Narty damskie Fischer RC One 78 GT WS 2022 + RSW10 GW

ID: S1062

  • Producent: Fischer
  • Kod prod.: A16621
  • Dostępność: Brak Brak
  • Czas wysyłki: do 72h

Oblicz_raty_duckblue

Narty Fischer RC One 78 GT WS 2022 bardzo szybko inicjują skręt dzięki czemu masz poczucie pełnej kontroli narty. Szerokość pod butem w narcie RC One 78 GT to 78 mm zapewnia stabilność na każdej trasie nawet bardzo już rozjeżdżonej. Turn Zone zapewnia całej linii nart RC ONE płynność jazdy oraz mniejsze wibracje. Turn Zone czyli narty na dziobach jak i w tylnej części są specjalnie wyprofilowane. Dzięki temu narta będzie prowadziła się jak po szynie a Twoja pasja do narciarstwa będzie jeszcze większa.

Strefa skrętu z materiałem BAFATEX w dziobie i ogonie nart zmniejsza wagę, a to sprawia, że ​​wszystkie modele RC ONE są zwinne i elastyczne. Doskonale zbalansowane narty zapewniają dynamiczną inicjację skrętu, dzięki czemu jazda na nartach to sama przyjemność. Nowa zmniejszona masa w połączeniu z kształtem Triple Radius sprawia, że ​​modele RC ONE są szczególnie wszechstronne i szybko reagują, dzięki czemu zawsze masz kontrolę.

Dwuczęściowa, odchudzona płyta o strukturze plastra miodu pozwala na jeszcze lepsze trzymanie krawędzi dzięki płynniejszemu wygięciu nart pod wiązaniem. Płyta posiada system błyskawicznej, bez narzędziowej regulacji. W każdej chwili nartę bez żadnych narzędzi można ustawić pod innego buta. W przyszłości narty bez problemu dopasujemy do innego buta.

Narty posiadają ochronne noski na czubkach nart, dzięki czemu są dodatkowo zabezpieczone przed uszkodzeniami.

Cena obejmuje kompletny zestaw narciarski czyli narty z wiązaniami.

SPECYFIKACJA
TALIOWANIE 124-78-109
PROMIEŃ 14m / 159 cm
PRODUKOWANE DŁUGOŚCI 145, 152, 159, 166 cm
WAGA 1850g / 159 cm
WIĄZANIE RSW10 GW / T40621
ZAAWANSOWANIE 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

 

TECHNOLOGIE

TITANAL 0.5 MM
Drewniany rdzeń z podwójną warstwą titanalu wzmacniany technologią Air Carbon. Rezultatem jest idealne trzymanie krawędzi i gładka jazda.

ALLMOUNTAIN ROCKER
Krótsza powierzchnia styku narty z podłożem oznacza łatwiejszą inicjację skrętu. ROCKER pozwala również kontrolować nartę z użyciem znacznie mniejszej siły.

SANDWICH SIDEWALL CONSTRUCTION
Drewniany rdzeń ścięty pod kątem prawie 90 stopni gwarantuje lepszą stabilność podczas szybkich ciasnych skrętów na oblodzonym stoku.

FREE MILLED TITANIUM
Powłoka titanalu w kształcie litery H widoczna na wierzchniej warstwie nart pod wiązaniami. Zupełnie nowy standard technologiczny, który wpływa na doskonałe trzymanie krawędzi i płynną jazdę.

TRIPLE RADIUS
Geometria nart oparta na wielu promieniach skrętu w serii The Curv poprawia kontrolę i transfer mocy na każdym etapie zakrętu - od zainicjowania skrętu po ostatnią fazę przyśpieszenia przy wyjściu z zakrętu.

SINTERED BASES (ŚLIZG SPIEKANY)
Ślizg spiekany bardzo dobrze wchłania wosk, znacznie szybszy od ślizgu tłoczonego. Posiada bardzo długą żywotność.dobór sprzętu ankieta

porady narciarskie

trojan sport opinie

karta podarunkowa trojan sport

profesjonalny serwis wypozyczalnia

Newsletter

Bądź zawsze na czasie

zAPISZ SIĘ, A W PREZENCIE OTRZYMASZ DARMOWY PORADNIK DLA NARCIARZY!