Narty damskie skiturowe Fischer Transalp 86 CTI 2024

ID: A18523

  • Producent: Fischer
  • Kod prod.: A18523
  • Dostępność: Brak Brak

Potrzebujesz pomocy?

Oblicz_raty_duckblue

Fischer Transalp 86 CTI 2024 Women to najnowszy model nart skiturowych, który łączy w sobie idealną szerokość i niesamowicie niską wagę. Oferują one niezwykłe osiągi zarówno podczas podejść, jak i zjazdów, dzięki czemu są idealnym wyborem dla każdej zapalonej narciarki.

Narty Fischer Carbon 86 zostały wykonane z niezwykle lekkiego drewna paulowni, co zapewnia niesamowitą wygodę podczas długich podejść. Jednocześnie, sztywność i stabilność podczas jazdy na krawędziach są zapewnione przez wykorzystanie włókna węglowego, które zostało zlaminowane wokół rdzenia.

Dzięki spiekanemu ślizgowi, te narty mają lepszą chłonność smarów i żywotność, co z pewnością docenisz podczas przygotowywania ich do kolejnych sezonów.

Jeśli szukasz nart, które zapewnią Ci nie tylko świetne osiągi, ale także komfort i niezawodność podczas trudnych skiturowych wypraw, Fischer Transalp 86 CTI to idealny wybór dla Ciebie.

Narty sprzedawane bez wiązań, aktualnie dostępne wiązania można znaleźć tutaj.

SPECYFIKACJA
PRZEZNACZENIE Tour
TALIOWANIE 115-85-102
PROMIEŃ 19m/ 162cm
WAGA 1205g / 169 cm
PRODUKOWANE DŁUGOŚCI 148, 155, 162, 169, 176 cm 
ZAAWANSOWANIE 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

 

TECHNOLOGIE

TOUR ROCKER
Krótsza powierzchnia styku narty z podłożem oznacza łatwiejszą inicjację skrętu. ROCKER pozwala również kontrolować nartę z użyciem znacznie mniejszej siły.

CARBON STRINGERS
Specjalne karbonowe paski gwarantują niską wagę narty przy jednoczesnym zachowanie sprężystości i optymalną sztywność poprzeczną.

PAULOWNIA WOODCORE
Ultralekkie drewno używane do produkcji nart. Używane specjalnie do nart tourowych - w wersji cap lub sandwich.

AIR TEC
Waga drewnianego rdzenia została zredukowana o 25%, bez utraty elastyczności i stabilności skrętnej. Jest to możliwe dzięki specjalnemu wzorowi frezowania.

ŚLIZG SPIEKANY (SINTERED BASES)
Ślizg spiekany bardzo dobrze wchłania wosk, znacznie szybszy od ślizgu tłoczonego. Posiada bardzo długą żywotność.

SHAPED TI 0.5
Shaped Ti to 0,5mm tytanowa wkładka dopasowana precyzyjnie do geometrii narty. Specyficzne wyprofilowanie zapewnia odpowiednią ilość stabilności dla danego poziomu umiejętności, a także optymalne trzymanie i płynną jazdę.

SANDWICH SIDEWALL CONSTRUCTION
Drewniany rdzeń w połączeniu ze ścianami bocznymi z tworzywa ABS zamknięte w klasycznej konstrukcji 'kanapki' zapewniają narcie optymalną sztywność i sprężystość.

 

dobór sprzętu ankieta

porady narciarskie

trojan sport opinie

karta podarunkowa trojan sport

profesjonalny serwis wypozyczalnia

Newsletter

Bądź zawsze na czasie

zAPISZ SIĘ, A W PREZENCIE OTRZYMASZ DARMOWY PORADNIK DLA NARCIARZY!