Narty Fischer RC One 78 GT 2024 + RSW 10 GW

ID: A09523#T40621#166

  • Producent: Fischer
  • Kod prod.: A09523 T40621
  • Dostępność: Mało Mało
  • Czas wysyłki: 72h
  • Historia ceny
  • 2 800,00 zł 1 849,00 zł
  • oszczędzasz 951 zł

Potrzebujesz pomocy?

Oblicz_raty_duckblue

Fischer RC One 78 GT 2024 to narty z grupy allmountain, które pozwalają na szybkie inicjowanie skrętu, co daje poczucie pełnej kontroli nad nartami. Dzięki szerokości pod butem wynoszącej 78 mm, narty te są stabilne na każdej trasie, nawet na już mocno rozjeżdżonej. RC One 78 GT to narty, których szukasz, jeśli potrzebujesz niezawodnych desek, które poradzą sobie w każdych warunkach. W całej linii nart RC One zastosowano technologię Turn Zone, która zapewnia płynną jazdę i redukcję wibracji. Dzięki temu, że narty na dziobach i w tylnej części są specjalnie wyprofilowane, narta jest odczuwalnie lżejsza i sztywniejsza poprzecznie, co pozwala na płynniejszą jazdę i szybsze wejście na krawędź. Dzięki tym cechom narty będą prowadzić się stabilnie i precyzyjnie jak po szynie, a Twoja pasja do narciarstwa jeszcze bardziej się rozwinie. Fischer wprowadza nowość - cała seria RC One to udoskonalenie bestsellerów od Fischera. Narty te są harmonijne i uniwersalne, a jednocześnie bardzo zwinne w skrętach. Można na nich łatwo i pewnie prowadzić, a przejścia ze skrętu w skręt są przyjemne i płynne. Są to deski na trudne trasy, które poradzą sobie wszędzie, mimo swojej szerokości pod butem.

Seria nart RC ONE powstała z połączenia dwóch topowych serii Fischera: Progressor i PRO MT. Stworzona dla prawdziwych fanów białego szaleństwa ponieważ  znajdziemy w niej wszystko aby dostarczać niepowtarzalnych wrażeń na stoku. Narty z serii RC ONE są zwinne i dobrze radzą sobie w zróżnicowanym terenie. Jednak co najważniejsze są tak skonstruowane aby każdy dzięki nim był w stanie robić w krótkim czasie znaczne postępy.

Narty opcjonalnie można zakupić z wiązaniem Protector PR 11 GW. Wiązania Protector wyposażone jest dodatkowo w system FHR dzieki czemu piętka pracuje w poziomie i pionie który umożliwia dodatkowe, bezpieczne wypięcie pięty w zakresie 180°. Rozwiązanie to podnosi jeszcze bardziej poziom bezpieczeństwa, przez co minimalizuje ryzyko kontuzji i urazów wiązadeł, kolan i ścięgien podczas upadku.

Narty posiadają ochronne noski na czubkach nart, dzięki czemu są dodatkowo zabezpieczone przed uszkodzeniami.
Cena obejmuje kompletny zestaw narciarski czyli narty z wiązaniami.

SPECYFIKACJA
TALIOWANIE 123-78-107
PROMIEŃ 13m / 152 cm
PRODUKOWANE DŁUGOŚCI 152, 159, 166, 173, 180 cm
WIĄZANIE RSW 10 GW (3 -10 DIN) / T40721
ZAAWANSOWANIE 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

 

TECHNOLOGIE

SANDWICH SIDEWALL CONSTRUCTION
Drewniany rdzeń ścięty pod kątem prawie 90 stopni gwarantuje lepszą stabilność podczas szybkich ciasnych skrętów na oblodzonym stoku.

BEECH POPLAR WOODCORE
Wyjątkowa stabilność i optymalny transfer mocy na krawędź.

turn zone

TURN ZONE
Obniżenie masy dziobów dzięki użyciu zaawansowanych materiałów powoduje dużo łatwiejsze sterowanie, inicjację skrętu oraz zminimalizowanie wibracji.

TRIPLE RADIUS
Geometria nart oparta na wielu promieniach skrętu w serii The Curv poprawia kontrolę i transfer mocy na każdym etapie zakrętu - od zainicjowania skrętu po ostatnią fazę przyśpieszenia przy wyjściu z zakrętu.

ŚLIZG SPIEKANY (SINTERED BASES)
Ślizg spiekany bardzo dobrze wchłania wosk, znacznie szybszy od ślizgu tłoczonego. Posiada bardzo długą żywotność.

AIR CARBON TI 0.5
Drewno wzmocnione powłoką Titanalu na całej wysokości wiązań. Pewne i precyzyjne trzymanie krawędzi, a w efekcie niezwykle płynna jazda.

TWIN POWERRAIL
Nowy dwuczęściowy system Powerrail o zmniejszonej wadze i lepszym transferze mocy.

ALLMOUNTAIN ROCKER
Krótsza powierzchnia styku narty z podłożem oznacza łatwiejszą inicjację skrętu. ROCKER pozwala również kontrolować nartę z użyciem znacznie mniejszej siły.


dobór sprzętu ankieta

porady narciarskie

trojan sport opinie

karta podarunkowa trojan sport

profesjonalny serwis wypozyczalnia

Newsletter

Bądź zawsze na czasie

zAPISZ SIĘ, A W PREZENCIE OTRZYMASZ DARMOWY PORADNIK DLA NARCIARZY!