Narty Fischer RC One 73 2020 + RS11 GW

ID: A09419#167

  • Producent: Fischer
  • Kod prod.: A09419
  • Dostępność: Jest Jest
  • Czas wysyłki: do 72h
  • 2 419,00 zł 1 389,00 zł
  • oszczędzasz 1030 zł

Potrzebujesz pomocy?

Oblicz_raty_duckblue

Fischer RC ONE 73 2020 to zupełnie nowa linia nart, przeznaczonych do jazdy po przygotowanych trasach. Cechuje je niespotykana łatwość prowadzenia, skrętność i zredukowana waga. Pozwolą stawić czoła wyzwaniom każdego terenu, niezależnie od warunków trasy i stopnia jej nachylenia. Narta zwrotna, zwinna w każdych warunkach taka jest nowa RC ONE.

Zastosowany w niej zupełnie nowy system Tour Zone sprawia że narta jest czuła na każdy ruch natomiast dzięki zastosowaniu nowego , lekkiego kompozytu BAFATEX z którego wykonane są dzioby i piętki nart narta jest mniej obciążona na najbardziej skrajnych partiach, a to wszystko prowadzi do idealnego wyważenia narty. Fischer RC ONE reagują niezwykle szybko na inicjacje skrętu, są dynamiczne i moja w sobie to coś.

Narty RC ONE 73 2020 to Progressor ale turbo doładowany pod każdym względem.

Narta wyposażona w płytę Allride, która jest szersza i niższa dla poprawienia przenoszenia siły. System łączy wiązanie z nartą, umożliwiając jej swobodne wygięcie się pod butem. W rezultacie otrzymuje się dużo lepsze trzymanie krawędzi i niezakłócony tor jazdy w łuku. Dodatkowe zalety to: bez narzędziowa regulacja w zakresie od 255mm do 378mm.

Cena obejmuje kompletny zestaw narciarski czyli narty z wiązaniami.

SPECYFIKACJA:

TALIOWANIE 121-73-103
PROMIEŃ 14m/ 167cm
PRODUKOWANE DŁUGOSCI 153, 160, 167, 174 cm 
WAGA 2050g/ 167 cm
WIĄZANIE RS11 GW (3-11 DIN) / T40219
ZAKRES REGULACJI WIĄZANIA 255-378 mm 
ZAAWANSOWANIE 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

 

TECHNOLOGIE:

TRIPLE RADIUS
Geometria nart oparta na wielu promieniach skrętu w serii The Curv poprawia kontrolę i transfer mocy na każdym etapie zakrętu - od zainicjowania skrętu po ostatnią fazę przyśpieszenia przy wyjściu z zakrętu.

SANDWICH SIDEWALL CONSTRUCTION
Drewniany rdzeń ścięty pod kątem prawie 90 stopni gwarantuje lepszą stabilność podczas szybkich ciasnych skrętów na oblodzonym stoku.

TITANAL 0.5 MM
Drewniany rdzeń z podwójną warstwą titanalu wzmacniany technologią Air Carbon. Rezultatem jest idealne trzymanie krawędzi i gładka jazda.

turn zone

TURN ZONE
Obniżenie masy dziobów dzięki użyciu zaawansowanych materiałów powoduje dużo łatwiejsze sterowanie, inicjację skrętu oraz zminimalizowanie wibracji.

bafatex

BAFATEX
Nowo wprowadzony przez Fischer'a materiał do konstrukcji nart. Niesamowity stosunek wytrzymałości do wagi to jeden z jego znaków rozpoznawczych.

 

O
O.

Nie bać się długości. Narta świetnie radzi sobie w muldach i ciężkim śniegu. Po twardy sztruksie idzie jak pociąg a przy tym nic nie waży. Wygrała z head imagnum oraz iraily. Szczerze polecam. Poprzedni mój model to Progresor F18 , 167 cm i to był błąd. Narta była super ale za krótka i nie dawała mi poczucia bezpieczeństwa. ZALETY: bardzo lekka ale odpowiednio twarda, doskonała na każde warunki, łatwa w kontroli, łatwość przejścia z długiego w krótki skręt,

dobór sprzętu ankieta

porady narciarskie

trojan sport opinie

karta podarunkowa trojan sport

profesjonalny serwis wypozyczalnia

Newsletter

Bądź zawsze na czasie

zAPISZ SIĘ, A W PREZENCIE OTRZYMASZ DARMOWY PORADNIK DLA NARCIARZY!