Narty dla dzieci Head Monster SLR JR + SLR 4.5 GW

ID: 314289#100796#097

  • Producent: Head
  • Kod prod.: 314289 100796
  • Dostępność: Mało Mało
  • Czas wysyłki: do 72h
  • Historia ceny
  • 800,00 zł 599,00 zł
  • oszczędzasz 201 zł

Potrzebujesz pomocy?

Oblicz_raty_duckblue

Odkryj magiczny świat zimowych przygód z nowym modelem Head Monster JRS  – kluczem do otwarcia drzwi do królestwa nieskończonej zabawy na śniegu dla najmłodszych miłośników narciarstwa. Zaprojektowany z myślą o młodych entuzjastach białego szaleństwa, Monster JRS stanowi rewolucję w dziecięcym sprzęcie narciarskim, łącząc w sobie niezawodność, kontrolę i przyjazną dla dzieci elastyczność. 

Head Monster JRS to synonim łatwości obsługi - od bezproblemowego wpinania i wypinania wiązań po niewielką wagę całego zestawu, co zwiększa komfort noszenia i pozwala młodym narciarzom skupić się na radości płynącej z jazdy. To sprzęt, który umożliwia oszczędzanie energii dla jeszcze większej ilości zabawy na śniegu.

Poczuj różnicę, jaką daje zaawansowana, dwuczęściowa, odchudzona płyta, która nie tylko ułatwia trzymanie krawędzi dzięki bardziej płynnemu wygięciu nart pod wiązaniem, ale także oferuje system szybkiej, beznarzędziowej regulacji. To oznacza, że narty mogą być w mgnieniu oka dostosowane do innego buta, co jest nieocenione w przypadku szybko rosnących dzieci.

Z Head Monster JRS, każdy dzień na stoku staje się niezapomnianą przygodą. Ten model to nie tylko narty – to obietnica szybkiego progresu, bezpieczeństwa i nieograniczonej radości z narciarstwa. Zachęcamy małych poszukiwaczy przygód do wkroczenia na trasę z Monster Easy JRS i doświadczenia narciarstwa na zupełnie nowym poziomie. To nie tylko sprzęt, to początek pasji, która rozkwita z każdym zjazdem.

Cena obejmuje kompletny zestaw narciarski czyli narty z wiązaniami.

SPECYFIKACJA
TALIOWANIE 104-65-89 / 97cm
PROMIEŃ 5.3 / 97 cm
PRODUKOWANE DŁUGOŚCI 67, 77, 87, 97, 107 cm
WIĄZANIE SLR 4.5 AC / 100796
ZAAWANSOWANIE 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10


TECHNOLOGIE
fiber

KONSTRUKCJA POWER FIBER JACKET
Konstrukcja z lekkim rdzeniem kompozytowym ułatwia pierwsze skręty początkującym narciarzom.

era20

ERA 2.0-MŁODSZY BRAT ERY 3.0.
Wszystko co oferuje ERA 3.0, czyli design, osiągi i geometrię Rocker, jedynie bez inteligentnych piezoelektrycznych włókien. Dostarczamy dzieciom najlepsze narzędzie do nauki i zabawy, ponieważ chcemy, aby poczuły narciarstwo na najwyższym poziomie.dobór sprzętu ankieta

porady narciarskie

trojan sport opinie

karta podarunkowa trojan sport

profesjonalny serwis wypozyczalnia

Newsletter

Bądź zawsze na czasie

zAPISZ SIĘ, A W PREZENCIE OTRZYMASZ DARMOWY PORADNIK DLA NARCIARZY!