Narty Fischer Progressor Rc One F18 2024 + RS11 GW

ID: A32423#T40221#153

  • Producent: Fischer
  • Kod prod.: A32423
  • Dostępność: Mało Mało
  • Czas wysyłki: 24h
  • Historia ceny
  • 2 600,00 zł 1 699,00 zł
  • oszczędzasz 901 zł

Potrzebujesz pomocy?

Oblicz_raty_duckblue

Co powiecie na narty Fischer Progressor F18 w nowej odsłonie na sezon 2024 - Fischer RC ONE F18 ? Następca legendarnego już modelu Fischer Progressor F18 . W sezonie 2024 narty zostały wyposażone w nowe zdobycze technologiczne Fischer'a Air Tec oraz Razor Shape. Air Tec to najnowsza konstrukcja rdzenia narty wywodząca się z narciarstwa biegowego. Frezowana struktura rdzenia sprawia, że jest on 25% lżejszy. Natomiast nowa konstrukcja Razor Shape nadaje nowy kształt "brzytwy" ścianom bocznym narty. Powoduje on, że zmniejszeniu uległa całkowita masa nart przy jednoczesnym polepszeniu osiągów jezdnych, dzięki zredukowanej powierzchni styku narty ze śniegiem.

Nie ważne na jakie warunki trafisz na trasie, te narty nie zawiodą Cię nigdy! Idealna propozycja dla osób szukających uniwersalnej narty o mocnej konstrukcji z drewnianym rdzeniem. W nartach znajdziemy oczywiście sławny już Dual Radius System powodujący optymalną inicjację krótkiego skrętu przy jednoczesnej stabilności przy jeździe średnim i długim łukiem. Do wszystkich tych cech dodano Rocker który powoduje, że zainicjowanie skrętu jest jeszcze szybsze i łatwiejsze.

Opis serii Fischer High Performance - RC One :

Długie lub krótkie? Dlaczego nie oba - to byłoby najlepsze. W grupie High Performance Fischer oferuje połączenie w jednym modelu geometrii charakterystycznych dla nart slalomowych i gigantowych. Jest to możliwe dzięki Systemowi Dual Radius, który umożliwia szybką inicjacją skrętu jak w slalomkach i wycinanie precyzyjnych długich łuków jak w nartach gigantowych. Pełna kontrola nad nartami - zarówno podczas jazdy krótkim jak i długim skrętem to jest zadanie nart z grupy High Performance.

Narta wyposażona w płytę Allride, która jest szersza i niższa dla poprawienia przenoszenia siły. System łączy wiązanie z nartą, umożliwiając jej swobodne wygięcie się pod butem. W rezultacie otrzymuje się dużo lepsze trzymanie krawędzi i niezakłócony tor jazdy w łuku. Dodatkowe zalety to: bez narzędziowa regulacja w zakresie od 255mm do 378mm.

Narty posiadają ochronne noski na czubkach nart, dzięki czemu są dodatkowo zabezpieczone przed uszkodzeniami . 

Cena obejmuje kompletny zestaw narciarski czyli narty z wiązaniami.

SPECYFIKACJA
TALIOWANIE 122-74-103
PROMIEŃ 12-15m / 167cm
PRODUKOWANE DŁUGOŚCI 153, 160, 167, 174 cm  
WAGA 1800g/ 167 cm
WIĄZANIE RS11 GW (3-11 DIN) / T40221
ZAKRES REGULACJI WIĄZANIA 255-378 mm  
ZAAWANSOWANIE 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

 

TECHNOLOGIE

DUAL RADIUS SYSTEM
Różne promienie na czubku nart i tylnym ogonie zapewniają szybszą inicjację skrętu i wyjątkową wydajność zarówno na długich, jak i krótkich zakrętach.

RAZORSHAPE
Pochyłe ścianki boczne nadają narcie charakterystyczny wygląd ale przede wszystkim obniżają jej wagę! Jednocześnie wraz z za wyglądem idzie sportowy charakter narty, która poprzez mniejszą powierzchnię styku z podłożem może być szybsza.

ON PISTER ROCKER
Wcześniejsze wygięcie dziobu nart sprawia że inicjacja skrętu jest łatwiejsza i wymaga niewielkiego nakładu siły.

SANDWICH SIDEWALL CONSTRUCTION
Drewniany rdzeń ścięty pod kątem prawie 90 stopni gwarantuje lepszą stabilność podczas szybkich ciasnych skrętów na oblodzonym stoku.

TIP PROTECTOR
Ochraniacze dziobów nart. Zapobiegają przed uszkodzeniem i rozwarstwieniem się nart, wpływając znacząco na ich żywotność.DK
Daniel Karsznia
Zweryfikowany

Polecam zakupy w sklepie Trojan Sport, profesjonalna pomoc obsługi w dobrze sprzętu zimowego, wzorowa komunikacja oraz sam sprzęt spełnia oczekiwania klienta dostosowany do prezentowanego stopnia zawansowania kupującego. polecam nie zdecydowanym !!!!!

dobór sprzętu ankieta

porady narciarskie

trojan sport opinie

karta podarunkowa trojan sport

profesjonalny serwis wypozyczalnia

Newsletter

Bądź zawsze na czasie

zAPISZ SIĘ, A W PREZENCIE OTRZYMASZ DARMOWY PORADNIK DLA NARCIARZY!