Narty Fischer My Progressor 2020 + My RS 9

ID: K0463

[sprawdź opinie]

  • Producent: Fischer
  • Kod prod.: A32619
  • Dostępność: Mało Mało
  • Czas realizacji: 24h
  • 1 809,00 zł 1 449,00 zł
  • oszczędzasz 360 zł

Potrzebujesz pomocy?

Oblicz_raty_duckblue

Narty Fischer My Progressor w nowej wersji dla kobiet wreszcie nadeszły! Wszystkie cechy, legendarnego już Progressor'a F18, połączone z delikatniejszą szatą graficzną i niższą wagą są do dyspozycji fanek białego szaleństwa. Narty zostały wyposażone w nowe zdobycze technologiczne Fischer'a Air Tec oraz Razor Shape. Air Tec to najnowsza konstrukcja rdzenia narty wywodząca się z narciarstwa biegowego. Frezowana struktura rdzenia sprawia, że jest on 25% lżejszy. Natomiast nowa konstrukcja Razor Shape nadaje nowy kształt "brzytwy" ścianom bocznym narty.

Nie ważne na jakie warunki trafisz na trasie, te narty nie zawiodą Cię nigdy! Idealna propozycja dla osób szukających uniwersalnej narty o mocnej konstrukcji z drewnianym rdzeniem.

W nartach znajdziemy oczywiście sławny już Dual Radius System powodujący optymalną inicjację krótkiego skrętu przy jednoczesnej stabilności przy jeździe średnim i długim łukiem.

Do wszystkich tych cech dodano Rocker który powoduje, że zainicjowanie skrętu jest jeszcze szybsze i łatwiejsze.

W nartach zastosowano tzw. "skórę węża" - powierzchnia nart posiada fakturę i jest chropowata przez co jest dużo bardziej odporna na zarysowania niż narty lakierowane, gładkie.

Narty posiadają ochronne, stalowe noski na czubkach nart, dzięki czemu są dodatkowo zabezpieczone przed uszkodzeniami.

Opis serii Fischer High Performance - Progressor:

Długie lub krótkie? Dlaczego nie oba - to byłoby najlepsze. W grupie High Performance Fischer oferuje połączenie w jednym modelu geometrii charakterystycznych dla nart slalomowych i gigantowych. Jest to możliwe dzięki Systemowi Dual Radius, który umożliwia szybką inicjacją skrętu jak w slalomkach i wycinanie precyzyjnych długich łuków jak w nartach gigantowych. Pełna kontrola nad nartami - zarówno podczas jazdy krótkim jak i długim skrętem to jest zadanie nart z grupy High Performance.


 

SPECYFIKACJA:

TALIOWANIE 122-74-103
PROMIEŃ 12-15m / 167cm
WAGA  
DŁUGOŚĆ 153, 160, 167, 174 cm  
WIĄZANIE My RS 9
ZAAWANSOWANIE 1 2 3 4 5 6 7 8 910

dobór sprzętu ankieta

faq

porady narciarskie

trojan sport opinie

karta podarunkowa trojan sport

profesjonalny serwis wypozyczalnia

Newsletter

Bądź zawsze na czasie

zAPISZ SIĘ, A W PREZENCIE OTRZYMASZ DARMOWY PORADNIK DLA NARCIARZY!