Narty dla dzieci Fischer RC4 Race Jr 2023 + FS4 GW

ID: A19422#T80622#080

  • Producent: Fischer
  • Kod prod.: A19422
  • Dostępność: Mało Mało
  • Czas wysyłki: do 72h
  • Historia ceny
  • 959,00 zł 689,00 zł
  • oszczędzasz 270 zł

Potrzebujesz pomocy?

Oblicz_raty_duckblue

Narty Fischer RC4 Race JR 2023 przeznaczone dla młodszych narciarzy, którzy chcą doświadczyć czegoś niesamowitego. Wzorowane na sportowych nartach dla dorosłych, podobnie jak jego seniorski odpowiednik wyposażony jest w Rocker. Krótszy kontakt z podłożem sprawdza się już przy pierwszym wyzwaniu. Deski idealne do nauki i rekreacyjnie jeżdżących młodych narciarzy. Dzięki Air Power oraz Fiber Tech narty te dają maksimum radości z jazdy.

Narty posiadają charakterystyczny design marki Fischer, żółto-czarna kolorystyka świetnie przyciągają oko najmłodszych fanów tej marki, zwracając uwagę na stoku. Wszystko to składa się na znakomity produkt dla najmłodszych, który dostarczy niezapomnianych wrażeń podczas zimowego wypoczynku. Narty idealne do rekreacyjnej jazdy ze sportowym wyglądem.

Dwuczęściowa, odchudzona płyta pozwala na jeszcze lepsze trzymanie krawędzi dzięki płynniejszemu wygięciu nart pod wiązaniem. Płyta posiada system błyskawicznej, bez narzędziowej regulacji. W każdej chwili nartę bez żadnych narzędzi można ustawić pod innego buta. W przyszłości narty bez problemu dopasujemy do innego buta co jest szczególnie ważne w przypadku nart juniorskich.

W nartach zastosowano tzw. "skórę węża" - powierzchnia nart posiada fakturę i jest chropowata przez co jest dużo bardziej odporna na zarysowania niż narty lakierowane, gładkie.

Narty posiadają ochronne noski na czubkach nart, dzięki czemu są dodatkowo zabezpieczone przed uszkodzeniami.

Cena obejmuje kompletny zestaw narciarski czyli narty z wiązaniami.


SPECYFIKACJA
TALIOWANIE 104-68-86
PROMIEŃ 10m / 120 cm
WAGA 850g / 120 cm
PRODUKOWANE DŁUGOŚCI 70, 80 ,90, 100, 110, 120 cm
WIĄZANIE FS 4 GW (0,75 - 4,5 DIN) / T80622
ZAAWANSOWANIE 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

 

TECHNOLOGIE

EXTRUDED BASES (ŚLIZG TŁOCZONY)
Tłoczony ślizg to najpopularniejszy rodzaj ślizgu. Bardzo prosty w użytkowaniu, łatwy w naprawie. Nawet bez smarowania jest szybszy od nasmarowanych ślizgów spiekanych.

FIBER TECH
Specjalna sieć z włókien szklanych o harmonijnych właściwościach gięcia. Narty wyróżniają się doskonałą zwrotnością, a także poprzeczną sztywnością.

ON PISTE ROCKER
Wcześniejsze wygięcie dziobu nart sprawia że inicjacja skrętu jest łatwiejsza i wymaga niewielkiego nakładu siły.

AIR POWER CONSTRUCTION
Rdzeń narty o mniejszej gęstości. Niska waga sprawia, że narta jest "łatwiejsza w obsłudze", a jazda staje się łatwiejsza


dobór sprzętu ankieta

porady narciarskie

trojan sport opinie

karta podarunkowa trojan sport

profesjonalny serwis wypozyczalnia

Newsletter

Bądź zawsze na czasie

zAPISZ SIĘ, A W PREZENCIE OTRZYMASZ DARMOWY PORADNIK DLA NARCIARZY!