Narty Fischer Progressor F17 2019 + RS10 GW

ID: J1004

[sprawdź opinie]

  • Producent: Fischer
  • Kod prod.: A09718
  • Dostępność: Mało Mało
  • Czas realizacji: 72h
  • 1 929,00 zł 1 049,00 zł
  • oszczędzasz 880 zł

Potrzebujesz pomocy?

Oblicz_raty_duckblue

Stabilna nawet przy dużych prędkościach

Dla średnio zaawansowanych narciarzy poszukujących również rekreacyjnej narty: Progressor F17. Niezwykle spokojna w trakcie jazdy i harmonijna w skrętach dzięki Razorshape i ON-Piste ROCKER.

Z nartami Fischer Progressor F17 2019 nie ważne na jakie trafisz w górach warunki, te carvery nie zawiodą Cię nigdy. Wybaczające błędy narty przeznaczone dla osób, które potrafią czerpać radość nie tylko z akcji na stoku, ale również rozkoszują się i relaksują chwilami na zboczach gór. Teraz z On Piste Rocker'em! Bez problemu poradzisz sobie jeżdżąc po miękkim i twardym śniegu, w trudnym i łatwym terenie. Bardzo lekkie, zwrotne, wszechstronne narty z grupy allound. Swoją siłę pokażą w skręcie, gdzie radzą sobie doskonale. Dzięki zastosowaniu włókien węglowych narta jest elastyczna wzdłuż i wspaniale radzi sobie w każdych warunkach. Idealna inicjacja skrętu dzięki Rockerowi oraz kształt rdzenia Razorshape to tylko dodatkowe atrybuty tych nart. Wyposażone w najnowocześniejszą płytę Powerrail - bez narzędziowa regulacja wiązań pod buta. Idealny wybór dla średnio-zaawansowanych narciarzy. 

Do nart wprowadzono innowacje na sezon 2017 - RazorShape - nowy kształt ścian bocznych. Powoduje on, że znacznej redukcji uległa całkowita masa nart przy jednoczesnym polepszeniu osiągów jezdnych, dzięki zredukowanej powierzchni styku narty ze śniegiem.
 
W konstrukcji nart zastosowano Rocker. Inicjowanie skrętu jest jeszcze łatwiejsze i wymaga dużo mniejszego nakładu siły.
 
Zewnętrzna powierzchnia narty pokryta tzw. "skórą węża" - narta jest chropowata przez co bardziej odporna na zarysowania niż narty gładkie, lakierowane.

Narty posiadają ochronne, stalowe noski na czubkach nart, dzięki czemu są dodatkowo zabezpieczone przed uszkodzeniami.

Opis serii Fischer High Performance - Progressor:

Długie lub krótkie? Dlaczego nie oba - to byłoby najlepsze. W grupie High Performance Fischer oferuje połączenie w jednym modelu geometrii charakterystycznych dla nart slalomowych i gigantowych. Jest to możliwe dzięki Systemowi Dual Radius, który umożliwia szybką inicjacją skrętu jak w slalomkach i wycinanie precyzyjnych długich łuków jak w nartach gigantowych. Pełna kontrola nad nartami - zarówno podczas jazdy krótkim jak i długim skrętem to jest zadanie nart z grupy High Performance.

 

 

SPECYFIKACJA:

TALIOWANIE 120-73-103
PROMIEŃ 14-17 m/167cm
WAGA 1600g/167 cm 
DŁUGOŚĆ 153, 160, 167, 174
WIĄZANIE RS 10 GW
ZAAWANSOWANIE 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

montaz i regulacja wiazan narciarskich


rzepy do nart gratis


smarowanie na goraco nart gratis

dobór sprzętu ankieta

porady narciarskie

trojan sport opinie

karta podarunkowa trojan sport

profesjonalny serwis wypozyczalnia

Newsletter

Bądź zawsze na czasie

zAPISZ SIĘ, A W PREZENCIE OTRZYMASZ DARMOWY PORADNIK DLA NARCIARZY!