Narty dla dzieci Fischer The Curv Jr 2024 + FS7 GW

ID: A20923#T80322

  • Producent: Fischer
  • Kod prod.: A20923 T80322
  • Dostępność: Brak Brak
  • Historia ceny
  • 1 200,00 zł 1 049,00 zł
  • oszczędzasz 151 zł
  • Niedostępny

Potrzebujesz pomocy?

Oblicz_raty_duckblue

Nasze narty Fischer The Curv Jr 2024 są przeznaczone dla młodych narciarzy, którzy pragną doznać niezapomnianych emocji na stoku. Oparte na sportowych nartach dla dorosłych The Curv, narty te wyposażone są w Rocker, który zapewnia krótszy kontakt z podłożem już od pierwszego podejścia. To doskonałe narzędzie dla młodych narciarzy, którzy chcą się uczyć i cieszyć rekreacyjną jazdą. Dzięki zastosowaniu technologii Air Power i Fiber Tech, nasze narty zapewniają maksymalną przyjemność z jazdy.

Charakterystyczny design kolekcji The Curv od Fischera, czerwono-czarna kolorystyka i świetne wykonanie przyciągają uwagę najmłodszych fanów naszej marki na stoku. To doskonały produkt dla młodych narciarzy, który zapewni im niezapomniane wrażenia podczas zimowego wypoczynku. Wyglądają sportowo, co z pewnością zadowoli każdego małego narciarza. Nasze narty są idealne do rekreacyjnej jazdy, ale jednocześnie wyglądają bardzo profesjonalnie.

Dwuczęściowa, odchudzona płyta pozwala na jeszcze lepsze trzymanie krawędzi dzięki płynniejszemu wygięciu nart pod wiązaniem. Płyta posiada system błyskawicznej, bez narzędziowej regulacji. W każdej chwili nartę bez żadnych narzędzi można ustawić pod innego buta. W przyszłości narty bez problemu dopasujemy do innego buta co jest szczególnie ważne w przypadku nart juniorskich.

W nartach zastosowano tzw. "skórę węża" - powierzchnia nart posiada fakturę i jest chropowata przez co jest dużo bardziej odporna na zarysowania niż narty lakierowane, gładkie.

Narty posiadają ochronne noski na czubkach nart, dzięki czemu są dodatkowo zabezpieczone przed uszkodzeniami.
Cena obejmuje kompletny zestaw narciarski czyli narty z wiązaniami.

SPECYFIKACJA
TALIOWANIE 104-68-86
PROMIEŃ 10m / 120 cm
WAGA 850g / 120 cm
PRODUKOWANE DŁUGOŚCI 130, 140, 150 cm
WIĄZANIE FS 7 GW (2 -7.5 DIN) / T80322
ZAAWANSOWANIE 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

 

TECHNOLOGIE

ON PISTE ROCKER
Wcześniejsze wygięcie dziobu nart sprawia że inicjacja skrętu jest łatwiejsza i wymaga niewielkiego nakładu siły.

AIR POWER CONSTRUCTION
Rdzeń narty o mniejszej gęstości. Niska waga sprawia, że narta jest "łatwiejsza w obsłudze", a jazda staje się łatwiejsza

FIBRE TECH
Specjalna sieć z włókien szklanych o harmonijnych właściwościach gięcia. Narty wyróżniają się doskonałą zwrotnością, a także poprzeczną sztywnością.

EXTRUDED BASES
To najpopularniejszy rodzaj ślizgu. Bardzo prosty w użytkowaniu, łatwy w naprawie.


dobór sprzętu ankieta

porady narciarskie

trojan sport opinie

karta podarunkowa trojan sport

profesjonalny serwis wypozyczalnia

Newsletter

Bądź zawsze na czasie

zAPISZ SIĘ, A W PREZENCIE OTRZYMASZ DARMOWY PORADNIK DLA NARCIARZY!