacja skrętu jest łatwiejsza i wymaga niewielkiego nakładu siły.

SANDWICH SIDEWALL CONSTRUCTION
Drewniany rdzeń ścięty pod kątem prawie 90 stopni gwarantuje lepszą stabilność podczas szybkich ciasnych skrętów na oblodzonym stoku.dobór sprzętu ankieta

porady narciarskie

trojan sport opinie

karta podarunkowa trojan sport

profesjonalny serwis wypozyczalnia

Newsletter

Bądź zawsze na czasie

zAPISZ SIĘ, A W PREZENCIE OTRZYMASZ DARMOWY PORADNIK DLA NARCIARZY!