Narty Fischer RC One 74 2023 + RS10 GW

ID: A09622#T40821#153

  • Producent: Fischer
  • Kod prod.: A09622
  • Dostępność: Mało Mało
  • Czas wysyłki: do 72h
  • Historia ceny
  • 2 489,00 zł 1 779,00 zł
  • oszczędzasz 710 zł

Potrzebujesz pomocy?

Oblicz_raty_duckblue

Fischer RC One 74 na sezon 2022/2023 to idealne narty dla średniozaawansowanych narciarzy na całodniową zabawę na śniegu. Stabilne i łatwe w prowadzeniu dzięki nowej technologii Turn Zone oraz geometrii Triple Radius. Jazda na tych nartach to czysta przyjemność. Technologie Turn Zone oraz Triple Radius gwarantują płynną jazdę. Turn Zone czyli specjalne wyprofilowanie na dziobach jak i w tylnej części w połączeniu z nowym, opatentowanym przez firmę Fischer, laminatem o nazwie BAFATEX® powoduje, że narta jest odczuwalnie lżejsza i sztywniejsza poprzecznie co pozwala na płynniejszą jazdę i szybkie wejście na krawędź. Narty są bardzo uniwersalne dzięki swojemu taliowaniu - pozwolą cieszyć się jazdą nawet w gorszych warunkach jak muldy czy miękki śnieg. Łatwe w prowadzeniu, a jednocześnie stabilne i dające komfort jazdy takie są właśnie nowe Fischer RC One 74.Producent mówi o nich "Narty RC ONE 74 2023 to Progressor, ale turbo doładowany pod każdym względem".

Seria nart RC ONE powstała z połączenia dwóch topowych serii Fischera: Progressor i PRO MT. Stworzona dla prawdziwych fanów białego szaleństwa ponieważ znajdziemy w niej wszystko aby dostarczać niepowtarzalnych wrażeń na stoku. Narty z serii RC ONE są zwinne i dobrze radzą sobie w zróżnicowanym terenie. Jednak co najważniejsze są tak skonstruowane aby każdy dzięki nim był w stanie robić w krótkim czasie znaczne postępy.

Linia nart RC ONE została wyposażona w szereg najnowszych technologii, które sprawiają że narty są niezwykle zwinne i uniwersalne, np. Turn Zone powodujący odczucie lekkości przy dynamicznej jeździe czy Bafatex użyty na dziobach i piętkach nart zmniejszający ich ciężar. Lekkość nart w połączeniu z ich potrójnym promieniem (Triple Radius) powoduje ze narty są wszechstronne i reaktywne, natomiast użyte materiały zapewniają stabilność i wyjątkowo płynną jazdę.

W nartach zastosowano tzw. "skórę węża" - powierzchnia nart posiada fakturę i jest chropowata przez co jest dużo bardziej odporna na zarysowania niż narty lakierowane, gładkie.

Narty posiadają ochronne noski na czubkach nart, dzięki czemu są dodatkowo zabezpieczone przed uszkodzeniami.

Cena obejmuje kompletny zestaw narciarski czyli narty z wiązaniami.

SPECYFIKACJA
TALIOWANIE 122-74-104
PROMIEŃ 14m / 167 cm
WAGA 1900g / 167 cm
PRODUKOWANE DŁUGOŚCI 153, 160, 167, 174 cm
WIĄZANIE RS 10GW (3-10 DIN) / T40821
ZAAWANSOWANIE 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

 

TECHNOLOGIE

TRIPLE RADIUS
Geometria nart oparta na wielu promieniach skrętu w serii The Curv poprawia kontrolę i transfer mocy na każdym etapie zakrętu - od zainicjowania skrętu po ostatnią fazę przyśpieszenia przy wyjściu z zakrętu.

SINTERED BASES (ŚLIZG SPIEKANY)
Ślizg spiekany bardzo dobrze wchłania wosk, znacznie szybszy od ślizgu tłoczonego. Posiada bardzo długą żywotność.

PŁYTA ALLRIDE
Płyta jest szersza i niższa dla poprawienia przenoszenia siły. System łączy wiązanie z nartą, umożliwiając jej swobodne wygięcie się pod butem. W rezultacie otrzymuje się dużo lepsze trzymanie krawędzi i niezakłócony tor jazdy w łuku. Dodatkowe zalety to: bez narzędziowa regulacja w zakresie od 255mm do 378mm.

SANDWICH SIDEWALL CONSTRUCTION
Drewniany rdzeń ścięty pod kątem prawie 90 stopni gwarantuje lepszą stabilność podczas szybkich ciasnych skrętów na oblodzonym stoku.

turn zone

TURN ZONE
Obniżenie masy dziobów dzięki użyciu zaawansowanych materiałów powoduje dużo łatwiejsze sterowanie, inicjację skrętu oraz zminimalizowanie wibracji.

bafatex

BAFATEX
Nowo wprowadzony przez Fischer'a materiał do konstrukcji nart. Niesamowity stosunek wytrzymałości do wagi to jeden z jego znaków rozpoznawczych.

AIR CARBON
Drewniany rdzeń wzmocniony niezwykle lekkimi i wytrzymałymi stosowanymi w lotnictwie. Poprawia prowadzenie i dynamikę.


M
MP

Narty bajeczka do przeskoku na porządny poziom medium. Własne narty to inna bajka - nie uczę się jeździć na nowo. Polecam te narty, jak ktoś chce się wygodnie i komfortowo poślizgać a już czuje się, ze amatorem nie jest.

dobór sprzętu ankieta

porady narciarskie

trojan sport opinie

karta podarunkowa trojan sport

profesjonalny serwis wypozyczalnia

Newsletter

Bądź zawsze na czasie

zAPISZ SIĘ, A W PREZENCIE OTRZYMASZ DARMOWY PORADNIK DLA NARCIARZY!